Чорнобай, селище міського типу. Чорнобаївський район 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Г.Г. Злидар


Г.Г. Злидар

Дорогі друзі!


___Я гордий тим, що працюю селищним головою такого прекрасного населеного пункту, як Чорнобай!
___Наше селище по-своєму красиве в різні пори року і не любити його не можна. Але, перш за все, воно прекрасне своїми людьми - творчими, сильними духом, відданими своїй справі, які демонструють зразки натхненної праці на нелегкому шляху економічних, політичних та соціальних перетворень.
___У 2006 р. ми відзначили знаменну дату в житті селища - 350 років із дня його утворення. Хотілося б також відмітити, що вже три роки поспіль наш населений пункт виборює призові місця в обласному конкурсі на кращий населений пункт.
___Користуючись нагодою, хочу привітати всіх жителів району з 85-річчям з дня його створення. Святкування урочистостей з цієї нагоди співпало з Днем Конституції України. У зв'язку з цим, прийміть найщиріші вітання і сердечні поздоровлення, побажання міцного здоров'я, благополуччя, успішної реалізації всіх проектів і задумів, подальших успіхів у праці, творчих пошуків на благо нашого рідного селища та району, в ім'я процвітання України.Селищний голова
ПідписГ.Г. Злидар

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.