Хто є хто на Миколаївщині. Видатні земляки 2005

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


О.В. Садиков


 ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

___У своїх руках ви тримаєте перший том книги, що є своєрідним початком колективного портрету жителів Миколаївщини і містить у собі об'ємну інформацію про людей, які складають могутній інтелектуальний і культурний потенціал нашого краю. Це державні й громадські діячі, політики і бізнесмени, провідні менеджери та спеціалісти підприємств, учені і педагоги, діячі науки і культури, журналісти, спортсмени...
___Створення такого видання - це перший крок до відкритості громадськості, адже довгі роки Миколаївщина була закритим регіоном для широкого міжнародного співробітництва. Сьогодні ми відкриті для України, для країн СНД, Європи та США.
___Миколаївщина - регіон особливий. Тут живуть талановиті і небайдужі до рідного краю люди, які складають величезний науковий, інтелектуальний і культурний потенціал. Край, який завжди мав потужний промисловий потенціал, сьогодні на перше місце ставить не промислові досягнення, а людину, яка створює матеріальні і духовні цінності, матеріальну й технічну базу країни. Адже велика цінність держави - людина, а ще більша - її інтелект.
___"Хто є хто на Миколаївщині" відкриває читачам нові імена, а Програма дій Миколаївської облдержадміністрації "Нова влада - нові можливості громадян" відкриває нові обрії для нових проектів.
___Сподіваюся, що це видання принесе вам користь, полегшить спілкування, розширить коло ваших уявлень про Миколаївську область і її мешканців, стане незамінним довідником на вашому робочому столі й прекрасним доповненням до вашої бібліотеки.
___Від щирої душі бажаю авторському колективу і читачам книги наснаги та успіху у всіх добрих починаннях, нових творчих здобутків у праці.

З повагою,
голова Миколаївської
облдержадміністрації

  О.В. Садиков

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.