Акцизний ринок України 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Б.М. Данилишин


Фото Б.М. ДанилишинаЧитачам книги
“Акцизний ринок України.
Органи державного контролю
та провідні підприємства”


Дорогі читачі!
 
___Щиро вітаємо Вас із виходом у світ книги “Акцизний ринок України. Органи державного контролю та провідні підприємства"!
___Упевнений, що видання відкриє нові яскраві сторінки цієї галузі національної економіки, вшанує реальних лідерів, які її представляють.
___Акцизна продукція є стратегічною для нашої держави, адже за своєю прибутковістю до державного бюджету вона посідає провідне місце.
___Неабияку гордість викликає той факт, що продукція торгових марок "Made in Ukraine" на міжнародних ринках займає передові позиції, насамперед завдяки високій якості.
___Позитивний досвід підприємств, представлених у книзі, є тим надбанням, яке буде корисним для налагодження процесів розвитку підприємницької діяльності, популяризації вітчизняної конкурентоспроможної продукції, підвищення реальних доходів населення, залучення інвестиційних ресурсів.
___Успішна реалізація Програми "Український прорив: для людей, а не політиків" надасть змогу активізувати якісні зміни в економічному середовищі, інноваційній системі, модернізації національного виробництва.
___Сподіваюся, що видання сприятиме розширенню ділових контактів, налагодженню ефективної співпраці, вітчизняними та зарубіжними партнерами, залученню інвестицій та впровадженню інновацій, подальшій інтеграції нашої країни до світового економічного простору.


Міністр економіки України
Підпис Б.М. ДанилишинаБ.М. Данилишин

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.