Мости дружби. Україна - Грузія 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Міхеіл СААКАШВІЛІ


Міхеіл СААКАШВІЛІ
Шановні читачі!___Багатовікова дружба українського та грузинського народів зобов'язує нас дбайливо зберігати пам'ять про величні перемоги наших народів у боротьбі за незалежність, волю та цілісність держав і всіляко сприяти інтеграції Грузії та України в європейські та євроатлантичні структури.
___Фундаментом нашого стратегічного партнерства є прихильність наших народів до цінностей волі та демократії, загальне бачення перспектив розвитку регіону. Безумовно, ці цінності в новому столітті визначатимуть динаміку процесів у євроатлантичному просторі та й у світі в цілому.
___З роками накопичений позитивний потенціал наших взаємозв'язків формує принципово нову модель партнерства - відстоювання національних інтересів та одночасно відповідність вимогам міжнародної й регіональної безпеки.
___Грузинсько-українські відносини на сьогодні охоплюють весь можливий спектр співробітництва, сприяють реалізації загальних, життєво важливих регіональних проектів, зокрема у сфері транзиту та енергетичної безпеки.
___Упевнений, що "Мости дружби", прокладені між нашими країнами, і надалі сприятимуть зміцненню культурного співробітництва між Грузією та Україною, збагачуючи нашу спільну духовну спадщину.
___Від імені грузинського народу та від себе особисто бажаю всім читачам добробуту та процвітання.
З повагою
Президент Грузії

ПідписМіхеіл СААКАШВІЛІ

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.