Хто є хто на Миколаївщині. Видатні земляки 2005

Звернення до читачів


О.В. Садиков


 ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

___У своїх руках ви тримаєте перший том книги, що є своєрідним початком колективного портрету жителів Миколаївщини і містить у собі об'ємну інформацію про людей, які складають могутній інтелектуальний і культурний потенціал нашого краю. Це державні й громадські діячі, політики і бізнесмени, провідні менеджери та спеціалісти підприємств, учені і педагоги, діячі науки і культури, журналісти, спортсмени...
___Створення такого видання - це перший крок до відкритості громадськості, адже довгі роки Миколаївщина була закритим регіоном для широкого міжнародного співробітництва. Сьогодні ми відкриті для України, для країн СНД, Європи та США.
___Миколаївщина - регіон особливий. Тут живуть талановиті і небайдужі до рідного краю люди, які складають величезний науковий, інтелектуальний і культурний потенціал. Край, який завжди мав потужний промисловий потенціал, сьогодні на перше місце ставить не промислові досягнення, а людину, яка створює матеріальні і духовні цінності, матеріальну й технічну базу країни. Адже велика цінність держави - людина, а ще більша - її інтелект.
___"Хто є хто на Миколаївщині" відкриває читачам нові імена, а Програма дій Миколаївської облдержадміністрації "Нова влада - нові можливості громадян" відкриває нові обрії для нових проектів.
___Сподіваюся, що це видання принесе вам користь, полегшить спілкування, розширить коло ваших уявлень про Миколаївську область і її мешканців, стане незамінним довідником на вашому робочому столі й прекрасним доповненням до вашої бібліотеки.
___Від щирої душі бажаю авторському колективу і читачам книги наснаги та успіху у всіх добрих починаннях, нових творчих здобутків у праці.

З повагою,
голова Миколаївської
облдержадміністрації

  О.В. Садиков

Звернення до читачів


М.М. Москаленко


 ШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ!

___Своєрідне іміджеве видання "Хто є хто на Миколаївщині. Видатні земляки" - це, мабуть, перша спроба сформувати, узагальнити і представити нашим співгромадянам і світовій спільноті цілісний образ нашого регіону, його талановитих людей, увічнити імена тих, хто прославив рідний край, зробив значний внесок у його економіку, культуру, духовність.
___Своєрідна і насичена подіями історія степового Причорномор'я, прекрасне і непросте його сьогодення. Чудове географічне розташування, промисловий і науково-технічний потенціал, що забезпечує випуск продукції світового рівня, приваблюють ділових людей.
___Справжнім "фірмовим" знаком нашої області є суднобудування, здавна поєднане з судноплавством, а також визнання Миколаєва ще наприкінці ХІХ століття однією з "хлібних столиць" України.
___Та найбільше багатство кожного регіону - його люди, тому впевнений, що Ви з великою повагою та непідробним інтересом познайомитеся зі знаковими постаттями, самовідданими трудівниками, справжніми патріотами, які вміють чудово працювати і відпочивати.
___Щиро вдячний видавцям за проведену велику роботу. Бажаю всім жителям області та рідної України міцного здоров'я, щастя, професійного зростання та удачі, родинного затишку і творчої наснаги.
З повагою,
голова Миколаївської
обласної ради

 М.М. Москаленко

Звернення до читачів


В.Д. Чайка


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Перед вами видання, єдиною метою якого є бажання авторів познайомити читача з видатними представниками нашого краю, тими, хто прославляє Миколаївщину.
___Гідних людей на Миколаївщині - безліч!
___Власною працею і продукцією своїх підприємств, видатними творчими, інтелектуальними і науково-технічними досягненнями, талантом господарника або підприємця тисячі миколаївців зберігають і зміцнюють авторитет нашого регіону.
___Бізнес-колам усього світу знайомі назви підприємств, що є гордістю української індустрії: "Дамен Шіпярдс Океан", Миколаївський глиноземний завод, НВО "Зоря-Машпроект", "Нібулон", "Сандора", "Лакталіс-Україна", "Вікторія", "Возко", а також підприємств логістики, транспортних і багатьох інших. Ми впевнені, що дещиця їх успіху в ділових зустрічах на столичному і міжнародному рівнях забезпечується гідною репутацією нашого міста - південного промислового центру України.
___Наша земля подарувала світові багато видатних особистостей. Імена миколаївських спортсменів, учених, діячів культури, політиків стали знаковими для всієї України. Завдяки цим миколаївцям назва країни й ім'я нашого міста пишуться багатьма мовами світу, звучать для багатьох мільйонів людей планети.
___Щиро вдячний видавцям за виявлену ініціативу, величезну творчу працю, за любов до кожного куточка рідної України.
___Усім читачам цієї книги бажаю познайомитися з яскравими сторінками історії Миколаївщини, відкрити для себе нові імена, а вже знайомі побачити у новому ракурсі.
Миколаївський міський голова
  В.Д. Чайка

Звернення до читачів


А.К. Кінах


 ДОРОГІ ДРУЗІ! ШАНОВНІ МИКОЛАЇВЦІ!

___Щиро вітаю всіх читачів книги "Хто є хто на Миколаївщині. Видатні земляки"!
___Наш славний край завжди був житницею країни та потужним центром суднобудування, зі стапелів якого сходили величні судна, кораблі, танкери, сухогрузи, катери.
___Славнозвісне місто корабелів і сьогодні є важливим індустріальним регіоном із потужною багатогалузевою промисловістю - машинобудівною, нафтопереробною, харчовою, морським торговельним портом, потужним науковим, оздоровчо-курортним комплексом. Примітно, що за динамікою розвитку Миколаївська область сьогодні - одна з перших.
___Такі результаті, безперечно, є можливими лише завдяки щоденній трудовій завзятості кожного з вас, шановні земляки. Безсумнівно, найцінніший скарб Миколаєва - його талановиті, мудрі, працьовиті та щедрі люди. Саме Вам, дорогі мої, адресуються мої найтепліші слова вдячності та глибокої поваги. Маю за честь працювати разом з Вами та називати себе Вашим земляком.
___Ви тримаєте у руках видання з розповіддю про яскраві постаті, виплекані Миколаївщиною, про людські долі тих, чиє життя пов'язано із цим славетним краєм. Вони прославили і продовжують славити нашу малу батьківщину далеко за межами України, примножуючи духовні й матеріальні багатства щедрого рідного краю, здійснюючи вагомий внесок у побудову демократичної, могутньої процвітаючої України.
___Будьмо гідними величі та шани наших славних земляків та співвітчизників! Працюймо на благо, процвітання та добробут Миколаївського краю та нашої України!
Секретар
Ради національної безпеки
і оборони України

  А.К. Кінах

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.