Державна санітарно-епідеміологічна служба Волинської області 2009

Звернення до читачів


Володимир Карпук


Володимир КарпукШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ!___Щиро вітаю вас і радію з народження своєрідної енциклопедії санітарно-епідеміологічної служби Волині.
___Ви присвятили себе служінню найблагороднішій, найгуманнішій професії в охороні здоров'я людей - професії важкій, але надзвичайно важливій і потрібній, весь сенс якої зробити життя кожного безпечним і захищеним.
___Забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення, належних умов життєдіяльності є пріоритетним напрямом державної політики, основою національної безпеки держави, одним із найголовніших її завдань.
___Не завжди ваші зусилля оцінюються гідно, не часто ви чуєте слова подяки, але вірність одного разу обраній професії, висока компетентність, корпоративна солідарність та взаєморозуміння дають вам сили долати всі труднощі і перемагати.
___Професіоналізм і компетентність, єдність і самовідданість відрізняють санітарних лікарів та епідеміологів, об'єднаних загальною вертикаллю управління, що дозволяє ставити і вирішувати масштабні завдання щодо охорони здоров'я.
___На сьогодні профілактична охорона здоров'я стає дійсно авангардом медицини, втіленням медицини високого гуманізму в ім'я людини.
___Ваша робота вимагає не тільки високого професіоналізму, а й глибокого розуміння дорученої справи, твердості у відстоюванні інтересів, мужності при виконанні свого професійного обов'язку.
___Маю надію, що, обравши своєю діяльністю збереження і зміцнення здоров'я людини, працівники державної санітарно-епідеміологічної служби і надалі віддаватимуть усі сили задля досягнення цієї мети.
___Завши пишаюся знайомстом з чудовими лікарями профілактичного спрямування, котрі звеличили наш край:  В.С. Томашуком, заслуженими лікарями України А.І. Зимовіним, Н.Д. Яциною, Н.В. Янко, Г.О. Жиленко та багато іншими видатними спеціалістами вашої служби.
___Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, благополуччя, успіхів у всіх ваших справах і нових звершень на благо нашої країни.З повагою,
народний депутат України V скликання, голова Комітету Верховної Ради України
з питань охорони здоров'я

ПідписВолодимир Карпук

Звернення до читачів


Василь Князевич


Василь КнязевичШАНОВНІ ДРУЗІ!___Щиро вітаю Вас із виходом книги "Державна санітарно-епідеміологічна служба Волинської області". Переконаний, ідея випуску надзвичайно важливого і потрібного видання допоможе зробити життя кожної людини більш безпечним та захищеним.
___Екологічні катастрофи, виникнення нових небезпечних інфекційних захворювань, величезні соціально-економічні наслідки туберкульозу, СНІДу та інших хвороб ставлять на перше місце проблему їх попередження та вагомість повсякденної праці всіх, хто працює над їх вирішенням. Ці люди заслуговують повсякчасної шани.
___Саме в роботі гігієністів та епідеміологів найяскравіше проявляються етичні, моральні та духовні основи медичної діяльності. І хоч не завжди зусилля працівників санітарно-епідеміологічної служби оцінюються гідно, але їх професіоналізм, компетентність, єдність і самовідданість дозволяють вирішувати масштабні завдання охорони здоров'я населення.
___Сподіваюсь, що книга буде сприяти отриманню цікавої та повної інформації про історію та роботу санепідслужби в особистостях. Дане видання стане гідним подарунком читачам та працівникам санепідслужби до дня професійного свята!
___Бажаю Вам енергії, благополуччя та успіхів у всіх починаннях!
З повагою,
Міністр охорони здоров'я України

ПідписВасиль Князевич

Звернення до читачів


Анатолій Пономаренко


Анатолій ПономаренкоДОРОГІ ДРУЗІ!___Щиро вітаю працівників санепідслужб та всіх читачів з виходом у світ першого видання "Державна санітарно-епідеміологічна служба Волинської області".
___Найбільша цінність кожної держави - здоров'я її народу, і Конституція незалежної України передбачає право кожного громадянина на задоволення його потреб у профілактиці захворювання.
___Книга, яку Ви читаєте, - це книга про людей, які присвятили все своє свідоме життя найгуманнішій професії на землі  - профілактичній медицині, і завдання цього збірника - зберегти та донести до наступних поколінь образ лікаря-сподвижника, відданого своїй справі і сумлінного у служінні людям.
___Минуть роки, і прийдешні покоління, гортаючи сторінки книги, із вдячністю будуть згадувати людей, які стояли у витоків медицини незалежної України й активно впливали на її розвиток та формування.
___Вважаю, що колектив видавничого проекту "Державна санітарно-епідеміологічна служба Волинської області" робить дуже корисну і потрібну справу, - адже майбутнє має тільки той народ, який пам'ятає своє минуле.
___Читачам збірника "Державна санітарно-епідеміологічна служба Волинської області" бажаю добрих і теплих усмішок, а всім, хто працював над створенням цієї книги, - сили, мудрості, творчого запалу і нових звершень.В.о. першого заступника міністра, головного державного санітарного лікаря України
ПідписАнатолій Пономаренко

Звернення до читачів


Наталія Янко


Наталія ЯнкоШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ!___Державна санітарно-епідеміологічна служба, 85-ту річницю якої ми відзначили, є ефективною складовою галузі охорони здоров'я, яка забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на сторожі громадського здоров'я і працездатності людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань.
___Надійний захист санітарного та епідемічного благополуччя, спрямований на збереження здоров'я людей та безпеки середовища їх проживання, значною мірою залежить від нашої з вами компетенції, відданості своїй справі, спроможності кваліфіковано реагувати у надзвичайних ситуаціях.
___Нині в усіх, без винятку, галузях народного господарства відбуваються реформи. Не стоїть осторонь у цьому плані і державна санепідслужба. Ми готові до змін і проводимо активну роботу щодо переходу служби на нові форми і методи роботи з наближенням до Європейських стандартів, забезпечення конкурентоспроможності, ефективності, якості та об'єктивності.
___Але, насамперед, кардинальні зміни мають відбутися у свідомості кожного з нас з глибоким осмисленням своєї нової суспільної ролі.
___Успішна робота кожного з нас є запорукою національної безпеки, а важливість завдань, які сьогодні стоять перед санепідслужбою, покладають на нас ще більшу відповідальність, потребують подальшого вдосконалення діяльності у прийнятті ефективних управлінських рішень.
___Ми повинні примножити найважливіші якості, притаманні службі вже сьогодні, і, зокрема, - незалежність. Об'єктивність та професійну принциповість у вирішенні досить непростих завдань у забезпеченні санітарно-епідеміологічного благополуччя, прийнятті обґрунтованих рішень в умовах стрімкого розвитку нових технологій і нових форм господарювання.
___Впевнена, що працівники санепідслужби спроможні успішно вирішувати поставлені завдання, працювати для забезпечення сталого поступального розвитку нашої держави, використовуючи при цьому багатий досвід ветеранів, які продовжують працювати в службі та передавати його молодому поповненню.
___Переконана, що всі ми сьогодні насправді заслуговуємо на слова щирої вдячності та самі щиро вдячні всім, хто долучився і долучається до всього того, що має назву підвищення авторитету професії.
___Бажаю вам, шановні колеги, вашим родинам міцного здоров'я і благополуччя. Я пишаюся кожним із Вас.
___Нехай завжди вас супроводжує оптимізм та впевненість у завтрашньому дні.
З повагою,
головний державний санітарний
лікар Волинської області,
кандидат медичних наук

ПідписНаталія Янко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.