Літопис вищих навчальних закладів. Випускники НАУ 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Станіслав Ніколаєнко


Станіслав НіколаєнкоШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ І ЧИТАЧІ ВИДАННЯ!


Для мене велика честь представити книгу "Випускники Національного авіаційного університету" серії "Літопис вищих навчальних закладів".
Сьогодні, коли вектор сучасної політики і стратегії держави спрямований на подальший розвиток національної системи освіти, адаптацію її до умов соціально-орієнтованої економіки, трансформацію та інтеграцію в європейське і світове співтовариства, ми пишаємося своїми досягненнями у розвитку вітчизняних освітніх і наукових шкіл.
Інтеграційний процес полягає у впровадженні європейських норм і стандартів у освіті, науці і техніці, поширенні власних культурних і науково-технічних здобутків у ЄС. У кінцевому результаті такі кроки спрацьовуватимуть на підвищення в Україні європейської культурної ідентичності та інтеграцію до загальноєвропейського інтелектуально-освітнього та науково-технічного середовища.
Це переконливо доводить один із потужних вищих навчальних закладів світу - Національний авіаційний університет України.
Історія Національного авіаційного університету є невід'ємною складовою інтелектуальної та духовної історії України та історії світової авіації.
За 75 років університет неодноразово реорганізовувався, змінював свою назву, але незмінною залишалася висока якість підготовки фахівців для авіаційного транспорту та інших галузей економіки.
Гордість кожного вищого навчального закладу - його випускники.
За 75 років в університеті підготовлено понад 70000 фахівців високого професійного рівня. Вони працюють в експлуатаційних авіапідприємствах 120 країн світу, обіймаючи відповідальні посади. Безцінний внесок університету в розвиток авіаційного транспорту країн СНД - його випускники складають понад 60 відсотків технічного персоналу авіаційних компаній.
Український видавничий консорціум реалізує міжнародний проект "Випускники НАУ" серії "Літопис вищих навчальних закладів". Видання, зігріте любов'ю до рідної alma mater, потрібне всім нам та прийдешнім поколінням, щоб ознайомитися з історією та славними традиціями університету, його творчим науково-педагогічним колективом, успіхами та досягненнями випускників.
Від усього серця зичу колективу університету, його випускникам та читачам книги добра та щастя, хай успіх та удача завжди супроводжують Вас у реалізації творчих планів та задумів.З повагою
Міністр освіти і науки України

ПідписСтаніслав Ніколаєнко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.