Готелі та ресторани України 2008

Додаткова інформація


Презентація


23 квітня 2008 р. у конференц-залі готелю «Славутич» відбулася презентація двох видавничих проектів - «Готелі та ресторани України» і «Сталий розвиток України».
Прес-реліз

___23 квітня 2008 р. у конференц-залі готелю «Славутич» відбулася презентація двох видавничих проектів - «Готелі та ресторани України» і «Сталий розвиток України».

___Сталий розвиток визначено ООН як основний напрям розвитку людської цивілізації на ХХІ століття.
___Сталий розвиток базується на благородній гуманній ідеї поліпшення якості життя нинішнього і майбутнього поколінь.
___Сталий розвиток означає інтегрування і баланс економічних, соціальних, екологічних, інституційних та інноваційно-технологічних компонентів з тим, щоб максимізувати благополуччя людини в нашому сьогоденні без ускладнення можливостей для майбутніх поколінь задовольняти свої потреби.

___Проект «Готелі та ресторани України» - це книга про розвиток готельно-ресторанного бізнесу, про людей, які забезпечують комфорт для громадян України та гостей з інших держав.
___Знаковою подією в розвитку готельного господарства України стане проведення фінальної частини чемпіонату з футболу «Євро-2012» спільно з Республікою Польща.
___У наш час ресторанний бізнес є однією з найбільш значущих складових індустрії харчування, відпочинку і гостинності. Водночас ресторанний бізнес, з одного боку, є одним із засобів висококваліфікованого використання капіталу, а з іншого - середовищем із високим ступенем конкурентності. Усі ресторанні заклади та підприємства повинні мати високий рівень конкурентоспроможності.

___З привітальним словом виступали:
___Рижков Олексій Федорович – координатор міжпарламентського співробітництва ООН у Верховній Раді України, дослідник стану сталого розвитку в регіонах України;
___Логвинов Олександр Олександрович – академік Міжнародної академії екологічної реконструкції ЮНЕСКО;
___Євдокіменко Микола Іванович – голова правління, генеральний директор Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України.

___У рамках презентації відбулося нагородження учасників проектів дипломами та пам'ятними відзнаками. Також учасників та гостей привітала музичним виступом лауреат міжнародних конкурсів Ірина Персанова.Звернення до читачів


М.І. ЄВДОКИМЕНКО


М.І. ЄВДОКИМЕНКО


 
 ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ ТА ГОСТІ УКРАЇНИ!
___Український видавничий консорціум започаткував надзвичайно важливу справу -міжнародну програму "Готелі та ресторани України"
___Давно назріла необхідність створення книги про сучасний розвиток готельно-ресторанного бізнесу, про людей, які забезпечують комфорт для громадян України та гостей з інших держав.
___Чудове видання, засноване колективом Консорціуму, стане добрим порадником українцям, представникам близького та далекого зарубіжжя у тому, де гостинно, вишукано зустрічають і смачно годують.
___Крім популяризації роботи готелів та ресторанів, воно сприятиме також розвитку ділових стосунків, підвищенню культури обслуговування, виконанню соціальних програм, залученню інвестиційних ресурсів, ознайомленню з останніми досягненнями у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

Голова правління,
генеральний директор асоціації,
заслужений працівник сфери послуг України, академік
ПідписМ.І. ЄВДОКИМЕНКО

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.