Інтелектуальна власність. Сфера послуг. Патентні повірені України. Оцінювачі України 2007

Звернення до читачів


М.В. Паладій


М.В. Паладій
Шановні друзі!

___Як і в усіх країнах світу, політика нашої держави у сфері інтелектуальної власності знаходить своє визначення в законодавчому врегулюванні відносин, що виникають у цій сфері. Прагнення України вступити до Світової організації торгівлі та інтегруватись у Європейське співтовариство потребує гармонізації національного законодавства з міжнародними нормами та стандартами, запровадження відповідних механізмів реалізації правових норм для забезпечення ефективного захисту прав інтелектуальної власності.

___Держдепартамент вважає важливою складовою своєї діяльності участь у розбудові сучасного ринку інтелектуальної власності, поширення знань стосовно норм законодавства, що діє у цій сфері. Українські фахівці, що надають послуги з професійної оцінки, охорони та захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності, своєю творчою працею активно підтримують заходи, які сприяють утвердженню позитивного іміджу України.

___Тож бажаю всім творчого натхнення і всебічної реалізації свого ділового та інтелектуального потенціалу!Голова Державного департаменту
Інтелектуальної власності

ПідписМ.В. Паладій

Звернення до читачів


В.Я. Гайдук


В.Я. ГайдукШановні друзі!
___Актуальність визначення ролі інтелектуальної власності, належної її оцінки та відображення в структурі активів господарських товариств і державних підприємств та організацій у період формування ринкових відносин важко переоцінити.
___Розуміння необхідності створення в Україні цивілізованого ринку інтелектуальної власності спонукає державні інститути влади опікуватись створенням методологічних засад діяльності всіх учасників такого ринку.
___Департамент оцінки майна та оціночної діяльності Фонду державного майна України за дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України був головним розробником Національного стандарту № 4 "Оцінка майнових прав інтелектуальної власності", який створює умови взаєморозуміння всіх учасників ринку інтелектуальної власності та їх оцінку.
___Сподіваюсь та бажаю читачам, щоб зусилля видавців, які люб'язно надали всім учасникам можливість розмістити на сторінках цього видання свою інформацію, допомогли успішно вирішувати питання захисту своїх прав на інтелектуальну власність та оцінки.
Директор Департаменту
оцінки майна та оціночної діяльності
Фонду державного майна України

ПідписВ.Я. Гайдук

Звернення до читачів


Ю.М. Капіца


Ю.М. КапіцаШановні автори, винахідники та підприємці!
___Перехід до інформаційного, постіндустріального суспільства, що є ознакою нашого часу, відбувається на основі наукових досягнень, об'єктів права інтелектуальної власності.
___В той же час успіх інновацій багато в чому залежить від рівня патентного, економічного, юридичного забезпечення створення винаходів, корисних моделей, комп'ютерних програм та інших об'єктів права інтелектуальної власності, вибору адекватного способу захисту, врегулювання питань розподілу майнових прав інтелектуальної власності між творцем та роботодавцем, укладання ліцензійних та інших договорів про трансфер технологій.
___Важливим є використання всіх переваг введення майнових прав на об'єкти права інтелектуальної власності до майна підприємства та забезпечення у зв'язку з тим професійних оцінки майнових прав інтелектуальної власності та бухгалтерського, податкового обліку нематеріальних активів.
___Публікація цього видання сприятиме творцям знайти фахівців, що допоможуть їм в охороні творчих результатів, а підприємцям знайти оцінювачів.
___Бажаю всім вам успіху.
Директор
Центру інтелектуальної власності
та передачі технологій НАН України

ПідписЮ.М. Капіца

Звернення до читачів


В.М. Шалаєв


В.М. ШалаєвШановні пані та панове!
___Оцінка інтелектуальної власності на сьогодні є однією з найскладніших і глибоких проблем теорії і практики як українського, так і міжнародного високотехнологічного бізнесу.
___Досить часто вартість інтелектуальної власності компанії перевершує вартість всіх її матеріальних активів і є основним ресурсом компанії в її маркетинговій стратегії. Це особливо актуально для підприємств, що мають стійку ділову репутацію на ринку та володіють відомими товарними знаками або працюють на ринку наукоємної продукції.
___Отже, для керівників бізнесу вже зайвими є докази, що ефективне управління активами підприємств потребує залучення досвідчених оцінювачів.
___І такі фахівці в Україні є.
___Про них йдеться в цьому виданні, яке є унікальним у своїй cпрямованості на публічне висвітлення досягнень фахівців у сфері інтелектуальної власності.
___Україна невдовзі стане членом об'єднаної Європи. Держава в особі її виконавчих органів влади - Кабінету Міністрів України, Фонду державного майна України, за безпосередньої участі Українського товариства оцінювачів завчасно розпочала підготовку до цієї події. Триває копіткий процес розробки та узгодження відповідних нормативних документів, які забезпечать інтеграцію України як держави в оціночне середовище Європи.
___Бажаю всім учасникам цього збірника, видавцям та читачам творчої наснаги і натхнення, подальших успіхів у благородній і важливій справі - розбудові України.
Голова Ради
Українського товариства оцінювачів

ПідписВ.М. Шалаєв

Звернення до читачів


В.С. Красніков


В.С. КрасніковШановні друзі!
___В умовах розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин та прагнення України інтегруватися у Європейське Економічне Співтовариство важливого значення набуває ефективний захист прав інтелектуальної власності, охорона національного надбання.

___Асоціація патентних повірених у своїй діяльністі всебічно сприяє процесу розвитку патентної системи та правової охорони об'єктів інтелектуальної власності в Україні.

___Вихід довідникового видання, присвяченого патентним повіреним та оцінювачам, наявність наведеної в книзі змістовної інформації допоможе підприємцям у системному пошуку фахівців для одержання кваліфікованої допомоги щодо вирішення конкретних питань у сфері інтелектуальної власності.

___Бажаю плідної співпраці підприємцям, патентним повіреним, оцінювачам та видавцям.Президент
Всеукраїнської асоціації представників
у справах інтелектуальної власності
(патентних повірених)

ПідписВ.С. Красніков

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...
Лучшие привлекательные проститутки Тюмени | Симпатичные путаны Пензы на сайте http://geishi-penzi.com/ | geishi-simferopolya.com/ - красивые проститутки СимферополяВсі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.