Гірничо-металургійний комплекс України 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Н.Ю. Королевська


___Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва підтримав ініціативу Українського видавничого консорціуму щодо підготовки загальноукраїнського проекту "Гірничо-металургійний комплекс України" та вважає за доцільне висвітлення у збірнику "Гірничо-металургійний комплекс України" діяльність і технологічні можливості провідних підприємств, які мають певні позитивні досягнення.
___Проект спрямований на відзначення кращих промислових підприємств і наукових закладів галузі у номінації "Лідер гірничо-металургійного комплексу України".
___У заключній частині проекту відбудеться презентація на якій учасники проекту відзначатимуться нагородами.
___Видання матиме інформаційний характер, буде широко презентуватися у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, інших урядових органах, регіонах, міжнародній спільноті, фахівцям та громадськості.
___У зв'язку з викладеним, пропоную подати Українському видавничому консорціуму необхідні матеріали щодо розміщення інформації про очолюване Вами підприємство у збірнику "Гірничо-металургійний комплекс України".

З повагою,
голова Комітету Верховної Ради з
питань промислової і регуляторної
політики та підприємництва
ПідписН.Ю. Королевська

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.