Гірничо-металургійний комплекс України 2007

Звернення до читачів


А.І. Головко


А.І. Головко
Шановні друзі!


___Щиро вітаю організаторів, учасників та читачів спеціалізованого довідника "Гірничо-металургійний комплекс України".
___Вихід у світ другого випуску збірника є помітною подією та свого роду інтелектуальною інвестицією, що спрямована на реформування та прискорення ринкових перетворень, забезпечення сталого розвитку національної економіки. Довідник поєднує оперативну спеціалізовану інформацію про діяльність провідних підприємств стратегічної для вітчизняної економіки галузі.
___Впевнений, видання сприятиме пожвавленню ділової активності суб'єктів господарювання, посилить поінформованість українських та зарубіжних колег щодо вітчизняного гірничо-металургійного комплексу, зокрема про умови та специфіку розвитку підприємств галузі, та слугуватиме налагодженню співпраці між підприємствами.
___Зичу всім учасникам проекту успіхів у реалізації творчих задумів та планів, спрямованих на розбудову гірничо-металургійного комплексу, побудову економічно могутньої європейської держави.


Міністр промислової політики України
ПідписА.І. Головко

Звернення до читачів


С.А. Матвієнков


С.А. Матвієнков
Щиро вітаю всіх учасників другого випуску книги


___Сьогодні гірничо-металургійний комплекс України - провідна галузь промисловості держави. Ця стратегічна сфера виробництва зберегла виробничий, науковий і кадровий потенціал. Високопрофесійні гірники та металурги своєю щоденною працею, яка не припиняється ні вдень, ні вночі, нарощують обсяги виробництва, проводять його докорінну реконструкцію та модернізацію, істотно поповнюючи бюджет України.
___Сучасні економічні умови нерідко створюють перешкоди для високоефективного функціонування підприємств гірничо-металургійного комплексу. Незважаючи на це, гірникам і металургам вдалося зберегти стабільні показники виробництва основних видів металургійної продукції. Українські металургійні підприємства зуміли зберегти свої позиції завдяки розширенню ринків збуту в країнах Європи, Близького Сходу, Африки та Америки.
___Спираючись на традиції багатьох поколінь металургів, високий професіоналізм, наполегливість та працьовитість, працівники металургійної і гірничодобувної промисловості і надалі забезпечуватимуть стабільний розвиток цієї галузі.
___Переконаний, що видання збірника "Гірничо-металургійний комплекс України" забезпечуватиме гідну презентацію провідних вітчизняних підприємств, організацій та їх керівників, надасть можливість світовій спільноті ознайомитись з кращими представниками галузі, а також сприятиме реалізації експортного потенціалу країни та подальшому просуванню вітчизняної продукції на зовнішні ринки._З повагою


Голова Комітету Верховної Ради України
з питань промислової і регуляторної
політики та підприємництва

ПідписС.А. Матвієнков

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.