Нотаріуси XXI століття. Відповіді на запитання 2009

Презентація


15 травня 2009 року о 14.00 в ресторані «Компас» (вул. Радянська, 5-А) відбулася презентація всеукраїнського видавничого проекту «Нотаріуси ХХI століття. Відповіді на запитання». Організатор презентації – Інститут біографічних досліджень. Медіа-партнер – «Юридична газета».
Прес-реліз
 
___15 травня 2009 року о 14.00 в ресторані «Компас» (вул. Радянська, 5-А) відбулася презентація всеукраїнського видавничого проекту «Нотаріуси ХХI століття. Відповіді на запитання».
___Організатор презентації – Інститут біографічних досліджень.
___Медіа-партнер – «Юридична газета».

___Нотаріус – сучасна професія, в якій необхідно динамічно розвиватися і яка адекватна до проблем сьогодення. Ця еволюція виражається в системній і творчій адаптації засобів і виконання посадових обов'язків як в індивідуальному, так і в колективному плані, і цей еволюційний процес потребує постійної професійної кореляції, про що так цікаво розповідають нотаріуси.

___Книга є спеціалізованим виданням, метою якого є всебічне висвітлення діяльності нотаріусів України.
___Сторінки цього видання містять інформацію про розвиток системи нотаріальних послуг, про організацію органів нотаріату.
___Також важливою частиною є інтерв’ювання, яке дозволило знайти відповіді на багато актуальних запитань, які цікавлять сучасне населення України. Подана у книзі інформація сприятиме: отриманню достовірних та повних відомостей про діяльність нотаріусів, що сприяє підвищенню іміджу нотаріату України; рішенню питань щодо законодавства про нотаріат України. Проект здійснювався за підтримки Національної спілки журналістів України , Всеукраїнського фонду «Сприяння реформуванню нотаріату», Академії нотаріату України.

___З вітальним словом виступили:
___Президент Академії нотаріату України В.М. Черниш,
___Президент Всеукраїнського фонду
___«Сприяння реформуванню нотаріату» В.Д. Степаненко.
___На презентації був представлений новий проект Інституту біографічних досліджень та Академії нотаріату України під назвою «Зірковий реєстр українського нотаріату».
 
Натисніть для перегляду
 
Натисніть на зображення, щоб переглянути статтюЗвернення до читачів


Степаненко Василь Данилович


Степаненко Василь ДаниловичШановні колеги!___Мені приємно брати участь у презентації нового видання, присвяченого нотаріату України.
___У не простий для всієї країни час, виконуючи свої обов'язки на високому професійному рівні, нотаріуси роблять вагомий внесок у розбудову правової, демократичної держави, у формування та реалізацію державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, стоять на сторожі прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави.
___Протягом багатьох років нам доводиться вирішувати безліч питань та проблем, пов'язаних з подальшим реформуванням вітчизняного нотаріату, який переживає сьогодні досить нелегкий і водночас цікавий період. Багато в цьому напрямі зроблено, але не менше роботи у нас попереду.
___Сьогодні ми повинні докласти всіх зусиль для того, щоб дійсно бути правовою елітою держави і заслужено отримати членство в Міжнародному союзі нотаріату.
___Зичу всім успіхів, натхнення та нових творчих досягнень на благо нашої України.___З повагою
___Президент Всеукраїнського благодійного фонду
___"Сприяння реформуванню нотаріату",
___заслужений юрист України, нотаріус
ПідписСтепаненко___
Василь Данилович___

Звернення до читачів


В.М. Черниш


В.М. ЧернишДорогий читачу, колего, друже!___Перед вами книга про нотаріат - цей потаємний всесвіт, який відкривається нам, нинішнім, через призму бачення проблем сьогодення самих носіїв цієї славної професії.
___Це люди, недеформовані часом. Це нова модель поведінки, яка вимагає від нотаріуса високих морально-естетичних якостей і величезної відповідальності, оскільки через формулу "нотаріус - юридичний радник" він стає основним носієм правової культури, організовує культурний правовий простір.
___Але очевидним є й те, що формальна майстерність нотаріусів помітно випереджає їхній духовний розвиток, а ефективність роботи далеко не завжди супроводжується бережливим ставленням до самої професії. Тому найголовніше, що, окрім доброго імені нотаріату, його визначальною рисою повинна стати здатність до саморозвитку. Про це, власне, і діляться думками дійові головні особи цієї книги.
___Фактично, це ствердження нових ідеологем нотаріату, де на перше місце виходять інтереси клієнта, ретельний відбір і підготовка помічників-спеціалістів, багаторівневий внутрішній контроль, матеріальне і моральне стимулювання працівників нотаріального офісу. І що особливо важливо, постійний моніторинг світових взірців та системний розвиток матеріально-технічної бази у відповідності із сучасними вимогами до подібного роду діяльності.
___Саме такий підхід формує зараз авторитет нотаріуса ХХІ сторіччя, що підтверджує впевненість громадянина і держави в нотаріаті. Адже нотаріат вийшов з державної адміністрації, щоб розвантажити її, нездатну грамотно фінансувати нотаріальні установи, та бути відповідальною за інші соціальні аспекти.
___Особливо вагомою роль нотаріату стає у творенні громадянського суспільства. Він - єдиний гарант особистих прав громадян, єдиний професійний орган, здатний надавати їм юридичні гарантії, надавати законної сили їх волевиявленням.
___Шановний читачу, розкрита в цій книзі різнобічність роботи нотаріуса, поряд з утаємниченістю, показує, наскільки його ремесло важке, всепоглинаюче, вимогливе і, водночас, живе. Це - сучасна професія, яка динамічно розвивається і адекватна до проблем сьогодення. Ця еволюція виражається в системній і творчій адаптації засобів і виконання посадових обов'язків як в індивідуальному, так і в колективному плані, і цей еволюційний процес потребує постійної професійної кореляції, про що так цікаво розповідають мої колеги.___Президент Академії нотаріату України
___Голова київського міського відділення УНП,
___завідувач кафедри нотаріального права
___та організаційного забезпечення діяльності нотаріату, к.ю.н.
ПідписВ.М. Черниш___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.