Хто є хто на Харківщині 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Петро Тронько


Петро ТронькоШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!


___З великим задоволенням маю нагоду представити вам новий випуск книги "Хто є хто на Харківщині", що є продовженням серії довідково-біографічних видань про гідних представників нашої землі.
___Харківщина - це чудовий край, безсумнівно, найкращий для тих, хто звідти родом. Саме там народилися і виросли люди, якими нині пишається вся Україна. Це плеяда відомих державних та громадських діячів, науковців, діячів культури, мистецтва, економіки, керівників банків, підприємств, видавництв, навчальних закладів та просто талановитих і цілеспрямованих людей. Людей, що будують наше з вами сьогодення.
___Сподіваюся, що ця книга стане дійсно для вас цікавою, познайомить з нашим рідним краєм та його мешканцями, що так важливо для налагодження міцних зв'язків між Харківщиною та іншими регіонами України.З глибокою шаною і повагою

Голова Ради МГО "Харківське земляцтво",
Герой України, академік НАН України,
почесний громадянин м. Харкова

ПідписПетро Тронько

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.