Успіхи бізнесу України. Україна економічна. Лідери вітчизняної економіки 2008

Звернення до читачів


Наталия Королевская


Наталия КоролевскаяУВАЖАЕМЫЕ ЧИТАТЕЛИ!___“Кто владеет информацией,  тот владеет миром”. Это изречение,   сказанное бизнесменом Натаном Ротшильдом,  стало крылатым после того,  как  его в своей речи употребил политик Уинстон Черчиль. Кто,  как  ни бизнесмен и политик  знают истинную цену вовремя полученной достоверной информации?!  Именно на эти две  категории деятелей и рассчитывали издатели сборника о лидерах украинской промышленности, который Вы держите в руках.

___Современные скорости глобальной экономики задают новые стандарты принятия решений и ответственности за них. Я искренне надеюсь,  что данное издание обеспечит Вас той информацией,  которая поможет принимать быстрые и правильные решения, направленные на завоевание  новых рынков и новых миров.

___Удачи Вам!С уважением,
председатель Комитета Верховной Рады
по вопросам промышленной
и регуляторной политики
и предпринимательства

ПідписНаталия Королевская

Звернення до читачів


Богдан Данилишин


Богдан ДанилишинШАНОВНІ ДРУЗІ!___Щиро вітаю з виходом у світ інформаційно-іміджевого видання “Успіхи бізнесу України. Україна економічна. Лідери вітчизняної економіки”!
___Упевнений, що видання відкриє громадськості країни та світовому співтовариству інтелектуальний та кадровий потенціал України,  нові яскраві сторінки економіки, представить та вшанує  реальних лідерів, сприятиме популяризації діяльності провідних вітчизняних фахівців-економістів та фінансистів, наукових діячів, що своєю діяльністю вносять вагомий внесок у зростання економіки держави. Людей, які вважають справою честі забезпечити поглиблення довіри до економічної системи України, розвиткові міжнародних зв’язків та більш глибокій взаємодії з провідними зарубіжними та міжнародними компаніями.
___Переконаний, що економічні трансформації неможливі без істотних змін в громадській думці, без формування взаємної довіри між цивільними об’єднаннями, національним бізнесом і політикумом.
___Сьогодні, коли Уряд активізує якісні зміни в економічному середовищі, інноваційній системі, активізує модернізацію виробництва, необхідно, щоб здобутки економічного зростання стали надбанням всього суспільства і забезпечили якісні технологічні перетворення, здатні сформувати фундамент стійкого довгострокового зростання економіки.
___Давайте разом працювати так, аби Україна посіла своє місце серед розвинених держав світу.
___Не буде перебільшенням сказати, що це видання сприятиме розвитку ділових контактів, залученню інвестицій та впровадженню інновацій, подальшій інтеграції нашої країни до світового економічного простору.

___Усім, хто створював “Успіхи бізнесу України” та “Україну економічну”, їх читачам зичу успіхів у реалізації творчих задумів і планів, спрямованих на побудову економічної могутності України.
Щиро,
Міністр економіки України

ПідписБогдан Данилишин

Звернення до читачів


В.С. Куйбіда


В.С. КуйбідаУчасникам проекту “Успіхи бізнесу України”

ДОРОГІ ДРУЗІ!___Щиро вітаю вас із започаткуванням Всеукраїнського рейтингового проекту “Успіхи бізнесу України. Україна економічна. Лідери вітчизняної економіки”.

___На сьогодні Україна переживає непростий і напружений період змін в усіх сферах життєдіяльності,  який диктує потребу в розширенні міжнародного співробітництва,  залученні іноземних інвестицій,  активізації розвитку підприємництва. Участь ділових кіл у таких заходах,  презентація ними своїх можливостей та переваг є необхідною передумовою успішного розвитку кожного регіону і України в цілому.

___Важливим є те,  що в рамках проекту “Успіхи бізнесу України” буде створено однойменне видання. Сподіваюся,  що воно надасть можливість розширити межі ділового спілкування,  пожвавить ділову активність,  що,   у свою чергу,  сприятиме розвитку взаємовигідних відносин між вітчизняними підприємствами та підприємствами країн Європейського Союзу і залученню вагомих інвестицій у національну економіку.

___Зичу всім учасникам проекту успіхів у реалізації творчих задумів та планів,  спрямованих на розбудову економічно могутньої європейської держави України.


___З повагою,

Міністр регіонального розвитку
та будівництва України

ПідписВ.С. Куйбіда

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.