Україна туристична 2008

Додаткова інформація


Презентація


1 серпня 2008 р. у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична-2008" і презентація третьої книги багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична. Рік туризму і курортів в Україні".
1 серпня 2008 р. у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнського проекту "Україна туристична-2008" і презентація третьої книги багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична. Рік туризму і курортів в Україні".
Проект започаткований у 2006 році Українським видавничим консорціумом за підтримки Комітета Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства культури і туризму України, Державної служби туризму і курортів.
Мета проекту - репрезентувати здобутки і перспективи розвитку туристичної галузі як одного з приоритетних напрямів розвитку економіки та культури України, висвітлення туристичного потенціалу українських регіонів; інтелектуального та кадрового складу туристичної галузі, сприяння розширенню міжнародного співробітництва і динамічному входженню України до світового туристичного простору.
Третя книга багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична" ознайомлює з найцікавішими туристичними об’єктами, маршрутами, екскурсійними програмами, музейними експозиціями, туристично-рекреаційним комплексом кожного з українських регіонів і висвітлює діяльність провідних організацій та підприємств, що роблять внесок у розвиток туризму в Україні.
У заході взяли участь: перший заступник голови Державної служби туризму і курортів О.В.Соколова, голови міських державних адміністрацій, керівники провідних підприємств та організацій сфери туризму та курортів, заповідників, музеїв, а також представники засобів масової інформації.Звернення до читачів


П. Костенко


П. КостенкоШановні друзі!___XXI сторіччя ще раз засвідчило факт стрімкого розвитку туристичної галузі в усіх куточках світу. Культурна спадщина тисячоліть, впливаючи на людські серця, стала одним з головних чинників формування нової людини ІІІ тисячоліття. Історія знає багато прикладів, коли політичні, культурні або спортивні події надавали нового вектора розвитку тим чи іншим галузям людських відносин.

___Наша держава з її багатовіковими традиціями, самобутньою культурною спадщиною, гостинністю народу має потужний туристичний потенціал. І дуже приємно спостерігати якісне зростання вітчизняних лідерів туристичного бізнесу та розширення кількості внутрішніх маршрутів, відкриття нових центрів, розбудову інфраструктури у різних регіонах України. Це ще раз демонструє, що Україна, як туристична держава, має унікальні перспективи на майбутнє.

___Також впевнений, Євро-2012, фінал якого вперше відбудеться в Україні, стане новим могутнім поштовхом у розвитку туристичної галузі нашої держави, надасть їй нового звучання і впливу на формування економіки нашої держави.

___Сподіваюсь, що завдячуючи нашій плідній співпраці, Україна стане справжньою туристичною перлиною Європи.З повагою,

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань сім’ї, молодіжної політики,
спорту та туризму

ПідписП. Костенко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.