Кращі науково-педагогічні працівники ВНЗ України 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


С.М. Ніколаєнко


С.М. НіколаєнкоШановні читачі!___Перед Вами четвертий випуск книги "Кращі науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України".
___Розпочата Міністерством освіти і науки України та Українським видавничим консорціумом справа щодо презентування викладачів вищих навчальних закладів стала доброю традицією.
___На сторінках книги представлено інформацію про освітян і науковців, які трудяться на педагогічній ниві, сіють знання, діляться своїми уміннями, навичками, плекають нове покоління громадян, дбають про інтелектуальний потенціал української нації, адже освічена молодь - це основа соціальної політики нашої держави.
___Представлені викладачі мають значні досягнення та досвід використання сучасних педагогічних технологій, нових форм виховання молоді, реформування національної системи освіти України.
___Безумовно, збірник "Кращі науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України" допоможе розширити ділові контакти, поглибити наукові і культурні зв'язки, а також сприятиме подальшому зростанню іміджу та авторитету навчальних закладів.З повагою   

міністр освіти і науки України

ПідписС.М. Ніколаєнко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.