Гірничо-металургійний комплекс України 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


А.І. Головко


А.І. Головко
Шановні друзі!


___Щиро вітаю організаторів, учасників та читачів спеціалізованого довідника "Гірничо-металургійний комплекс України".
___Вихід у світ другого випуску збірника є помітною подією та свого роду інтелектуальною інвестицією, що спрямована на реформування та прискорення ринкових перетворень, забезпечення сталого розвитку національної економіки. Довідник поєднує оперативну спеціалізовану інформацію про діяльність провідних підприємств стратегічної для вітчизняної економіки галузі.
___Впевнений, видання сприятиме пожвавленню ділової активності суб'єктів господарювання, посилить поінформованість українських та зарубіжних колег щодо вітчизняного гірничо-металургійного комплексу, зокрема про умови та специфіку розвитку підприємств галузі, та слугуватиме налагодженню співпраці між підприємствами.
___Зичу всім учасникам проекту успіхів у реалізації творчих задумів та планів, спрямованих на розбудову гірничо-металургійного комплексу, побудову економічно могутньої європейської держави.


Міністр промислової політики України
ПідписА.І. Головко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.