Нотаріуси XXI століття. Відповіді на запитання 2009

Додаткова інформація


Презентація


15 травня 2009 року о 14.00 в ресторані «Компас» (вул. Радянська, 5-А) відбулася презентація всеукраїнського видавничого проекту «Нотаріуси ХХI століття. Відповіді на запитання». Організатор презентації – Інститут біографічних досліджень. Медіа-партнер – «Юридична газета».
Прес-реліз
 
___15 травня 2009 року о 14.00 в ресторані «Компас» (вул. Радянська, 5-А) відбулася презентація всеукраїнського видавничого проекту «Нотаріуси ХХI століття. Відповіді на запитання».
___Організатор презентації – Інститут біографічних досліджень.
___Медіа-партнер – «Юридична газета».

___Нотаріус – сучасна професія, в якій необхідно динамічно розвиватися і яка адекватна до проблем сьогодення. Ця еволюція виражається в системній і творчій адаптації засобів і виконання посадових обов'язків як в індивідуальному, так і в колективному плані, і цей еволюційний процес потребує постійної професійної кореляції, про що так цікаво розповідають нотаріуси.

___Книга є спеціалізованим виданням, метою якого є всебічне висвітлення діяльності нотаріусів України.
___Сторінки цього видання містять інформацію про розвиток системи нотаріальних послуг, про організацію органів нотаріату.
___Також важливою частиною є інтерв’ювання, яке дозволило знайти відповіді на багато актуальних запитань, які цікавлять сучасне населення України. Подана у книзі інформація сприятиме: отриманню достовірних та повних відомостей про діяльність нотаріусів, що сприяє підвищенню іміджу нотаріату України; рішенню питань щодо законодавства про нотаріат України. Проект здійснювався за підтримки Національної спілки журналістів України , Всеукраїнського фонду «Сприяння реформуванню нотаріату», Академії нотаріату України.

___З вітальним словом виступили:
___Президент Академії нотаріату України В.М. Черниш,
___Президент Всеукраїнського фонду
___«Сприяння реформуванню нотаріату» В.Д. Степаненко.
___На презентації був представлений новий проект Інституту біографічних досліджень та Академії нотаріату України під назвою «Зірковий реєстр українського нотаріату».
 
Натисніть для перегляду
 
Натисніть на зображення, щоб переглянути статтюЗвернення до читачів


Степаненко Василь Данилович


Степаненко Василь ДаниловичШановні колеги!___Мені приємно брати участь у презентації нового видання, присвяченого нотаріату України.
___У не простий для всієї країни час, виконуючи свої обов'язки на високому професійному рівні, нотаріуси роблять вагомий внесок у розбудову правової, демократичної держави, у формування та реалізацію державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, стоять на сторожі прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави.
___Протягом багатьох років нам доводиться вирішувати безліч питань та проблем, пов'язаних з подальшим реформуванням вітчизняного нотаріату, який переживає сьогодні досить нелегкий і водночас цікавий період. Багато в цьому напрямі зроблено, але не менше роботи у нас попереду.
___Сьогодні ми повинні докласти всіх зусиль для того, щоб дійсно бути правовою елітою держави і заслужено отримати членство в Міжнародному союзі нотаріату.
___Зичу всім успіхів, натхнення та нових творчих досягнень на благо нашої України.___З повагою
___Президент Всеукраїнського благодійного фонду
___"Сприяння реформуванню нотаріату",
___заслужений юрист України, нотаріус
ПідписСтепаненко___
Василь Данилович___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.