Кращі науково-педагогічні працівники ВНЗ України 2007

Звернення до читачів


С.М. Ніколаєнко


С.М. НіколаєнкоШановні читачі!___Перед Вами четвертий випуск книги "Кращі науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України".
___Розпочата Міністерством освіти і науки України та Українським видавничим консорціумом справа щодо презентування викладачів вищих навчальних закладів стала доброю традицією.
___На сторінках книги представлено інформацію про освітян і науковців, які трудяться на педагогічній ниві, сіють знання, діляться своїми уміннями, навичками, плекають нове покоління громадян, дбають про інтелектуальний потенціал української нації, адже освічена молодь - це основа соціальної політики нашої держави.
___Представлені викладачі мають значні досягнення та досвід використання сучасних педагогічних технологій, нових форм виховання молоді, реформування національної системи освіти України.
___Безумовно, збірник "Кращі науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України" допоможе розширити ділові контакти, поглибити наукові і культурні зв'язки, а також сприятиме подальшому зростанню іміджу та авторитету навчальних закладів.З повагою   

міністр освіти і науки України

ПідписС.М. Ніколаєнко

Звернення до читачів


Я.Я. Болюбаш


Я.Я. БолюбашШановні читачі!___Вихід у світ чергового тому іміджевого збірника "Кращі науково-педагогічні представники вищих навчальних закладів України" - то подія не лише в нашому освітянському середовищі, а й у масштабі загальнодержавному.
___На сторінках його репрезентовані кращі, ті, хто в студентських аудиторіях і наукових лабораторіях, на семінарах і міжнародних конференціях, а найголовніше - у щоденній роботі, такій важливій для подальшого поступу українського суспільства, реалізує нову парадигму нашої освіти і науки, вільну від зашореності, кон'юнктури, ідеологічних стереотипів.
___Ці люди - передусім професіонали, і водночас саме їх - без найменшого пафосу - можна назвати справжніми патріотами, бо майбутнє України, всього нашого національного "проекту", залежить від того, чи зможемо ми гідно відповісти на інноваційні виклики сучасного світу і в царині гуманітарній, і в сфері високих технологій.
___Доробок науковців і педагогів національної вищої школи переконливо засвідчує - зможемо!
___Щастя і добра Вам!
З повагою                               

директор Департаменту вищої освіти

ПідписЯ.Я. Болюбаш

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.