Ювіляри України. Події та особистості XXI cтоліття 2009

Додаткова інформація


Відео-ролік


Детально...

Презентація


Український видавничий консорціум та видавництво «Інститут біографічних досліджень» презентують третій том всеукраїнського видання «Ювіляри України. Події та особистості XXI століття». 22 квітня 2009 року в приміщенні Національної музичної академії імені П.І. Чайковського (Київська консерваторія) відбулась урочиста презентація третього тому всеукраїнського видання «Ювіляри України». Мета проекту - висвітлення діяльності та вшанування з нагоди ювілею провідних вітчизняних підприємств, організацій, авторитетних особистостей, які є гордістю та духовним надбанням нації...
Вельмишановні пані та панове!

___Український видавничий консорціум та видавництво «Інститут біографічних досліджень» презентують третій том всеукраїнського видання «Ювіляри України. Події та особистості XXI століття».
___22 квітня 2009 року в приміщенні Національної музичної академії імені П.І. Чайковського (Київська консерваторія) відбулась урочиста презентація третього тому всеукраїнського видання «Ювіляри України». Мета проекту - висвітлення діяльності та вшанування з нагоди ювілею провідних вітчизняних підприємств, організацій, авторитетних особистостей, які є гордістю та духовним надбанням нації.
___Серед учасників програми найвизначніша особистість в Україні Б.Є. Патон, Президент України В.А. Ющенко, екс-президенти Л.М. Кравчук, Л.Д. Кучма, голова Національного банку України В.С. Стельмах, прем’єр-міністри В.А. Масол, М.Я. Азаров, Ю.І. Єхануров, В.П. Пустовойтенко, М.І. Тринога (дійсний державний радник Російської Федерації 1 класу), народні депутати України С.В. Ківалов, М.В. Зубець, Т.Д. Бахтеєва, С.М. Піскун, В.М. Тихонов, голови обласних держадміністрацій В.І. Ульянченко, О.В. Черевко, О.М. Антіпов, О.Ю. Данильчук, директор Інституту проблем національної безпеки В.П. Горбулін, президент Федерації гімнастики України Альбіна Дерюгіна, Федерація фехтування (олімпійські чемпіони), вчені НАН України та Міністерства освіти і науки України, підприємці, будівельники та ін.

___Святкова програма розпочалась з привітання учасників та Благословення на плідну роботу всіх присутніх на святі від Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського і всієї України Володимира. Урочисту церемонію нагородження учасників проекту іменним дипломом та подарунковими екземплярами книги за дорученням Блаженнийшого Володимира проводив Епіскоп Іларій.
___На святі вітали ювілярів та дарували своє мистецтво Заслужений академічний ансамбль Збройних Сил України Міністерства оборони України, Вокальний ансамбль «Київські соловейки», Дитячий Зразковий ансамбль «Вітамінчики», відомий музикант, композитор та співак Олег Марцинківський, заслужений артист України Анатолій Демчук, дует «Брати Томіленки» (лауреати Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі «Пісенний вернісаж 2008»), народний артист України Михайло Кривень.

___З повагою та глибокою вдячністю
___головний редактор видання
___Алла Глущенко

___Тел.: (044) 45-777-43 (внут. 21-22),
___03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 143бЗвернення до читачів


Митрополит Володимир


МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ I ВСIЄЇ УКРАЇНИ, ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИВельмишановне товариство, брати й сестри!

___Швидко плине час, і в трудах та життєвих турботах ми не помічаємо, як стаємо свідками народження нової епохи в бутті нашого суспільства. І тому дуже важливим є здійснення заходів, що допомагають нам хоча б на мить зупинитись, озирнутись назад, поміркувати над минулими подіями, краще роздивитись обличчя людей, які є творцями новітньої історії нашої держави. Як сказав поет: "обличчям до обличчя обличчя не побачиш... Велике бачиться на відстані..." Такою відстанню для нас сьогодні є мудрість прожитих років, озираючись на які, ми підбиваємо деякі підсумки, відзначаємо людей, які зробили гідний внесок у розбудову молодої української держави.
___Загальною є думка, що найкращий привід для оцінки пройденого шляху - це ювілей. Сьогодні увага шановного зібрання звернута саме на ювілярів, чий життєвий шлях став невід'ємною частиною нашої історії, чиї труди й таланти було покладено на вівтар любові до людей і нашої Батьківщини. Так вже склалося, що про своїх видатних співвітчизників ми пригадуємо або у зв'язку з ювілеєм, або вже після їхньої кончини. Цей проект, мабуть, тим і важливий, що дає змогу з більшою увагою поставитись до тих діячів, чиї імена повинні знати і пам'ятати сучасники та нащадки. Люди, які не пам'ятають свого минулого, не поважають видатних представників свого народу, ніколи не матимуть великого майбутнього.
___Закликаємо Боже благословення на організаторів, учасників і гостей цього урочистого заходу. Ми возносимо подячні молитви Богу за Його нескінченну милість, за Його велику щедрість, з якою Він завжди прикрашав і до нині прикрашає нашу землю обдарованими, працелюбними, натхненними людьми. Адже всі ми, за словом апостола Павла, "створені во Христі Іісусі на добрі справи, які Бог визначив нам виконувати" (Еф. 2.10). Будемо ж пам'ятати, що неможливо стати гідними громадянами Неба тим, хто в цьому житті не є справжнім патріотом своєї земної Батьківщини. Ми дуже і дуже вдячні всім, хто доклав багато зусиль, аби зробити наше життя краще, світ добрішим та світлішим. "Благодать, милість, мир від Бога Отця і Христа Іісуса, Господа нашого" (2 Тим, 1,2) нехай будуть з усіма нами.Підпис
МИТРОПОЛИТ   КИЇВСЬКИЙ   I   ВСIЄЇ   УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ   УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ   ЦЕРКВИ

Звернення до читачів


Леонід Кравчук


Леонід Кравчук
___Саме сьогодні, коли в нашій державі відбулися позитивні зрушення у свідомості українців, вихід книги про людей, які незалежно від рангів і посад натхненно працюють на благо батьківщини, є актуальною і вагомою подією.
___Книга, подарована нам, - це екскурс у минуле, у нашу юність, яскрава картинка сучасного життя, в якому самовіддана праця кожного трансформувалася у досягнення, успіхи та активну життєву позицію. Завдяки працелюбності, здібностям і талантам кожного збагачується духовність нації, зростає добробут населення, розквітають міста і села. Збереження традицій і звичаїв, творення нового і донесення його до наступних поколінь - справа благородна і необхідна.
___Бажаю шановним ювілярам та колективу видання "Ювіляри України. Події та особистості XXI століття" успіхів у роботі, творчої наснаги, здоров'я і добра.


З повагою
ПідписЛеонід Кравчук

Звернення до читачів


Леонід Кучма


Леонід Кучма
___Оптимізму і надії!


З добром
ПідписЛеонід Кучма

Звернення до читачів


Микола Азаров


Микола Азаров
___Мені приємно усвідомлювати, що земля українська надзвичайно багата на таланти.
___Бажаю всім ювілярам наснаги, віри у майбутнє, надії на краще й оптимізму, а редакційному колективу всеукраїнського видання "Ювіляри України" - подальших творчих успіхів.З повагою
ПідписМикола Азаров

Звернення до читачів


Валерій Пустовойтенко


Валерій Пустовойтенко
___Коли я познайомився з проектом "Ювіляри України", одразу промайнула думка, що його організатори започаткували дуже хорошу традицію. По-перше, вони знайшли можливість нагадати про відомих особистостей та відкрити нові грані їхніх характерів, а по-друге, вони значно розширили коло тих достойних сучасників, які заслуговують на загальне визнання. Ми маємо можливість краще познайомитися з представниками регіональних еліт, з керівниками галузевих підрозділів, з тими, хто, на моє переконання, ще впише вагомий рядок до нової української історії.
___Що об'єднує усіх героїв цього щорічного альманаху? Їх можна назвати успішними людьми, адже їм вдалося досягти неабияких вершин у різних сферах суспільного життя - у політиці, бізнесі, мистецтві, спорті тощо. У цьому сенсі книга містить чимало "рецептів успіху". На мою думку, найголовніші із них - робота до сьомого поту, постійне професійне самовдосконалення і, зрештою, самий смак до активного життя.
___Я бажаю проекту й надалі продовжувати історичний літопис нашого сьогодення і гуртувати українську еліту.З повагою
ПідписВалерій Пустовойтенко

Звернення до читачів


Юрій Єхануров


Юрій Єхануров
___Переконаний, що книга "Ювіляри України. Події та особистості XXI століття" відкриє Україні та світові чимало яскравих імен, які самовідданим служінням українському народові примножують славу нашої країни.
___Від себе особисто щиросердно зичу ювілярам України великого людського щастя, успіхів у Ваших справах.
___Хай Ваша любов до Батьківщини дарує снагу для життя!


З повагою
ПідписЮрій Єхануров

Звернення до читачів


Василь Моцний


Василь Моцний
___
Шановні друзі!

___На початку січня 2009 року Кіровоградщина відзначила свій 70-річний ювілей. Тож ми маємо гарну нагоду озирнутися на прожите у спільному домі.
___Серед усіх чеснот та здобутків нашого славного хліборобського краю найбільші - звичайні, прості, роботящі люди, які плекають щедрі врожаї на найкращих європейських чорноземах, добувають уранову руду, буре вугілля, випускають сівалки і обладнання для атомних електростанцій.
___У нас є добра традиція - до святкових дат готувати вагомі подарунки. Хроніка Кіровоградщини-ювілейної це - мов низка яскравих коралів: щедрий, майже 3-мільйонний урожай зернових, новобудови сучасних сільських шкіл, лікарень, введення в дію нових корпусів онкологічного диспансеру та обласної лікарні, запуск нових цехів та виробництв переробної галузі регіону.
___Турбота про здоров'я людини, всебічна увага до ветеранів, багатодітних сімей стали пріоритетними напрямками соціально-гуманітарного проекту обласної державної адміністрації "Людина - в центрі уваги влади".
___Ми навчилися будувати якісні дороги, виробляти смачні ковбаси, соняшникову олію, експортувати гідравлічні насоси і вишуканий жіночий одяг.
___Кіровоградщина пишається не лише тим, що розташована у географічному центрі України, а й тим, що здобула славу визнаного мистецьким світом центру національної хореографії.
___В області упродовж сімдесяти років виріс потужний промисловий та науковий потенціал, який здатен відповідати на нелегкі виклики часу.
___Від берегів сивого Дніпра-Славути, чарівної красуні Ятрані до тихоплинного Південного Бугу розкинулися духм'яні ковилові степи, на яких дружно живуть і звитяжно трудяться більше мільйона гордих потомків козачого роду.
___Ми впевнено будуємо своє майбутнє на теренах України.
___На гербі Кіровоградської області знакові слова: З добром до людей!З повагою   
Голова Кіровоградської
обласної державної адміністрації

ПідписВасиль Моцний

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.