Паливно-енергетичний комплекс України 2008

Звернення до читачів


Микола Мартиненко


Микола МартиненкоШАНОВНІ ЧИТАЧІ!___Прийміть щирі вітання з нагоди виходу другого тому книги "Паливно-енергетичний комплекс України".
___Стабільне функціонування паливно-енергетичного комплексу є ключовою умовою економічного та соціального розвитку України. Зі свого боку, парламентський Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу активно працює над законодавчим забезпеченням розвитку вітчизняної енергетики. Зокрема, сьогодні особливого значення для нашої держави набуває диверсифікація джерел енергопостачання, раціональне споживання ресурсів та впровадження енергозберігаючих технологій. Запорукою успішної роботи енергетичної галузі є також її кадровий потенціал, високий професіоналізм та самовідданість людей, які забезпечують надійне та ефективне функціонування всіх її ланок.
___Книга "Паливно-енергетичний комплекс України" віддзеркалює новітні досягнення України в галузі енергетики, демонструє значний потенціал нашої держави, її науково-технічні здобутки, діяльність підприємств, представлених в даному виданні, спрямована на модернізацію паливно-енергетичного сектору України, залучення туди інвестицій.
___Сподіваюсь, що ця книга стане корисним джерелом інформації про сучасні технології та підприємства вітчизняної енергетичної галузі для читачів як в Україні, так і за кордоном.
___Дякую всім, чия праця спрямована на розвиток ПЕК, зміцнення енергетичної безпеки нашої держави. Здоров'я та натхнення!Голова Державного комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу
ПідписМикола Мартиненко

Звернення до читачів


Юрій Продан


Юрій ПроданШАНОВНІ ДРУЗІ!___Ви тримаєте примірник науково-пізнавального довідкового видання "Паливно-енергетичний комплекс України".
___Сподіваюсь, ця книга стане у пригоді широкому колу небайдужих читачів: фахівцям, студентам, а також усім, хто прагне розширити власні знання, підвищити ерудицію, та орієнтуватись у питаннях історії, становлення, розвитку енергетичної галузі.
___Провідне значення паливно-енергетичного комплексу для соціально-економічного розвитку України утвердилось історично. Саме від злагодженості та якості роботи цього надпотужного сектора економіки залежать і соціальний рівень життя, і національна безпека держави.
___В умовах глобалізації світового енергетичного ринку, Україна, завдяки унікальному геополітичному й географічному розташуванню та розвинутій паливно-енергетичній інфраструктурі, справедливо посідає належне місце серед знаних світових транзитерів. Вже сьогодні, високі амбітні цілі та сміливі проекти паливно-енергетичного комплексу держави, вітчизняні досягнення в енергетичній сфері працюють на утвердження позитивного іміджу України.
___На сторінках довідника "Паливно-енергетичний комплекс України" ви знайдете свідчення величезного енергетичного та науково-технічного потенціалу України. Адже напрацювання вітчизняних підприємств, науковців, дослідників, практиків та створена ними високотехнологічна продукція спроможні гідно конкурувати з європейськими й світовими виробниками.
___Інформативність змісту яскраво та стисло унаочнює здобутки та прагнення галузі. У книзі вміщено відомості про новітнє обладнання та найсучасніші технології, а також історичні екскурси до витоків, підвалин, джерел становлення та етапів розвитку паливно-енергетичного комплексу.
___Впевнений, що цей корисний довідник здатен зацікавити потенційних партнерів та інвесторів, а тому, сприятиме налагодженню та зміцненню міжнародних зв'язків, поглибленню міжгалузевої співпраці тощо - оскільки відкритість інформації є переконливим свідченням прозорості галузевої політики.
___Цю книгу створено сумлінною працею багатьох людей.
___І сьогодні є чудова нагода щиро подякувати всім причетним до видання, привітати читачів та висловити щирі побажання творчого натхнення та перемог авторам, видавцям, енергетикам.
Міністр палива та енергетики України
ПідписЮрій Продан

Звернення до читачів


Віктор Полтавець


Віктор ПолтавецьШАНОВНІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ ТА ЧИТАЧІ!___Радий вітати учасників та читачів довідника "Паливно-енергетичнийкомплекс України", на сторінках якого висвітлено поточний стан і стратегічні плани розвитку вугільної промисловості - галузі, яку я маю честь представляти.
___Сьогодні важко переоцінити той значний внесок, який робить вугільна галузь у забезпечення конкурентоспроможності національної економіки та енергетичної незалежності нашої держави. Поточні тенденції розвитку засвідчують, що цей внесок з часом буде лише збільшуватися.
___А відтак і держава посилює увагу до вугільної промисловості, прагнучи зміцнити її управлінську, виробничу та фінансову основу. Наразі Уряд затвердив Концепцію реформування вугільної галузі, яка і має стати дороговказом на шляху до ефективного вирішення системних проблем вугільної промисловості.
___Розуміючи важливість проведення реформ у вугільній галузі для її відродження та підвищення престижності шахтарської праці, Міністерство вугільної промисловості України, керівники вугільних підприємств і організацій докладуть усіх зусиль для їх успішного проведення.
___Сподіваюсь, що черговий випуск довідника "Паливно-енергетичний комплекс України" ознайомить нас з новими здобутками вугільної промисловості та внеском тих людей, що їх творять на благо нашої Вітчизни.
Міністр вугільної промисловості України
ПідписВіктор Полтавець

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.