Роботодавці України 2007

Додаткова інформація


Презентація


28 грудня 2007 року в Будинку прийомів відбулися урочистості з приводу реалізації Всеукраїнської програми "Роботодавці України" в 2007 році. Мета Програми – заохочення роботодавців до збереження існуючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності виробництва та зменшення соціальної напруги на ринку праці. Програма включає проведення моніторингових досліджень з вивчення стану соціальної політики в регіонах України із залученням довідок відповідних відділів обласних державних адміністрацій, аналіз та підведення підсумків і друк спеціалізованого іміджево-довідникового видання «Роботодавці України». Видання безкоштовно надається до Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, органів державного управління, а також посольств і представництв України за кордоном і, відповідно, іноземних посольств і представництв в Україні, представництв міжнародних організацій, бібліотек державного рівня тощо.
ПРЕС-РЕЛІЗ

28 грудня 2007 року

Презентація книги “Роботодавці України”

___28 грудня 2007 року в Будинку прийомів відбулися урочистості з приводу реалізації Всеукраїнської програми “Роботодавці України” в 2007 році.
___Мета Програми – заохочення роботодавців до збереження існуючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності виробництва та зменшення соціальної напруги на ринку праці.
___Програма включає проведення моніторингових досліджень з вивчення стану соціальної політики в регіонах України із залученням довідок відповідних відділів обласних державних адміністрацій, аналіз та підведення підсумків і друк спеціалізованого іміджево-довідникового видання «Роботодавці України».
___Видання безкоштовно надається до Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, органів державного управління, а також посольств і представництв України за кордоном і, відповідно, іноземних посольств і представництв в Україні, представництв міжнародних організацій, бібліотек державного рівня тощо.
______Був створений організаційний комітет Програми, у складі якого:
___1. Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, народний депутат України Хара Василь Григорович, перший віце-президент Всеукраїнської асоціації роботодавців України Биковець В‘ячеслав Михайлович, президент Українського видавничого консорціуму Болгов Вадим Володимирович,
начальники Головних управлінь праці та соціальної політики обласних державних адміністрацій,директори департаментів з питань праці та соціальної політики міських рад обласних центрів, _заступники голів обласних рад
___Пропозиції по висуненню кандидатів на здобуття нагород надавалися органами державного управління, громадськими організаціями, авторитетними фахівцями.
___Виважено та відповідально оргкомітет вивчив показники для рейтингу на здобуття звання «Лідера», надані кандидатами.За результатами оргкомітет визначив переможців на звання “Роботодавці України. Лідер 2007 року”.
___З цією метою на протязі 2007 року журналістами Українського видавничого консорціуму аналізувалася і систематизувалася величезна кількість інформації, яка надходила з усіх регіонів України.
___На основі підготовлених  матеріалів і була створена книга “Роботодавці України”.Звернення до читачів


І.М. БОНДАРЧУК


І.М. БОНДАРЧУК
ШАНОВНІ ДРУЗІ!
___Від імені Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці щиро вітаю читачів видання
"Роботодавці України" з нагоди продовження щорічної Всеукраїнської програми "Роботодавці України", що спрямована на активізацію зусиль усіх, хто має безпосереднє відношення до реалізації політики зайнятості в регіонах України.
___Висвітлення цього питання є надзвичайно важливим. Адже проблеми зайнятості населення, забезпечення  конституційного права громадянина на працю та гідну її оплату є вирішальними для будь-якої країни, оскільки від них залежить політична, економічна та соціальна стабільність нашої країни. Зрештою - національна безпека.
___За роки незалежності в Україні не лише створена відповідна законодавча база у сфері зайнятості, а й відпрацьований ефективний механізм захисту від безробіття у вигляді державної служби зайнятості. Усе це разом дозволило забезпечити достатньо виважену державну політику у сфері зайнятості, регулювання ринку праці та соціального захисту від безробіття.
___Разом з тим, порівняно з розвинутими європейськими країнами в Україні відзначається значно менший рівень зайнятості населення. Тому, передбачаючи кроки щодо інтеграції України в європейське співтовариство, державна політика у реформуванні ринку праці має ґрунтуватися на підвищенні рівня зайнятості населення й передусім, як визначає Європейська Соціальна Хартія та лісабонська стратегія, молоді та жінок.
___Сподіваюся, що Всеукраїнська програма та висвітлення ходу її реалізації у виданні "Роботодавці України"  дозволить читачам видання побачити, як на місцях реалізується державна політика зайнятості, здійснюється соціальний захист населення від безробіття тощо.
___Бажаю Вам та Вашим родинам щастя, доброго здоров'я та усіляких гараздів.З повагою
Голова Комітету
Верховної Ради України (2006-2007 рр.) v скликання
з питань соціальної політики
та праці

ПідписІ.М. БОНДАРЧУК

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.