Хто є хто на Хмельниччині. Видатні земляки 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Олександр Буханевич


Олександр БуханевичШановні читачі! Дорогі друзі!___Радий представити Вам прекрасну землю Хмельниччини, котра з перших хвилин перебування на її теренах милує гостей своїми мальовничими краєвидами, що спонукають до думки про нетлінність нашої батьківщини, змушують замислитися про вічність, стоячи на берегах сивого Дністра чи Смотрича, мандруючи вулицями Меджибожа, Кам'янця-Подільського чи Полонного, Шепетівки чи Ізяслава, багатьох міст та сіл області, численні пам'ятки архітектури яких бережуть історію про незнищенне прагнення нашого народу до незалежності і свободи, людей, що з оптимізмом дивляться у майбуття, яке твориться вже сьогодні успіхами її працьовитих і талановитих мешканців - промисловців і хліборобів, підприємців, учителів і лікарів, науковців і митців.
___Омита водами Горині, Збруча і Дністра, Хмельницька земля повторює в мініатюрі краєвиди всієї України - з її степами, лісами, горами, з її величаво колосистими ланами, новобудовами, яскравою окрасою краю - її містами, містечками та селами. Хмельниччина в долях подолян, залюблених у рідний край, наче віддзеркалилася в долях всього українського народу.
___Милує око і душу неповторна самобутня духовна спадщина подільського краю, а іменами його відомих синів та дочок пишаються не лише Поділля, а й уся Україна, Європа, людство.
___Нині Хмельницька область молодшає, оновлюється та набирається сил.
___Про все це ви зможете детально дізнатися на сторінках цього видання і переконатися, завітавши до нашого гостинного краю.
___Додам нижче, що як голова обласної державної адміністрації першочерговими завданнями для своєї команди бачу, насамперед, збільшення обсягів виробництва, розвиток малого та середнього бізнесу, агропромислового комплексу, сприяння роботі підприємств, які надають нові робочі місця краянам, що в свою чергу дасть змогу вирішити низку соціальних питань.
___Як керівник області розумію, що використання багатого економічного, наукового, історико-культурного, природно-рекреаційного й туристичного потенціалу, яким володіє подільський край, неможливе без тісної співпраці з партнерами як в Україні, так і за кордоном.
___Сподіваюся, що знайомство з Хмельниччиною через чергове видання цієї книги сприятиме тому, щоб наша земля, як і держава, розквітала і могутнішала, розвивалась культура і духовність, щоб до гідного рівня піднімався добробут народу.


Запрошую всіх до плідної і взаємовигідної співпраці!Голова Хмельницької обласної
державної адміністрації

ПідписОлександр Буханевич

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.