Хто є хто на Харківщині 2007

Звернення до читачів


Петро Тронько


Петро ТронькоШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!


___З великим задоволенням маю нагоду представити вам новий випуск книги "Хто є хто на Харківщині", що є продовженням серії довідково-біографічних видань про гідних представників нашої землі.
___Харківщина - це чудовий край, безсумнівно, найкращий для тих, хто звідти родом. Саме там народилися і виросли люди, якими нині пишається вся Україна. Це плеяда відомих державних та громадських діячів, науковців, діячів культури, мистецтва, економіки, керівників банків, підприємств, видавництв, навчальних закладів та просто талановитих і цілеспрямованих людей. Людей, що будують наше з вами сьогодення.
___Сподіваюся, що ця книга стане дійсно для вас цікавою, познайомить з нашим рідним краєм та його мешканцями, що так важливо для налагодження міцних зв'язків між Харківщиною та іншими регіонами України.З глибокою шаною і повагою

Голова Ради МГО "Харківське земляцтво",
Герой України, академік НАН України,
почесний громадянин м. Харкова

ПідписПетро Тронько

Звернення до читачів


Васілій Салигін


Васілій СалигінШАНОВНІ ЧИТАЧІ!


___Від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради і всієї Харківської громади дозвольте сердечно привітати Вас на сторінках видання "Хто є хто на Харківщині".
___Це видання - когорта імен найвидатніших та найславетніших наших земляків, що зробили значний внесок у соціально-економічний, суспільно-політичний та культурний розвиток Харківського регіону і всієї України.
___Безумовно, непросто бути першим серед перших. Приємно, що, проходячи через призму книги, ці імена долинають до найвіддаленішої точки земної кулі та повертаються на терени Слобожанщини вже у сяйві світової слави.
___Бажаю виданню поповнюватися новими іменами, а героям публікацій - іти врівень з досягнутими показниками, тим самим задаючи тон здорової конкуренції, без якої, як відомо, не буває прогресу.Голова Харківської
обласної ради

ПідписВасілій Салигін

Звернення до читачів


Арсен Аваков


Арсен АваковШАНОВНІ ЧИТАЧІ!


___Харківська область - це мальовничий і благодатний край, де живуть добрі, прекрасні, обдаровані й працьовиті люди. Вони люблять рідну землю, зберігають історію своїх предків і підтримують їх спадщину.
___Тут зосереджено величезну частину економічного потенціалу країни. Є майже всі галузі промисловості, включаючи й провідні в Україні машинобудівні, приладобудівні, паливно-енергетичні й електротехнічні підприємства, а також різноманітні підприємства сільськогосподарської та переробної промисловості. Добре розвинута та різноманітна інфраструктура підсилює економічний потенціал регіону.
___Нині Харківська область є провідним промисловим, сільськогосподарським, науковим і культурним регіоном України, що співпрацює з багатьма країнами світу. Ці відносини динамічно розвиваються.
___Прикладів взаємовигідної співпраці вже немало, і є всі передумови для того, щоб у майбутньому їх було набагато більше. Сподіваюсь, деякі з них будуть створені Вами. Запрошую Вас узяти участь у процесі розвитку Харківщини.
___Приєднуйтеся до нас! Будемо раді привітати Вас і Ваші ділові інтереси в нашому регіоні.Голова Харківської обласної
державної адміністрації

ПідписАрсен Аваков

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.