Україна туристична 2008

Презентація


1 серпня 2008 р. у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична-2008" і презентація третьої книги багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична. Рік туризму і курортів в Україні".
1 серпня 2008 р. у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична-2008" і презентація третьої книги багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична. Рік туризму і курортів в Україні".
Проект започаткований у 2006 році Українським видавничим консорціумом за підтримки Комітета Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства культури і туризму України, Державної служби туризму і курортів.
Мета проекту - репрезентувати здобутки і перспективи розвитку туристичної галузі як одного з приоритетних напрямів розвитку економіки та культури України, висвітлення туристичного потенціалу українських регіонів; інтелектуального та кадрового складу туристичної галузі, сприяння розширенню міжнародного співробітництва і динамічному входженню України до світового туристичного простору.
Третя книга багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична" ознайомлює з найцікавішими туристичними об’єктами, маршрутами, екскурсійними програмами, музейними експозиціями, туристично-рекреаційним комплексом кожного з українських регіонів і висвітлює діяльність провідних організацій та підприємств, що роблять внесок у розвиток туризму в Україні.
У заході взяли участь: перший заступник голови Державної служби туризму і курортів О.В.Соколова, голови міських державних адміністрацій, керівники провідних підприємств та організацій сфери туризму та курортів, заповідників, музеїв, а також представники засобів масової інформації.Звернення до читачів


П. Костенко


П. КостенкоШановні друзі!___XXI сторіччя ще раз засвідчило факт стрімкого розвитку туристичної галузі в усіх куточках світу. Культурна спадщина тисячоліть, впливаючи на людські серця, стала одним з головних чинників формування нової людини ІІІ тисячоліття. Історія знає багато прикладів, коли політичні, культурні або спортивні події надавали нового вектора розвитку тим чи іншим галузям людських відносин.

___Наша держава з її багатовіковими традиціями, самобутньою культурною спадщиною, гостинністю народу має потужний туристичний потенціал. І дуже приємно спостерігати якісне зростання вітчизняних лідерів туристичного бізнесу та розширення кількості внутрішніх маршрутів, відкриття нових центрів, розбудову інфраструктури у різних регіонах України. Це ще раз демонструє, що Україна, як туристична держава, має унікальні перспективи на майбутнє.

___Також впевнений, Євро-2012, фінал якого вперше відбудеться в Україні, стане новим могутнім поштовхом у розвитку туристичної галузі нашої держави, надасть їй нового звучання і впливу на формування економіки нашої держави.

___Сподіваюсь, що завдячуючи нашій плідній співпраці, Україна стане справжньою туристичною перлиною Європи.З повагою,

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань сім’ї, молодіжної політики,
спорту та туризму

ПідписП. Костенко

Звернення до читачів


В. Вовкун


В. ВовкунШановні друзі!___Від імені Міністерства культури і туризму України вітаю з виходом третього тому іміджево-презентаційного видання "Україна туристична".
___Україна, описана греко-римськими й арабськими істориками, нанесена на світові карти ще античними географами, досліджена візантійськими вченими, неодноразово згадана у скандинавських сагах і західноєвропейському епосі, корінням своїм сягає семитисячолітньої землеробської трипільської культури.
___Багатство природного та історико-культурного потенціалу України важко переоцінити. Це Чорне і Азовське моря, Крим, Карпати, Придніпров'я, Поділля і Полісся, безліч річок та озер, лісові масиви, цілющий степовий клімат, унікальні пам'ятки історії та культури і, безперечно, щира українська гостинність. Саме завдяки своїй унікальній історичній і культурній спадщині та різноманіттю природи наша держава може задовольнити будь-які інтереси найвибагливішого туриста.
___Обласкана Божою милістю, нинішня Україна є справжньою туристичною перлиною Європи і в серці кожного гостя викликає незабутні враження. Вона має великі перспективи для розвитку сфери туризму і діяльності курортів.
___З огляду на важливість розвитку туристично-курортної сфери, створення сучасної туристичної та курортно-рекреаційної галузі на рівні світових стандартів, сьогодні держава проголошує туризм одним із пріоритетних напрямів розвитку національної культури та економіки. Невипадково Указом Президента України від 21 лютого 2007 р. № 136 "Про заходи щодо розвитку туризму і курортів в Україні" 2008 рік оголошено Роком туризму і курортів в Україні.
___Україна варта того, щоб ширше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, багатовікову історію, культуру, народні звичаї і традиції.
___У цьому контексті важливим є видання III тому "України туристичної", що популяризує наявний туристичний і рекреаційний потенціал, сприяє створенню іміджу нашої країни як великої європейської держави з багатими природними ресурсами, самобутньою культурою та багатовіковою історією, розширенню міжнародного співробітництва.
___Зичу видавцям та читачам книги "Україна туристична" вагомих здобутків і високих професійних досягнень, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей.З повагою,

Міністр культури і туризму України

ПідписВ. Вовкун

Звернення до читачів


А. Пахля


А. ПахляШановні друзі!___Від імені Державної служби туризму і курортів вітаю з виходом третього тому іміджево-презентаційного видання "Україна туристична".
___Туристична галузь визнана одним із пріоритетних напрямів розвитку національної культури та економіки. Тенденції розвитку туризму у світі свідчать, що він стане провідною індустрією ХХІ століття.
___У сучасних умовах соціально-економічного та духовного розвитку нашої держави туризм отримав сприятливі умови для інтенсивного розвитку. Об'єктивним підґрунтям для цього є величезний туристичний потенціал, що містить у собі неповторний комплекс історико-культурних та архітектурних пам'яток, об'єктів рекреаційного призначення, природнокліматичних ресурсів.
___Сьогодні, коли наша країна готується прийняти чемпіонат Європи з футболу 2012 року, надзвичайно важливим є максимальне розширення внутрішнього ринку якісних туристичних послуг, створення конкурентоздатного на світовому ринку туристичного продукту, формування позитивного іміджу України як міжнародного туристичного напряму.
___Проголошення 2008 року Роком туризму і курортів в Україні значною мірою сприяє створенню належних умов для розвитку сфери туризму і діяльності курортів та суміжних галузей економіки, першочерговому стимулюванню в'їзного та внутрішнього туризму, просуванню національного туристичного продукту, приверненню уваги української та міжнародної громадськості до туристичної діяльності як важеля соціально-економічного піднесення регіонів та України в цілому.
___Переконаний, що видання третього тому "України туристичної" сприятиме подальшому зростанню вітчизняної індустрії відпочинку, розширенню співробітництва в галузі туризму, оптимізації ділових контактів між суб'єктами підприємницької діяльності, зміцненню позицій національного туристичного продукту на міжнародному ринку.
___Бажаю авторам і читачам іміджево-презентаційного видання "Україна туристична" натхнення, наполегливості, оптимізму та нових відкриттів.Голова Державної служби
туризму і курортів

ПідписА. Пахля

Звернення до читачів


Б. Олійник


Б.І. ОлійникШановні друзі!___Україна є не лише державою з високим економічним потенціалом, а й скарбницею історичних, культурних та духовних цінностей.
___Туризм сьогодні став ефективним засобом економічного та культурного спілкування між державами, тому надзвичайно важливим у цих умовах є формування позитивного іміджу нашої держави за кордоном.
___Важливу справу робить Український видавничий консорціум, здійснюючи рік за роком видання книг серії "Україна туристична", які пропагують туристичні можливості кожного з українських регіонів, висвітлюють динаміку позитивних змін, що відбуваються у цій сфері, знайомлять з найцікавішими туристичними маршрутами, презентують провідні туристичні підприємства, музеї, заповідники.
___Від імені Українського фонду культури щиро вітаємо з появою книги "Україна туристична" учасників і читачів, бажаємо видавничому колективу плідної роботи та готові надати всебічну підтримку цьому видавничому проекту.
___Рекомендуємо керівникам установ, підприємств та організацій скористатися нагодою, щоб надати докладну та цікаву інформацію про своє місто, свій заклад, готельний чи відпочинковий комплекс, поділитися досвідом роботи з метою більш широкого залучення гостей та туристів до відвідування України.Голова правління
Українського
фонду культури

ПідписБ.І. Олійник

Звернення до читачів


А. Матковський


Андрій МатковськийШановні друзі!___Вітаю Вас з нагоди виходу в світ третього випуску іміджево-презентаційного видання "Україна туристична", в якому вміщено цікаву та актуальну інформацію про туристичний потенціал усіх регіонів нашої прекрасної України.
___Сьогодні Ви маєте чудову нагоду відкрити для себе старовинне і водночас динамічно зростаюче місто Полтаву. Історія, щедра на доленосні події, потужна культурна спадщина, представлена сотнями першорядних імен, неповторна краса природи - все це ставить наше місто в ряд визначних духовних центрів України.
___Ми, полтавці, свято бережемо пам'ять про славне минуле і намагаємося зробити все для того, щоб і в майбутньому наше місто було красивим, затишним, комфортним, а прийдешнє покоління з гордістю згадувало своїх попередників.
___Місто докладає значних зусиль для розвитку та покращення туристичної інфраструктури: готельного сервісу, системи послуг, громадського транспорту, створення привабливої інвестиційної атмосфери. Незабутні враження від знайомства з творчістю театральних і музичних колективів міста, з його музеями, мальовничими краєвидами Вам гарантовані.
___Завітайте до Полтави, відчуйте щирість і гостинність полтавців - і Ваші серця назавжди проникнуться любов'ю до нашого прекрасного міста.З побажанням приємних вражень
і вдалих ділових контактів


Міський голова Полтави

ПідписАндрій Матковський

Звернення до читачів


М. Добкін


Михайло ДобкінДорогі друзі!___Ласкаво просимо до Харкова - міста вікових традицій та унікальної історії.
___Відкритий для дружби і співпраці, мегаполіс налагоджує контакти з містами близького та далекого зарубіжжя і успішно реалізує спільні міжнародні проекти, зокрема щодо розвитку найперспективніших видів туризму. Враховуючи перспективу проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, цей розвиток набуває ще більшої актуальності.
___Наше місто зацікавлене в інвестиціях у будівництво нових готелів класу 5, 4 та 3 зірки, в реконструкції діючих готелів, будівництво бізнес-, конгрес- та виставкових центрів, розширення інфраструктури для конференцій та корпоративних заходів, в оновленні старих та створенні нових туристичних маршрутів.
___З метою розвитку міжрегіональних та міжнародних зв'язків та в рамках Року туризму і курортів в Україні в Харкові відбулася Перша туристична виставка-презентація "Харків: Партнерство в туризмі" за участі 11 іноземних міст-партнерів Харкова, туристичних компаній, авіа-, залізничних перевізників та інших представників галузей, що працюють у сфері туризму.
___Запрошую відвідати наше місто. Упевнений, що ви успішно поєднаєте вирішення ділових питань та налагодження контактів з ознайомленням із сторінками історії та культури Харкова, будете приємно вражені гостинністю його жителів.Харківський міський голова
ПідписМихайло Добкін

Звернення до читачів


В. Сальдо


Володимир СальдоШановні співвітчизники і гості нашої країни!___Відкриваючи для себе Україну, Ви маєте обов'язково побувати у Таврії та в її серці - місті Херсоні.
___Це унікальна земля, дивовижна перлина світу, котра поєднала в собі майже все, що має географічна мапа. Щоб побачити, як виглядають рівнина і глибоководна ріка, морські затоки і лимани, ковилові степи і пустеля, сольові родовища й озера, цілющі грязі, древні кургани, гарячі гейзери, хвойні ліси і відкриті моря, дельта Дніпра з дивними протоками й очеретом, безкраї лани і кавунові баштани, не варто мандрувати навколо світу. Все це Ви можете оглянути, завітавши до нас на відпочинок.
___Але не тільки власні географічні, а й історичні відкриття чекають на Вас! Земля херсонська зберігає у своїй пам'яті таємниці сивої давнини... Багато чого бачив на своєму довгому віку славетний Дніпро: велике переселення народів, кочові культури скіфів, сарматів, половців, татар, турецькі та російські фортеці, козацькі січі та паланки, невольницькі й торговельні шляхи. У ХІ-ХIII ст. на великому торговельному шляху "з варягів у греки" стояло місто Олешшя - головний морський порт Київської Русі. Сьогодні це передмістя Херсона.
___Сучасний Херсон - невелике, але дуже затишне зелене місто, привітне і гостинне завдяки своїй багатонаціональності. Адже до його створення долучалися пунктуальні німецькі колоністи, оптимістичні греки та євреї, поетичні болгари і французи, працьовиті поляки та шведи, завзяті українці та росіяни, інші народи. До наших днів збереглися в Херсоні куточки різних культур. Є старе єврейське містечко з синагогою, грецьке передмістя з чудовим храмом, польський костел та німецька лютеранська церква. Можливо, саме з цих причин палітра міста є цікавою і багатобарвною. Сьогодні Херсон - це південний адміністративний, індустріальний та культурний центр, розташований на перетині водних і суходільних шляхів. Майже третина мешканців - молодь. А Ви знаєте, що найвродливіші у світі дівчата мешкають саме в Херсоні? Приїжджайте до нас - і побачите це на власні очі!
___Сива давнина, що збереглася у культурних пам'ятках і музеях, та молодіжне обличчя міста, яке відображається у майже 50 цілорічних традиційних фестивалях, роблять місто молодим, веселим та неповторним.
___Ласкаво просимо до нашого чарівного міста Херсона!З найкращими побажаннями

Херсонський міський голова

ПідписВолодимир Сальдо

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.