Ювеліри України 2007

Звернення до читачів


Микола Азаров


Микола Азаров
ДО ЧИТАЧІВ КНИГИ ЮВЕЛІРИ УКРАЇНИ___Ми живемо в молодій країні, що здобула незалежність зовсім недавно. Отже, на нашу долю випало бути сучасниками епохи змін і творцями соціальних, ідеологічних, особистісних зрушень.
___Тільки через зміни людина приходить до чогось нового у своєму житті - яким би важким і тернистим не здавався їй цей шлях. Змінюючись, ми розвиваємось якісно, піднімаємся на новий рівень, набуваємо безцінного досвіду. Це справедливо як щодо людей, так і щодо компаній та цілих галузей нашої економіки.
___Ювелірна промисловість сьогодні - яскравий приклад галузі, що перебуває в стадії бурхливого розвитку. Порівняння показників за останні роки вражає. Усього кілька років тому в Україні виготовлялося 4 тонни виробів із дорогоцінних металів у рік. Сьогодні ця цифра зросла в 17 разів!
___Розвиток такої специфічної галузі, яка поєднує високі технології й індивідуальну творчість, ґрунтується, звичайно, на людях. Ентузіасти, що створили декілька років тому свої підприємства, навіть не припускали, що пройде зовсім небагато часу і вони створюватимуть свої бренди, їхні торговельні марки почнуть впізнавати за кордоном. Звичайно, рух ще тільки на початку шляху, але реальні результати його вже очевидні.
___У ювелірної галузі є особливість: відрізняючись у неповторному творчому самовираженні, підприємства єдині у своїй корпоративній ідеї. Багато в чому заслуга такої спільності - в авторитеті громадської організації - Асоціації ювелірів України, яка об'єднує у своїх лавах провідних виробників ювелірних виробів. Частка підприємств - членів Асоціації ювелірів України в загальному обсязі ювелірної продукції, що випускається в нашій країні, становить більше 80%.
___Очевидно, настав час для громадської організації ювелірів - Асоціації ювелірів України - розпочати створювати літопис своєї історії. Для ювелірів це дуже важливий етап. Народження книги "Ювеліри України" є підтвердженням згуртованості, підводить підсумки досягненням, зміцнює єдність.
___Бажаю вам, шановні митці металу і каміння, визнання, подальшого процвітання й нових творчих досягнень!Перший віце-прем'єр-міністр
України

ПідписМикола Азаров

Звернення до читачів


Сергій Макацарія


Сергій Макацарія
ЧИТАЧАМ ВИДАННЯ ЮВЕЛІРИ УКРАЇНИ___Україна присутня на світовому ювелірному ринку лише 15 років. На фоні світових лідерів ювелірного виробництва, досвід яких обчислюється століттями, це дуже короткий термін. Однак темпи розвитку галузі свідчать про те, що ювелірами обрано правильний курс. Вітчизняні ювелірні підприємства намагаються йти в ногу з часом, пропонуючи покупцям сучасні та якісні прикраси. Асортимент лідерів українського ювелірного виробництва, які об'єднані авторитетною громадською організацією - Асоціацією ювелірів України, - постійно оновлюється, рівень технічного оснащення підприємств зростає. Українські дизайнери розробляють прекрасні моделі, які користуються попитом і любов'ю покупців.

___Завдання, що стоїть перед ювелірною галуззю України сьогодні, - це освоєння зовнішніх ринків, популяризація на міжнародній арені реальних досягнень ювелірного бізнесу. Закономірним процесом є поява все нових форм економічної співпраці. Одне з важливих завдань останнього періоду - вступ до Всесвітньої конфедерації з дорогоцінного каміння, виробів зі срібла, алмазів і перлів (CIBJO). Метою цієї організації є врівноваження ринку, просування ідей міжнародного співробітництва в індустрії дорогоцінного каміння і дорогоцінних металів, розгляд проблем світової торгівлі. Досвід показує, що на сьогодні ювелірна Україна цілком готова до такого діалогу.
___Розширення географії регіональних і міжнародних ювелірних виставок, зростання показників виробництва, постійно зростаючий творчий потенціал - усе це дозволяє з повагою ставитися до ювелірної галузі в особі її кращих представників - членів Асоціації ювелірів України.
Заступник Міністра фінансів України
ПідписСергій Макацарія

Звернення до читачів


Анатолій Малярчук


Анатолій Малярчук
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!___Ювелірна галузь як одна з наймолодших в Україні набула сьогодні самого динамічного розвитку. Виробники специфічної продукції цієї галузі є практично у кожному адміністративному регіоні нашої держави. Кожен з них має свою історію становлення і розвитку. Стало вже доброю традицією їх періодичне звітування про результати роботи на спеціалізованих виставках, метою проведення яких, перш за все, є ознайомлення фахівців із станом розвитку ювелірної галузі України та світу, встановлення довгострокових ділових стосунків, сприяння розвитку та зростанню творчого потенціалу молодих талантів. Це формує високий фаховий рівень та індивідуальну творчість майстрів, зайнятих у сфері виробництва ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, та сприяє освоєнню ними новітніх технологій. Висловлюємо впевненість у їх доброму майбутньому.
___У структурі народного господарства України ювелірна галузь є однією із найефективніших. Започаткування літопису історії її розвитку та видання книги "Ювеліри України", на нашу думку, буде своєрідним каталізатором до подальшого розвитку галузі та розширення її інфраструктури. Висловлюємо сподівання, що провідне місце у цьому процесі і надалі буде утримувати Асоціація ювелірів України як добровільне об'єднання виробників.
___Впевнені, що співпраця Асоціації ювелірів України з Міністерством фінансів України сприятиме удосконаленню законодавчої бази, що регулює відповідні види господарської діяльності, пов'язані з обігом та використанням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі у виробництві ювелірних та побутових виробів, та підвищенню ефективності державного контролю за операціями з ними.
___Наснаги та творчих успіхів, міцного здоров'я, добробуту та сімейного благополуччя кращим з кращих, хто має за честь бути презентованим у цьому виданні книги "Ювеліри України".
___Нехай ваші зусилля по розбудові України повернуться сторицею вам та вашим нащадкам.
Директор Департаменту державного
регулювання операцій з дорогоцінними
металами і дорогоцінним камінням
та пробірного нагляду
Міністерства фінансів України

ПідписАнатолій Малярчук

Звернення до читачів


Микола Назимок


Микола Азаров
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!___З набуттям незалежності України ювелірна галузь пройшла складний шлях становлення й розвитку. Сьогодні із впевненістю можна сказати, що у ювелірній галузі спостерігається етап піднесення, свідченням чого є стрімке зростання темпів розвитку. Так, у період з 2000 р. по 2006 р. ринок ювелірних та побутових виробів із дорогоцінних металів збільшився майже у 10 разів. Збільшилась і кількість виготовлювачів ювелірних виробів. Тільки за 5 минулих років вдвічі більше зареєстровано спеціальних знаків - іменників. Насичується ринок і закордонною продукцією. Тільки у 2006 р. порівняно із 2005р. обсяги імпорту ювелірних та побутових виробів із дорогоцінних металів збільшилися майже на чверть мільйона виробів.
___Така тенденція обумовлює необхідність підвищення рівня професіоналізму фахівців, зайнятих у цій сфері а також обізнаності споживачів ювелірної продукції. І сприяти цьому має збільшення обсягів видання спеціальної літератури, періодичних видань. Велике значення має і започаткування нових інформаційних проектів. Безумовно, такі кроки повинні здійснюватись за підтримки з боку державних установ, на які покладено функції контролю за виробництвом та обсягом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. Такою установою є Державна пробірна служба.
___За сприяння Державної пробірної служби вже видані книжки, декілька інформаційно-аналітичних видань, що стосуються ювелірної галузі. І це видання покликано заповнити прогалини в інформаційному просторі, надати читачеві можливість дізнатися більше про ювелірну справу та підвищити свій інтелектуальний рівень.
З повагою
Голова Державної пробірної служби

ПідписМикола Назимок

Звернення до читачів


Сергій Цюпко


Сергій Цюпко
ДОРОГІ ДРУЗІ!___Дозвольте привітати Вас на сторінках цього чудового видання!
___Ще кілька років тому в Україні налічувалося 4 ювелірні підприємства, а сьогодні їх вже близько 900. Галузь перебуває на етапі активного розвитку й має тенденцію до прискорення. Думаю, кожному з нас приємно усвідомлювати свою причетність до загального позитивного процесу, що відбувається в галузі.
___Сьогодні ювеліри дещо в інших умовах, ніж два-три роки тому: гостра необхідність в об'єднанні очевидна. Адже структура, що називається Об'єднання підприємств ювелірної галузі - Асоціація ювелірів України - це союз самих ювелірів, добровільне співтовариство колег та однодумців. Вирішення глобальних питань галузі на рівні уряду, удосконалення законодавчої бази, кадрові питання, навчання фахівців - усі ці непрості завдання ювелірним підприємствам складно вирішувати поодинці. Тому кількість підприємств-членів Асоціації ювелірів України збільшується, а тематика заходів, проведених під її патронатом, є надзвичайно актуальною й потрібною ювелірам. Це і галузеві семінари, і круглі столи, і конкурси професійної майстерності, фестивалі та багато інших проектів.
___Книга - це також своєрідне об'єднання колег, партнерів, однодумців. Це продовження, розвиток і зміцнення позицій, це ще один крок у розвитку інфраструктури галузі. Крім того, книга є підсумком закономірних позитивних процесів, які відбуваються в галузі й заслуговують на те, щоб про них знали.
___Україна ювелірна викликає все більший інтерес у світі. Той факт, що нашу країну сьогодні можна назвати "ювелірною" державою, заслуговує найпильнішої уваги. Але особливо важливо й приємно те, що у формуванні позитивного іміджу країни на міжнародному рівні є заслуга кожного вітчизняного підприємства, а члени Асоціації ювелірів України мають у цьому списку лідируючі позиції.
З повагою
Президент Асоціації ювелірів України

ПідписСергій Цюпко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.