Промисловість та підприємництво України 2008

Додаткова інформація


Презентація


14 травня 2008 року о 12.00 у конференц-залі Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) відбулася презентація Всеукраїнського проекту «Промисловість та підприємництво України», яка щорічно підтримується Українським союзом промисловців і підприємців та Українським видавничим консорціумом.
ПРЕС- РЕЛІЗ

___14 травня 2008 року о 12.00 у конференц-залі Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) відбулася презентація Всеукраїнського проекту «Промисловість та підприємництво України», яка щорічно підтримується Українським союзом промисловців і підприємців та Українським видавничим консорціумом.

___Основними завданнями проекту "Лідер промисловості та підприємництва України" є велике поширення інформації про стан та перспективи розвитку провідних галузей української економіки, підтримка розвитку вітчизняної науки, наукових розробок, які є конкурентоспроможними на світовому ринку, залучення вітчизняних та закордонних інвестицій у промисловість України, закріплення позитивного іміджу України, висвітлення роботи кращих колективів промислових підприємств держави.

___Лауреатами нагородження стали понад 190 господарчих суб'єктів різних форм власності, яким були вручені дипломи та пам'ятні відзнаки «Лідер промисловості та підприємництва України». У рамках презентації з привітальним словом виступив президент Українського союзу промисловців і підприємців України – Анатолій Кінах. Учасники проекту були ознайомлені з виданнями Українського видавничого консорціуму, які були представлені на виставочному стенді.

___Вручення нагород супроводжуватиметься святковим концертом за участю Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського та лауреатів міжнародних конкурсів Жмуденка Олексія, Уласович Наталі, Персанової Ірини, Походні Романа. Ведучий церемонії нагородження – заслужений артист України Анатолій Гнатюк.Звернення до читачів


А.К. Кінах


А.К. Кінах


___Щиро вітаю учасників та організаторів проекту "Промисловість та підприємництво України".
___Соціально орієнтована політика нашої держави спрямована, в першу чергу, на впровадження програми розвитку промислового комплексу та підприємницького потенціалу, як основи для невпинного зростання національної економіки. Пріоритетним напрямком в цьому є підтримка власного виробника, створення сприятливих умов для діяльності промислових підприємств усіх форм власності.
___Використання досягнень сучасної науки, нових технологій, світових практик, новацій в методах господарювання й потужний менеджмент забезпечують реальні зрушення в основних галузях промисловості регіонів, та країни в цілому. Зростають обсяги продукції, а це є вирішальним важелем в суттєвому поліпшенні добробуту всіх верств населення України.
___За роки незалежності нашої країни провідні підприємства багатьох галузей промислового комплексу вийшли за своїми професійними показниками на світовий рівень та довели право України посісти гідне місце у світовій співдружності.
___Впевнений, що систематизована, доступна загалу користувачів інформація сприятиме налагодженню взаємовигідної співпраці, розширенню ділових контактів, залученню інвестицій та подальшому інтегруванню до міжнародного економічного простору.Президент
Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП)

ПідписА.К. Кінах

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.