Водогосподарський комплекс України 2008

Звернення до читачів


В.А. Сташук


В.А. СташукШАНОВНІ ДРУЗІ !___Вихід у світ довідника "Водогосподарський комплекс України" - помітна подія в інформаційному просторі нашої держави.
___Видання всебічно висвітлює діяльність провідних підприємств, управлінь, наукових та навчальних закладів сфери водного та житлово-комунального господарств України.
___Державний комітет України по водному господарству вважає, що інформація, викладена у книзі, сприятиме розширенню ділових контактів з виробничими та фінансовими партнерами, з усіма зацікавленими особами, а також допоможе у підготовці пропозицій щодо формування державної політики у сфері розвитку водного господарства нашої країни, забезпечення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах, здійснення у цій сфері єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки й техніки, нових технологій, передового досвіду роботи.Голова Державного комітету
України по водному господарству

Підпис В.А. Сташук

Звернення до читачів


О.Ю. Кучеренко


О.Ю. КучеренкоШАНОВНІ ДРУЗІ !___Щиро вітаю з виходом у світ другого видання книги "Водогосподарський комплекс України".
___Досягти високих критеріїв життя та благополуччя в Україні неможливо без ефективно діючої системи водопостачання та водовідведення. Саме будівництво водопровідно-каналізаційної системи на рівні європейських стандартів - одне з найголовніших завдань розвитку економіки нашої держави сьогодні. Більшість підприємств ВКГ потребують інвестицій для покращення якості питної води, раціонального використання природних водних ресурсів, впровадження найкращих енергозберігаючих технологій.
___Упевнений, що друге видання книги стане мудрим порадником керівникам водогосподарського комплексу у вирішенні надзвичайно важливих завдань реформування галузі.Міністр з питань
житлово-комунального господарства України

Підпис О.Ю. Кучеренко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.