Акцизний ринок України. Спирт, алкогольні напої, тютюнові вироби 2008

Звернення до читачів


Лариса ЛОСЮК


Лариса ЛОСЮК
Авторам та читачам книги  "Акцизний ринок України..."


Дорогі друзі!


___Перед вами перший том започаткованої серії книг, які мають стати своєрідною візиткою кращих зразків продукції національного виробництва. Автори проекту поставили перед собою надзвичайно благородну і важливу для розбудови України мету: представити співвітчизникам та світовій спільноті вітчизняний споживчий ринок, ближче познайомити з його безпосередніми учасниками - виробниками та регуляторами, які прагнуть досягти в даній сфері найвищих стандартів якості.
___Стати конкурентоспроможним на міжнародному ринку сьогодні та вибороти лідерство на ньому завтра - найскладніші й водночас найактуальніші завдання вітчизняного бізнесу в умовах євроінтеграції та вступу України до Світової організації торгівлі. Як свідчить досвід передових країн, в умовах прогресуючої глобалізації ринків товарів і послуг не лише керівники провідних фірм та компаній, а й глави держав та міжнародних об'єднань дедалі більше уваги звертають на питання поліпшення їх якості. Якість стала не просто невід'ємною складовою конкурентоспроможності, вона перетворилась у необхідну передумову виживання багатьох підприємств і цілих країн. Надзвичайно гострим це питання залишається для країн з перехідною економікою, до яких належить і Україна.
___Впевнений, що книга "Акцизний ринок України..." приверне до себе широку суспільну увагу, надасть нового потужного імпульсу розвиткові та впровадженню в життя свіжих інноваційних ідей, спрямованих на підвищення якості і безпеки вітчизняної продукції, активізації її виходу на міжнародну арену. Книга красномовно засвідчує: поступово, крок за кроком ми створимо критичну вагу позитивних змін на вітчизняному споживчому ринку, що повністю співпадає з очікуваннями кожного споживача, кожної родини, українського народу загалом.
___Бажаю всім співвітчизникам швидкої і повної реалізації таких очікувань, а авторам книжкової серії - подальших успіхів та творчої енергії, здатних силою слова, візуальних образів, практичних дій сприяти виходу України в поважне співтовариство світових економічних та соціальних лідерів.

Щиро,

Голова
Держспоживстандарту України

ПідписЛариса ЛОСЮК

Звернення до читачів


Б.М. ДАНИЛИШИН


Б.М. ДАНИЛИШИН
Читачам книги “Акцизний ринок України. Органи державного контролю та провідні підприємства”


Дорогі читачі!


___Щиро вітаємо Вас із виходом у світ книги “Акцизний ринок України. Органи державного контролю та провідні підприємства"!
___Упевнений, що видання відкриє нові яскраві сторінки цієї галузі національної економіки, вшанує реальних лідерів, які її представляють.
___Акцизна продукція є стратегічною для нашої держави, адже за своєю прибутковістю до державного бюджету вона посідає провідне місце.
___Неабияку гордість викликає той факт, що продукція торгових марок "Made in Ukraine" на міжнародних ринках займає передові позиції, насамперед завдяки високій якості.
___Позитивний досвід підприємств, представлених у книзі, є тим надбанням, яке буде корисним для налагодження процесів розвитку підприємницької діяльності, популяризації вітчизняної конкурентоспроможної продукції, підвищення реальних доходів населення, залучення інвестиційних ресурсів.
___Успішна реалізація Програми "Український прорив: для людей, а не політиків" надасть змогу активізувати якісні зміни в економічному середовищі, інноваційній системі, модернізації національного виробництва.
___Сподіваюся, що видання сприятиме розширенню ділових контактів, налагодженню ефективної співпраці, вітчизняними та зарубіжними партнерами, залученню інвестицій та впровадженню інновацій, подальшій інтеграції нашої країни до світового економічного простору.
Міністр економіки України
ПідписБ.М. ДАНИЛИШИН

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.