Українська родина 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Юрій Павленко


Юрій ПавленкоШановні читачі!___Щиро вітаю вас із виходом ще одного альманаху про історію і традиції українських родів. Дослідження генеалогії відомих родин, які в різні часи ставали духовними провідниками - це надбання всього народу. Поняття рід, рідня, родина, висвітлені в альманаху як філософія родової культури, традицій. А такі родини, як Драгоманови, Коцюбинські, Терещенки, Ханенки і досі є прикладом родового патріотизму.
___Через подібні видання ми можемо ближче знайомитися з родовими цінностями. Адже кожен народ продовжує себе в нових поколіннях, передаючи свій дух, свій характер, родинно-побутові традиції. З давніх-давен національна педагогічна система будувалася на принципах поваги до праці, суспільного оптимізму, обов'язку допомагати немічним, віри в честь і присягу, чи участі в загальній толоці. Ключовими в вихованні дітей були повага до батьків та шана до історії, традицій України.
___Тож історії "Української родини" - матеріал, що носить і історичний, і виховний характер. Адже усі ми хочемо, щоб наші діти та внуки зростали в любові до рідної землі, прагнули вивчати й гордитися своїм родовим деревом.
___Бажаю натхнення, великих відкриттів і щасливої долі авторам та читачам альманаху!Щиро ваш,
Міністр України
у справах сім'ї, молоді та спорту

ПідписЮрій Павленко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.