Ювіляри України. Події та особистості XXI cтоліття 2008

Звернення до читачів


ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ


ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ, ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИШановні друзі!


___Дозвольте привітати всіх, хто своїми трудами удостоївся уваги цього видання. Всіх, хто створив і хто читатиме цю книгу. Молю Христа Спасителя, щоб укріпив нашу Віру, зміцнив Любов і Надію в серцях наших, дарував усім міцне здоров'я та щасливе довголіття.
___Шановні ювіляри, любіть і радуйте новими успіхами та досягненнями свою країну, своє місто, рідних та друзів, бо любов - це джерело, яке тече у вічне життя.
___Нехай благословення Господнє перебуває з нами.Підпис

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ I ВСIЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Звернення до читачів


Василь Вовкун


   Василь ВовкунШановні ювіляри!


___Щиро вітаю з виходом у світ другого видання збірника "Ювіляри України". Представлена на сторінках книги інформація про яскраві українські імена діячів культури, митців збереже для нинішніх та наступних поколінь найяскравіші сторінки сьогоднішньої історії України.
___Переконаний, що ця книга відкриє світові чимало нових талановитих імен, які своїм служінням примножують славу рідної держави.З повагою
Міністр культури та туризму України

ПідписВасиль Вовкун

Звернення до читачів


Василь Куйбіда


   Василь КуйбідаШановні ювіляри!


___Україна багата славною багатовіковою історією, культурою, неповторними мальовничими краєвидами. Однак найбільший її скарб - це мудрі, талановиті і працьовиті люди, які творять історію і культуру своєї держави. Завдяки їм про Україну знають у всьому світі.
___Один з найбільших неоціненних здобутків українського народу, його славетних представників минулого і сучасності - перемога у боротьбі за незалежність України. І наш спільний обов'язок - оберігаючи і примножуючи багатства, залишені нам у спадок, впевнено йти переможним шляхом, не оступаючись.
___Видання "Ювіляри України. Події та особистості XXI століття" створили люди, яким не байдужа історія свого народу. Цією працею вони зробили значний внесок у її збереження для майбутніх поколінь.
___Зрозуміло, що попереду - здобутки і розчарування, досягнення і втрати. Такою є життєва закономірність. Але ніколи не повинні ставати закономірностями байдужість, зневага, лінь і обман. Поважаймо себе, поважаймо один одного, будьмо гідними називатися Українцями.
З повагою
Міністр розвитку і будівництва
України

ПідписВасиль Куйбіда

Звернення до читачів


Володимир Козак


   Володимир КозакШановні друзі!


___Щиро вітаємо Вас з виходом другого всеукраїнського видання "Ювіляри України. Події та особистості ХХІ століття".
___Об'єктивна інформація про видатних українців: активних політичних діячів, митців, підприємців, працівників галузі транспорту зв'язку, - сприятиме зростанню міжнародної ділової активності, глибшому пізнанню історії й культури нашого народу, успішній інтеграції у світовий простір та подільшому розвитку міжнародних взаємовідносин.
___Бажаю всім ювілярам України творчих успіхів, наснаги, наполегливості у досягненні поставленої мети! Нехай Ваша натхненна праця допомагає зміцнювати зв'язки України з державами світу.
Голова
Комітету з питань транспорту і зв’язку

ПідписВолодимир Козак

Звернення до читачів


Віктор Слаута


   Віктор СлаутаШановні добродії, друзі!


___Сотні нових імен нашого могутнього народу звеличують прийдешній день України.
___Кожен, про кого ведеться розповідь у книзі "Ювіляри України. Події та особистості XXI століття" - представники державних установ та організації, підприємці, діячі науки, освіти та культури - гордість нашої країни. Наші видатні сучасники успішно примножують багатства України, в усіх галузях засвідчують великий інтелектуальний, творчий потенціал.
___Бажаю всім ювілярам України міцного здоров'я, нових творчих успіхів у добрих справах і починаннях, безмежного людського щастя та сімейного затишку на довгі мирні роки життя.
Народний депутат
України

ПідписВіктор Слаута

Звернення до читачів


Тетяна Бахтеєва


   Тетяна БахтеєваШановні ювіляри!


___Щиро вітаю колег - медичних працівників з визначними датами!
___Зберегти і донести до наступних поколінь образ лікаря - сподвижника, відданого своєї справі і сумлінному служінню людям - гуманна і вдячна справа, адже майбутнє має тільки той народ, які пам'ятає своє минуле.
___Бажаю ювілярам міцного здоров'я, вдячних посмішок пацієнтів, а колективу журналістів проекту "Ювіляри України" нових звершень.
З повагою
Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я

ПідписТетяна Бахтеєва

Звернення до читачів


Борис Патон


   Борис ПатонШановні ювіляри!


___Кожен, про кого розповідається на сторінках  видання "Ювіляри України", - неповторна особистість. Усіх вас об'єднує працелюбність, подвижництво і доброчинність. Переконаний, що книга відкриє Україні та світові чимало яскравих імен, які  примножують славу нашої Держави.
___Щиросердно зичу ювілярам України великого людського щастя, нових успіхів у справах і починаннях. Колегам - науковцям, які завжди були і є рушійною силою прогресу нашої країни в усі періоди її розвитку, бажаю подальших визначних звершень на благо Вітчизни, невпинне зростання добробуту та культури її народу.
___Хай Ваша любов до Батьківщини дарує снагу для творчості та життя!
Президент
Національної академії  наук України
академік НАН  України

ПідписБорис Патон

Звернення до читачів


Борис Олійник


   Борис Олійник


Шановні ювіляри!


___Під шатром цього видання зібрано життєписи і свідчення про богоугодні діяння чудових, знаних людей, які самовіддано трудились і трудяться в усіх царинах духовного, матеріального і суспільно-політичного буття, утверджуючи своєю працею реальну незалежність України,  її гідність у світовому обширі.
___Ці особистості мають чи матимуть високі державні нагороди за свою, гідну наслідування, взірцеву працю. Хотілось би до всіх цих пошанувань залучити і цю подячну книгу про "Події та особистості ХХІ століття".
___В жодному разі не применшуючи державних відзнак, все ж, як на мене, найвищою нагородою завжди - нині і прісно, і во віки віків було Слово.ЗГолова правління
Українського фонду культури,
академік НАН України,
Герой України, поет

ПідписБорис Олійник

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.