Паливно-енергетичний комплекс України 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Микола Мартиненко


Микола МартиненкоШАНОВНІ ЧИТАЧІ!___Прийміть щирі вітання з нагоди виходу другого тому книги "Паливно-енергетичний комплекс України".
___Стабільне функціонування паливно-енергетичного комплексу є ключовою умовою економічного та соціального розвитку України. Зі свого боку, парламентський Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу активно працює над законодавчим забезпеченням розвитку вітчизняної енергетики. Зокрема, сьогодні особливого значення для нашої держави набуває диверсифікація джерел енергопостачання, раціональне споживання ресурсів та впровадження енергозберігаючих технологій. Запорукою успішної роботи енергетичної галузі є також її кадровий потенціал, високий професіоналізм та самовідданість людей, які забезпечують надійне та ефективне функціонування всіх її ланок.
___Книга "Паливно-енергетичний комплекс України" віддзеркалює новітні досягнення України в галузі енергетики, демонструє значний потенціал нашої держави, її науково-технічні здобутки, діяльність підприємств, представлених в даному виданні, спрямована на модернізацію паливно-енергетичного сектору України, залучення туди інвестицій.
___Сподіваюсь, що ця книга стане корисним джерелом інформації про сучасні технології та підприємства вітчизняної енергетичної галузі для читачів як в Україні, так і за кордоном.
___Дякую всім, чия праця спрямована на розвиток ПЕК, зміцнення енергетичної безпеки нашої держави. Здоров'я та натхнення!Голова Державного комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу
ПідписМикола Мартиненко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.