Золота нива Київщини 2005

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Євген Жовтяк


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___З нагоди виходу в світ довідково-біографічного видання "Золота нива Київщини" прийміть мої щирі вітання та побажання миру і процвітання!
___Київська область має розвинуте сільське господарство, яке за обсягами виробництва основних видів сільськогосподарських культур посідає одне з провідних місць серед регіонів України.
___Агропромисловий комплекс Київщини може і має стати високоефективним, конкурентоспроможним сектором економіки, вирішальним фактором у забезпеченні продовольчої бази держави. Переконливе свідчення того - діяльність і перспективи розвитку численних сучасних агропромислових формувань, які працюють, спираючись на новітні технології, за сучасними європейськими і світовими стандартами, впевнено заявляють про свою продукцію на світовому ринку. Широка інформація про такі колективи та їх лідерів сприятиме розвитку партнерських стосунків, допоможе діловим аграрним колам Європи і світу краще сформувати уявлення про сучасне обличчя Київщини аграрної. Якість продукції та послуг, розмаїття асортименту, сучасні технології свідчать, що аграрії уміють реалізовувати досягнення науково-технічних досліджень і можуть посісти достойне місце на світовому продовольчому ринку.
___Сподіваюся, разом ми можемо прискорити розвиток аграрного комплексу Київської області, забезпечити впровадження ефективних технологій, здобутків вітчизняної та світової науки, утвердження України як держави з високоефективним експортоспроможним аграрним сектором економіки.
___Щиро запрошую вітчизняних та зарубіжних партнерів до плідної співпраці з господарствами та підприємствами Київщини, де склалися взаємовигідні умови для співробітництва у сфері торгівлі, виробництва та переробки сільськогосподарської продукції.

___Бажаю всім успіху, процвітання, миру і злагоди!

Голова Київської обласної
державної адміністрації

  Євген Жовтяк

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.