Міста і села Чернігівщини 2008

Додаткова інформація


Лист підтримки Першого заступника Глави Секретаріату Президента України...

Детально... Прайс-лист на розміщення інформації у виданні...

Детально...

Презентація

Звернення до читачів


Борис Олійник
Шановні друзі!

___Український видавничий консорціум, який є видавцем відомої в Україні та поза її межами серії довідково-біографічних збірників "Хто є хто", розпочинає роботу над новою серією книг "Міста і села України" в підтримку ініціативи Президента України зробити 2006 рік - Роком українського села.
___Ці видання будуть присвячені самобутній історії міст і сіл нашої щедрої української землі, яка так багата пам'ятками історії та культури. Тут зародилася одна з найдавніших цивілізацій, склалися кращі традиції українського народу, його духовні надбання.
___Міста і села України несуть на собі відбиток багатьох історичних епох, є свідками визвольного поступу українського народу до незалежності.
___І сьогодні самобутність нашого краю виявляється в щирій любові жителів до рідної землі, майстерності, творчості, вірі у зміцнення молодої демократичної держави.
___Запрошуємо до співпраці всіх небайдужих до історії та сьогодення рідної землі.


Голова правління
Українського фонду культури,
академік НАН України,
Герой України, поет

 Борис Олійник

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.