Новітня історія України: Галичина 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Микола Палійчук


Микола ПалійчукШАНОВНІ ДРУЗІ!___Щиро вітаю читачів книги "Новітня історія України: Галичина".

___Прикарпаття - це край, який вдало поєднує свій рекреаційний, промисловий та людський потенціал. Сьогодні Івано-Франківщина реалізує прозору та відкриту політику, в основі якої лежить принцип соціально-економічного розвитку краю, заради підвищення рівня благополуччя життя його мешканців.

___Ми маємо зручне географічне розташування - на перехресті важливих транспортних шляхів зі Сходу на Захід, що вигідно виокремлює область, роблячи її сприятливою для розвитку бізнесу та підприємництва. В області впроваджуються інноваційні досягнення науково-технічного прогресу, на основі яких запроваджуються нові та активно розвиваються вже існуючі проекти в усіх галузях економіки. Рухаючись в ногу з часом, Прикарпаття зберігає і свої традиції - художні народні промисли. Вироби прикарпатських різьбярів, гончарів, вишивальниць знаходяться в приватних колекціях по всьому світу.

___Мешканці області пишаються своєю культурно-історичною спадщиною, економічно самодостатнім розвитком, що досягається завдяки ефективному використанню багатства природних ресурсів краю, рівнем соціально-духовного життя прикарпатців.

___Ми запрошуємо Вас на Прикарпаття. Радо зустрічатимемо гостей як з України, так і з-за кордону.
Голова Івано-Франківської
облдержадміністрації

ПідписМикола Палійчук

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.