Зв’язок та інформатизація в Україні 2008

Звернення до читачів


Володимир Козак


Володимир КозакШАНОВНІ ЧИТАЧІ ВИДАННЯ___Щиро вітаю вас з виходом у світ наступного, другого, тому представницько-аналітичного видання "Зв'язок та інформатизація в Україні".
___Телекомунікації давно вже стали не тільки мірилом економічного зростання економік країн, а і важливою часткою суспільного буття.
___Телекомунікації - це те, що з'єднує мільйони людей, робить доступними результати їхньої інтелектуальної праці, наближає досягнення науки та техніки, розкриває культурні надбання і цінності.
___Процеси, які відбуваються в галузі, все більше набувають характеру глобальних суспільних явищ. Мова уже йде про утворення інформаційного суспільства, тобто суспільства людей, які мають широкий доступ до різноманітної інформації, оволодівають нею і використовують її для створення і примноження матеріальних та духовних цінностей.
___Телекомунікаційна галузь України успішно розвивається у світлі зазначених тенденцій. Україна активно співпрацює з міжнародними, європейськими та регіональними організаціями у сфері телекомунікацій та інформаційно-комунікаційних технологій.
___Законодавством України створені належні умови для розвитку галузі, впровадження найсучасніших технологій, становлення ринку зв'язку та забезпечення населення сучасними послугами.
___Відмічаю значну роль видання у популяризації досягнень передових компаній України, промисловців, підприємців, операторів у розвитку телекомунікаційної галузі. Сподіваюся, що і надалі видання "Зв'язок та інформатизація в Україні" сприятиме активізації бізнесу в Україні, зміцненню репутації нашої держави як країни передових технологій, дійового та рівноправного члена світової економічної спільноти.Голова Комітету Верховної Ради України
з питань транспорту і зв'язку

ПідписВолодимир Козак

Звернення до читачів


Йосип Вінський


Йосип ВінськийШАНОВНІ УПОРЯДНИКИ ТА ЧИТАЧІ ВИДАННЯ___Від імені Міністерства транспорту та зв'язку України та себе особисто радий вітати з виходом у світ другого тому інформаційно-довідкового видання "Зв'язок та інформатизація в Україні".
___На сьогоднішній день в Україні на рівні суспільства є розуміння необхідності широкого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Поява цієї книги надає можливість широкому колу читачів ознайомитися із сучасним станом справ у галузі зв'язку та сфери інформатизації в Україні, з інноваціями та перспективами її розвитку і сприятиме залученню інвестицій у розбудову ЖТ нашій державі.
___Сподіваюся, що інформація, яку містить довідник, стане корисною як для фахівців ІКТ-сфери, так і для всіх, хто прагне досягти ефективних результатів у роботі, спрямованій на розвиток галузі зв'язку та інформатизації в Україні.
___Міністерство транспорту та зв'язку України, у свою чергу, спрямовуватиме свої зусилля на розширення виробничого потенціалу галузі та підвищення здобутків України як розвинутої європейської держави.
___Бажаю вам плідної роботи, вагомих професійних досягнень та подальших успіхів!Міністр транспорту та зв’язку України
ПідписЙосип Вінський

Звернення до читачів


Віталій Шевченко


Віталій ШевченкоШАНОВНІ ДРУЗІ!___"Зв'язок та інформатизація в Україні" - це своєрідний часопис стрімкої розбудови українського інформаційного суспільства та його інтеграції у світовий телекомунікаційний простір. У ньому ретельно дібрані матеріали про стан та перспективи розвитку галузі зв'язку та інформатизації, про стратегічні напрями державної політики у сфері інформатизації, про сучасні вимоги до створення інформаційного продукту.
___Оновлені технології докорінно змінюють ситуацію в телерадіопросторі. Сьогодні телерадіоорганізації масово переходять на цифрове мовлення і активно перебудовують свою діяльність. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення визначила цей процес пріоритетним і скеровує свою діяльність на створення сприятливих умов для взаємодії органів державного управління, суб'єктів підприємницької діяльності та споживачів.
___Іміджеве видання „Зв'язок та інформація в Україні" враховує ділові та інформаційні потреби всіх учасників галузі зв'язку та інформатизації. Цей довідник ознайомлює з діяльністю державних і комерційних установ та підприємств телерадіоінформаційної сфери, репрезентує новітні технології на українському ринку та кращі досягнення вітчизняних компаній.
___Переконані, що періодичні випуски довідника і надалі авторитетно інформуватимуть про ділове життя галузі, сприятимуть розширенню професійних контактів та налагодженню плідної співпраці.
Голова Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення

ПідписВіталій Шевченко

Звернення до читачів


Едуард Прутнік


Едуард ПрутнікШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!___Щиро вітаю читачів та учасників міжнародного проекту "Зв'язок та інформатизація в Україні".
___У XXI столітті чітко позначився перехід від індустріального суспільства до суспільства інформаційного. Світ перебуває нині у стані інформаційної революції, вплив якої можна порівняти з наслідками промислового розвитку позаминулого століття. Місце країни на міжнародній арені визначається вже не стільки наявністю природних ресурсів, рівнем розвитку сільського господарства і промисловості, скільки якісними і кількісними показниками сконцентрованих в її національній економіці інформаційних потоків.
___Запоруки майбутнього успіху нашої держави значною мірою формуються сьогодні на царині сучасного інформаційного простору. Галузь телекомунікацій відіграє величезну роль у збалансованому розвитку економіки України, є однією з ґрунтовних засад інформаційної безпеки країни.
___Презентаційно-довідкове видання "Зв'язок та інформатизація в Україні" дає можливість представити світу кращих представників професійної еліти України, її потенціал та досягнення.
___Бажаю читачам та учасникам проекту творчої наснаги, успіхів та натхнення!Народний депутат України,
член Комітету Верховної Ради України
з питань свободи слова та інформації

ПідписЕдуард Прутнік

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.