Готелі, ресторани та туристичні комплекси України. Індустрія розваг, відпочинку та оздоровлення в Україні 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Ю.П. ЗУБКО


Ю.П. ЗУБКОШАНОВНІ ЧИТАЧІ!___Туризм набуває все більшого значення у житті нашої країни, адже завдяки його розвитку Україна стає більш відомою у світі як перспективна туристична держава із значним економічним потенціалом, багатою історією та культурою. З кожним роком зростає число туристів, які мандрують просторами України. Подорожі та відпочинок для мільйонів українців та іноземних гостей - важливий чинник соціально-економічного розвитку нашої держави, зміцнення добробуту регіонів, збереження навколишнього середовища та історико-культурних пам'яток.
___Сьогодні, коли в Україні проводиться підготовка до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, наша держава готується до прийому великої кількості іноземних туристів. Таким чином книга "Готелі та ресторани України" буде виконувати роль путівника по закладам розміщення і харчування по всіх регіонах країни.
___Книга представляє жителям нашої країни та гостям з інших держав кращі готелі та ресторани усіх регіонів як справжні творчі майстерні високого смаку та сервісу. На ексклюзивних сторінках  розміщено докладну інформацію про готелі та ресторани. Сподіваюсь, що ці матеріали будуть цікаві і діловим людям, і туристам, і всім гостям нашої країни.
___Це шанс заявити про Україну як про цікаву туристичну державу з величезним потенціалом та новим високим рівнем якості послуг. Сьогодні Україна знаходиться на важливому етапі створення сучасної туристичної галузі з розвиненою інфраструктурою, орієнтованої на різноманітні найвибагливіші смаки українців та іноземних туристів.
___Сподіваюсь, що ця книга стане не тільки цікавою, а й корисною для всіх читачів.___Заступник
___Міністра культури і туризму України
ПідписЮ.П. ЗУБКО___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.