Акцизний ринок України. Спирт, алкогольні напої, тютюнові вироби 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Лариса ЛОСЮК


Лариса ЛОСЮК
Авторам та читачам книги  "Акцизний ринок України..."


Дорогі друзі!


___Перед вами перший том започаткованої серії книг, які мають стати своєрідною візиткою кращих зразків продукції національного виробництва. Автори проекту поставили перед собою надзвичайно благородну і важливу для розбудови України мету: представити співвітчизникам та світовій спільноті вітчизняний споживчий ринок, ближче познайомити з його безпосередніми учасниками - виробниками та регуляторами, які прагнуть досягти в даній сфері найвищих стандартів якості.
___Стати конкурентоспроможним на міжнародному ринку сьогодні та вибороти лідерство на ньому завтра - найскладніші й водночас найактуальніші завдання вітчизняного бізнесу в умовах євроінтеграції та вступу України до Світової організації торгівлі. Як свідчить досвід передових країн, в умовах прогресуючої глобалізації ринків товарів і послуг не лише керівники провідних фірм та компаній, а й глави держав та міжнародних об'єднань дедалі більше уваги звертають на питання поліпшення їх якості. Якість стала не просто невід'ємною складовою конкурентоспроможності, вона перетворилась у необхідну передумову виживання багатьох підприємств і цілих країн. Надзвичайно гострим це питання залишається для країн з перехідною економікою, до яких належить і Україна.
___Впевнений, що книга "Акцизний ринок України..." приверне до себе широку суспільну увагу, надасть нового потужного імпульсу розвиткові та впровадженню в життя свіжих інноваційних ідей, спрямованих на підвищення якості і безпеки вітчизняної продукції, активізації її виходу на міжнародну арену. Книга красномовно засвідчує: поступово, крок за кроком ми створимо критичну вагу позитивних змін на вітчизняному споживчому ринку, що повністю співпадає з очікуваннями кожного споживача, кожної родини, українського народу загалом.
___Бажаю всім співвітчизникам швидкої і повної реалізації таких очікувань, а авторам книжкової серії - подальших успіхів та творчої енергії, здатних силою слова, візуальних образів, практичних дій сприяти виходу України в поважне співтовариство світових економічних та соціальних лідерів.

Щиро,

Голова
Держспоживстандарту України

ПідписЛариса ЛОСЮК

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.