Новітня історія України: імена, звершення, творчість 2007

Додаткова інформація


Презентація


15 серпня 2007 року на теплоході «ГРАНД» судноплавної компанії «Адмірал Експрес» відбулися урочистості з приводу реалізації Всеукраїнського видавничого проекту «Новітня історія України. Імена. Звершення. Творчість.» у 2007 році. Мета іміджевого проекту – представити громадськості країни та світовій спільноті інтелектуальний і кадровий потенціал України, позитивно впливати на формування громадської думки про розвиток України за роки незалежності, сприяти українським виробникам у просуванні вітчизняної продукції на закордонні ринки, увічнити імена людей , які відігравали значну роль у житті країни на її перехідному етапі, зберегти у пам’яті поколінь складну історію становлення нашої незалежної держави. Видання буде безкоштовно надано до Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, органів державного управління, а також посольств і представництв України за кордоном і, відповідно, іноземних посольств і представництв в Україні, представництв міжнародних організацій, бібліотек державного рівня тощо.
ПРЕС-РЕЛІЗ

15 серпня 2007 року

Презентація книги “Новітня історія України. Імена. Звершення. Творчість.”

___15 серпня 2007 року на теплоході «ГРАНД» судноплавної компанії «Адмірал Експрес» відбулися урочистості з приводу реалізації Всеукраїнського видавничого проекту «Новітня історія України. Імена. Звершення. Творчість.» у 2007 році.
___Мета іміджевого проекту – представити громадськості країни та світовій спільноті інтелектуальний і кадровий потенціал України, позитивно впливати на формування громадської думки про розвиток України за роки незалежності, сприяти українським виробникам у просуванні вітчизняної продукції на закордонні ринки, увічнити імена людей , які відігравали значну роль у житті країни на її перехідному етапі, зберегти у пам’яті поколінь складну історію становлення нашої незалежної держави.
___Видання буде безкоштовно надано до Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, органів державного управління, а також посольств і представництв України за кордоном і, відповідно, іноземних посольств і представництв в Україні, представництв міжнародних організацій, бібліотек державного рівня тощо.
___Був створений організаційний комітет проекту, у складі якого:
___ Голова правління Українського фонду культури, академік НАНУ, Герой України, поет – Б.І. Олійник,  директор Науково-методичного центру вищої освіти Міністерства освіти і науки України – К.М. Левківський,головний державний інспектор з карантину рослин України М.М. Костяк, голова правління ВАТ « Укрголовспецбуд» - М.І. Барановський, почесний президент Української академії геральдики, товарного знаку та логотипу, член Національної спілки журналістів України – В.В. Болгов, перший заступник голови правління Українського фонду культури, заслужений діяч мистецтв України – Д. Г. Янко
___Пропозиції по висуненню кандидатів на здобуття нагород надавалися органами державного управління, громадськими організаціями, авторитетними фахівцями.
___З цією метою на протязі 2007 року журналістами Українського видавничого консорціуму аналізувалася і систематизувалася величезна кількість інформації, яка надходила з усіх регіонів України.
___На основі підготовлених  матеріалів і була створена книга “Новітня історія України. Імена. Звершення. Творчість.”Звернення до читачів


Б.І. Олійник


ГербУКРАЇНСЬКИЙ ФОНД КУЛЬТУРИ


Упорядникам, читачам та учасникам
видань серії "Новітня історія України.
Імена. Звершення. Творчість"Шановні друзі!


___Щиро вітаю з виходом у світ нових представницьких видань серії "Новітня історія України. Імена. Звершення. Творчість".
___Мета збірників - донести вичерпну та об'єктивну інформацію про славні сторінки історії українського народу широкій вітчизняній і зарубіжній читацькій аудиторії.
___Ці видання присвячені яскравим українським іменам - активним політичним діячам, ученим, митцям і підприємцям. Впевнений, що серія книг забезпечить втілення ідеї наступності поколінь, сприятиме міжнародній діловій активності та потребам глибше пізнавати історію і культуру рідної країни, збагачувати скарбницю національного інтелекту, утверджувати демократичні цінності.
___Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих до історії і сьогодення нашої Батьківщини.Голова правління,
академік НАН України,
Герой України, поет

ПідписБ.І. Олійник

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.