Судоустрій України 2009

Звернення до читачів


І.І. Балаклицький


І.І. БалаклицькийШановні читачі!

___Якщо Ви зацікавились черговим виданням книги "Судоустрій України", то дійсно ця книжка покликана ознайомити Вас із представниками суддівського корпусу, або ж тими, хто у своїй повсякденній роботі займається питаннями забезпечення діяльності судів та суддів в Україні. Видання також знайомить читачів із основними засадами функціонування судової системи, дозволить знайти орієнтири у широкому колі правових питань, дістати більш повну інформацію про судоустрій України.
___Сьогодні, коли питання реформування судової системи все частіше лунають із вуст громадськості, важливо зосередитися на основних принципах діяльності органів судової влади, завданнях та методах роботи, нормативно-правовому та матеріально-технічному забезпеченню діяльності судів та суддів.
___Переконаний, що видання сприятиме ширшому обміну думками та дасть вичерпну інформацію про персоналії та актуальні питання судочинства.
___Бажаю видавцям та читачам наснаги, творчої вдачі та подальшого здобуття професійних висот!___З повагою,
___Голова Державної судової
___адміністрації України
ПідписІ.І. Балаклицький___

Звернення до читачів


М.Д. Савенко


М.Д. СавенкоШановні читачі!

___Основними пріоритетами ХХІ сторіччя є продукування нових знань та демократичних і правових цінностей, створення нових технологій, зміщення акцентів у формуванні деонтологічної культури, в тому числі носіїв судової влади. Виходячи з цих пріоритетів, національна судова система має формуватися і діяти в інтересах людини як найвищої соціальної цінності, бути спрямованою на забезпечення доступності правосуддя, права людини на надійний захист її прав і свобод справедливим, незалежним і неупередженим судом, розгляду справ і виконання судових рішень у розумні строки, виховувати у громадян впевненість у реалізації всіх своїх прав і свобод та їх непорушності. Вирішувати таке завдання повинні люди, які відчувають свій внутрішній потенціал і здатність справедливо вирішувати спірні правові конфлікти.
___Ми виходимо з того, що регуляторна функція права та її носіїв повинна бути в сучасному суспільстві стабілізуючим ситуацію фактором, що не дозволяє відійти від гуманістичного розвитку суспільства.
___Я всіляко підтримую ініціативу тих видань, що допомагають всебічно висвітлювати інформацію щодо аспектів становлення та розвитку правосуддя.
___Бажаю Вам наснаги, нових звершень, міцного здоров'я, родинного щастя!
___З повагою,
___Президент Всеукраїнської
___незалежної суддівської асоціації
ПідписМ.Д. Савенко___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.