Державна санітарно-епідеміологічна служба Волинської області 2009

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Володимир Карпук


Володимир КарпукШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ!___Щиро вітаю вас і радію з народження своєрідної енциклопедії санітарно-епідеміологічної служби Волині.
___Ви присвятили себе служінню найблагороднішій, найгуманнішій професії в охороні здоров'я людей - професії важкій, але надзвичайно важливій і потрібній, весь сенс якої зробити життя кожного безпечним і захищеним.
___Забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення, належних умов життєдіяльності є пріоритетним напрямом державної політики, основою національної безпеки держави, одним із найголовніших її завдань.
___Не завжди ваші зусилля оцінюються гідно, не часто ви чуєте слова подяки, але вірність одного разу обраній професії, висока компетентність, корпоративна солідарність та взаєморозуміння дають вам сили долати всі труднощі і перемагати.
___Професіоналізм і компетентність, єдність і самовідданість відрізняють санітарних лікарів та епідеміологів, об'єднаних загальною вертикаллю управління, що дозволяє ставити і вирішувати масштабні завдання щодо охорони здоров'я.
___На сьогодні профілактична охорона здоров'я стає дійсно авангардом медицини, втіленням медицини високого гуманізму в ім'я людини.
___Ваша робота вимагає не тільки високого професіоналізму, а й глибокого розуміння дорученої справи, твердості у відстоюванні інтересів, мужності при виконанні свого професійного обов'язку.
___Маю надію, що, обравши своєю діяльністю збереження і зміцнення здоров'я людини, працівники державної санітарно-епідеміологічної служби і надалі віддаватимуть усі сили задля досягнення цієї мети.
___Завши пишаюся знайомстом з чудовими лікарями профілактичного спрямування, котрі звеличили наш край:  В.С. Томашуком, заслуженими лікарями України А.І. Зимовіним, Н.Д. Яциною, Н.В. Янко, Г.О. Жиленко та багато іншими видатними спеціалістами вашої служби.
___Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, благополуччя, успіхів у всіх ваших справах і нових звершень на благо нашої країни.З повагою,
народний депутат України V скликання, голова Комітету Верховної Ради України
з питань охорони здоров'я

ПідписВолодимир Карпук

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.