Україна в ІІІ тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Передмова


___Видавничий проект "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" передбачає багатотомне видання, кожен наступний том якого створюватиме літопис української історії і сучасності, традиційні та інноваційні технології успіху українців.
___У першій книзі першого тому подано узагальнений портрет української держави, розкрито різноманітні аспекти її розвитку, минулі і сучасні досягнення, представлено історію становлення української державності в особах від княжої доби до сучасності, традиційний та інноваційно-інвестиційний досвід лідерів інтелектуальної, економічної та виробничої сфери регіонів України, показано Київ - столицю України, місто, яке, незважаючи на постійні руйнування і нищення, відроджувалося і завжди залишалося духовним та інтелектуальним центром України.
___У другій книзі першого тому під новим кутом зору представлено шлях розвитку України як європейської держави, вперше подано нариси про історію і перспективи розвитку обласних центрів та перспективних міст України, створено узагальнений образ особистості   III тисячоліття, національного лідера, сучасного керівника, спроможного зробити внесок у національну історію і розвиток української держави. У книзі розміщено інвестиційно-привабливі, фінансово-спроможні, провідні підприємства України, зроблено спробу сформувати цілісну картину стратегії розвитку і становлення України в III тисячолітті.
___Використано понад 200 портретів сучасних діячів, близько 1000 кольорових ілюстрацій. Представлено рідкісні і сучасні різнопланові світлини з державних і приватних архівів.
___Книга "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" буде презентована всім учасникам і меценатам проекту, адресно розіслана в державні структури та заклади, закордонні посольства і представництва, навчально-просвітницькі та наукові центри, в усі бібліотеки України.

___Ексклюзивне видання "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" присвячене святкуванню в Україні Дня слов'янської писемності.
___Для широкого кола читачів, які цікавляться проблемами розвитку і становлення України.
Редакція буде вдячна за всі відгуки і побажання, які будуть враховані
при підготовці третьої книги першого тому
"Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції".

Запрошуємо всіх,
хто не байдужий до проблем вивчення і збереження українських традицій,
хто зацікавлений у пошуку нового пізнавального матеріалу про Україну,
взяти участь у наступному виданні книги.

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.