Мистецький олімп України 2009

Презентація


1 липня 2009 року в Київському міському Будинку вчителя відбулась презентація видання «Мистецький Олімп України».Ця книга відповідає найкращим європейським зразкам культурологічних видань і адресована всім, хто цікавиться історією і сьогоденням національної культури, мистецтва і його творців.
1 липня 2009 року в Київському міському Будинку вчителя відбулась презентація видання «Мистецький Олімп України».Ця книга відповідає найкращим європейським зразкам культурологічних видань і адресована всім, хто цікавиться історією і сьогоденням національної культури, мистецтва і його творців.
В рамках презентації проведені виставки живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, народних промислів, майстер-класи, покази мод. За древнім народним звичаєм гостей зустрічали хлібом-сіллю і живою акустичною музикою.
В церемонії нагородження учасників видавничого проекту взяли участь представники Міністерства культури і туризму України, Комітету Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Це дійство вдало можна назвати культурно-мистецьким форумом, концертна програма якого тривала майже п,ять годин за участю відомих народних артистів України та кращих фольклорних колективів.
Цього ж дня стартувала Міжнародна програма «Мистецький Олімп», яка представить світу відомих особистостей в царині культури і мистецтва не лише України, а й діаспори з-за кордону. Видання побачить світ в переддвер’ї Нового 2010 року.Звернення до читачів


Василь ВОВКУН


Василь ВОВКУНШАНОВНІ ДРУЗІ!___Щиро вітаю з народженням іміджевого видання Національної програми "Мистецький Олімп України".
___Цей літопис - розповідь про історію сучасної вітчизняної культури крізь призму долі людей, які долучили серце, розум і талант до надбань українського народу.
___Україна заслужено пишається своїми митцями, які поезію людської душі втілюють у високодуховні зразки мистецтва.
___Завдяки виходу у світ літопису "Мистецький Олімп України" маємо чудову нагоду ближче познайомитися з відомими особистостями, які творять мистецтво сьогоднішнього дня. Кожен, про кого йтиметься на сторінках видання, - неповторна індивідуальність, здатна творити еліту українського суспільства.
___Упевнений, що це видання сприятиме зростанню інтересу наших сучасників до історії і сьогодення національної культури, викликатиме в них гордість за наше мистецтво і його творців.
___Вихід альманаху є важливим кроком на шляху до створення позитивного іміджу вітчизняної культури нашої держави на світовому мистецькому Олімпі.
___Зичу невичерпної наснаги на шляху утвердження власного обличчя та власної національної позиції.З повагою,

Міністр культури і туризму

ПідписВасиль ВОВКУН

Звернення до читачів


Борис ОЛІЙНИК


Борис ОЛІЙНИКОДА МУЗИЦІІ квіт зорі, і спалахи півонії,
Космічний гул, і мовчазний туман.
Усе довкруг - в довершеній гармонії
Звучить урочим ладом, як орган.

Усе на світі неземними узами -
Чебрець і сніг, журавку і печаль
Єднає мудро благовісна музика -
Землі і неба голубий хорал.

О музо муз - і сущого, й майбутнього!
Ти очищай нас, як жива роса!
І прихиляй до поля многотрудного,
І поривай в духовні небеса!Голова правління
Українського фонду культури,
Герой України,
академік НАН України,
поет

ПідписБорис ОЛІЙНИК

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.