Судоустрій України 2009

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


І.І. Балаклицький


І.І. БалаклицькийШановні читачі!

___Якщо Ви зацікавились черговим виданням книги "Судоустрій України", то дійсно ця книжка покликана ознайомити Вас із представниками суддівського корпусу, або ж тими, хто у своїй повсякденній роботі займається питаннями забезпечення діяльності судів та суддів в Україні. Видання також знайомить читачів із основними засадами функціонування судової системи, дозволить знайти орієнтири у широкому колі правових питань, дістати більш повну інформацію про судоустрій України.
___Сьогодні, коли питання реформування судової системи все частіше лунають із вуст громадськості, важливо зосередитися на основних принципах діяльності органів судової влади, завданнях та методах роботи, нормативно-правовому та матеріально-технічному забезпеченню діяльності судів та суддів.
___Переконаний, що видання сприятиме ширшому обміну думками та дасть вичерпну інформацію про персоналії та актуальні питання судочинства.
___Бажаю видавцям та читачам наснаги, творчої вдачі та подальшого здобуття професійних висот!___З повагою,
___Голова Державної судової
___адміністрації України
ПідписІ.І. Балаклицький___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.