Україна - європейська морська держава 2009

Звернення до читачів


Йосип Вінський


Йосип Вінський
 
Вітаю всіх читачів видання
 
___Ви тримаєте у своїх руках унікальне видання, на сторінках якого багато корисної інформації про морську галузь: починаючи від історичних даних, що межуються із сучасним розвитком морських торговельних портів - перлин Чорного і Азовського морів, та завершуючи перспективами розвитку морської індустрії.
___Ми пишаємося тим, що географічне положення України стимулює розвиток її транспортного потенціалу, інтеграцію у світову транспортну систему насамперед як країни, що має можливість забезпечити транзитні перевезення вантажів, які проходять через центр Європи найкоротшим шляхом.
___І в цьому контексті морський транспорт є однією з основ української економіки. Його ефективне функціонування є необхідним чинником становлення України як морської держави, сталого розвитку її транспортно-дорожнього комплексу та економіки в цілому.
___Я переконаний, що це видання значно розширить можливості вітчизняних і зарубіжних партнерів у зміцненні необхідних контактів для співпраці у даному секторі економіки, що, у свою чергу, дасть можливість зробити найголовніший крок у досягненні успіху - залучити необхідні інвестиції для розвитку галузі і розширити рамки міжнародного співробітництва.
___Бажаю всім читачам видання реалізації намічених завдань, розвитку існуючих та налагодження нових контактів, конструктивних взаємин, масштабного мислення та професійного зростання!

Міністр
Міністерства транспорту та зв'язку України

ПідписЙосип Вінський

Звернення до читачів


Володимир Работньов


Володимир Работньов
 
Вітаю всіх читачів видання
 
___Книга, що перед Вами, висвітлює чи не найважливішу для України транспортну підгалузь - морський і річковий комплекс, охоплюючи детальну інформацію про порти України, судновласників, іноземні компанії та державні підприємства.
___У цьому контексті морські порти України є найважливішою складовою частиною транспортної і виробничої інфраструктури країни. Морські порти з'єднують транспортну систему і, відповідно, економіку України зі світовою та європейською транспортною системою, адже найбільше значення має їх розташування на напрямках міжнародних транспортних коридорів. Від ефективності функціонування портів, рівня їх технологічного та технічного оснащення, відповідності системи управління та розвитку інфраструктури сучасним міжнародним вимогам залежить конкурентоспроможність українського транспортного комплексу на світовому ринку.
___На сьогодні найголовнішим є щонайшвидше входження українських портів і, як наслідок, транспортної системи у цілому до світової транспортної мережі на правах повноправного учасника. На правах, підкреслюю, розвиненої європейської держави.
___Для цього на ринок української портової діяльності повинні бути залучені міжнародні трейдери, спроможні здійснювати інвестування проектів, модернізації існуючої та розвитку нової інфраструктури портів, переважно такі, що володіють вантажопотоками та розвинутою логістичною мережею.
___Переконаний, що видання "Україна - європейська морська держава" помітно сприятиме поступу та успішним крокам саме в цьому напрямі!
Перший заступник міністра
Міністерства транспорту та зв'язку України
ПідписВолодимир Работньов

Звернення до читачів


Михайло Чубай


Михайло Чубай
 
ШАНОВНІ ДРУЗІ !
 
___Щиро вітаю Вас з нагоди виходу другого видання "Україна - європейська морська держава".
___У сучасних умовах подібні ділові видання мають надзвичайно важливе значення, оскільки об'єктивна і всебічна інформація багато в чому визначає успішність бізнесу, подальший розвиток бізнес-контактів і співробітництва; це є подією міжнародного рівня та кроком уперед у справі ознайомлення української та світової спільноти з історією, розвитком і досягненням вітчизняних підприємств морського та річкового комплексу.
___Оновлений формат загальнонаціонального проекту має відкрити для вітчизняних фахівців і закордонних гостей, які працюють у різних секторах морської індустрії, нові можливості для обговорення перспектив розвитку морського комплексу України та інших актуальних питань, що стосуються роботи людини. Без сумніву, я розглядаю участь у проекті як добрий шанс для показу можливостей вітчизняних компаній, що займаються вирішенням завдань, пов'язаних із залученням інвестицій у широкому діапазоні секторів морської індустрії, оскільки я вважаю, що основна спрямованість видання "Україна - європейська морська держава" буде сприяти цьому.
___Гадаю, що видання продовжить новаторський дух першої галузевої енциклопедії "Морський і річковий комплекс" та доброзичливий стиль спілкування між організаційним комітетом проекту та його учасниками. Презентація, що проводиться в рамках конференції, дозволить зібрати разом усіх його учасників для обміну думками щодо відкриття нових перспектив для співпраці у сфері зміцнення і розвитку зовнішньоекономічної співпраці, сприяння подальшому підйому економіки України.
___Від усієї душі бажаю всім учасникам видання та його авторам успішної роботи і нових досягнень, невичерпної енергії та ініціативи для організації і втілення в  життя ще багатьох успішних проектів у майбутньому.

Заступник Міністра транспорту та зв'язку України
Голова Державної адміністрації
морського і річкового транспорту

ПідписМихайло Чубай

Звернення до читачів


Володимир Чайка


Володимир Чайка
 
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!
 
___Від імені громади міста Миколаєва радий вітати вихід у світ чергового номера книги "Україна - Європейська морська держава", яскравого видання про одну з найбільш потужних та значимих галузей нашої країни.
___Україна знаходиться на перетині важливих транспортних артерій Європи. Становлення і розвиток нашої держави неможливий без реалізації його величезного транзитного потенціалу. І провідну скрипку тут "грає" морський та річковий сектор, що об'єднав справжніх професіоналів, відданих своїй справі, і романтиків водної стихії.
___Сьогодні Миколаїв - сучасний потужний індустріальний центр півдня України. Це батьківщина корабелів і портовиків. Морські та річкові порти в поєднанні із залізничним вузлом, аеропортами та автострадами - надійне підґрунтя для того, щоб промисловий, науковий, інтелектуальний потенціал міста був максимально задіяний, щоб життя городян стабільно поліпшувалося. Тому "морське питання" для нас має особливий пріоритет.
___Проект "Україна - Європейська морська держава" - чудова можливість відкрити світу Україну, показати нові сторони її життя, розширити круг вітчизняних та іноземних партнерів. Впевнений, він зробить важливий внесок у відродження галузі.
___Бажаю колективу Українського видавничого консорціуму і редколегії проекту успішної роботи та нових творчих досягнень.


З повагою
Миколаївський міський голова

ПідписВолодимир Чайка

Звернення до читачів


Володимир Торський


Володимир Торський
 
ШАНОВНІ ДРУЗІ!
 
Комітет громадської організації "Морський інститут України" (МІУ) - відділення Морського інституту Великобританії (МІВ) в Україні та редколегія міжнародного морського журналу "Морское обозрение" ("Sea Review") вітають вихід у світ книги "Україна - європейська морська держава", у якій містяться докладні відомості про виробничі підприємства, установи, агентства, асоціації, організації та інші об'єкти інфраструктури морської та річкової галузі України.
У характерних для сучасного етапу розвитку нашої країни істотних змінах у соціальній та економічній сферах необхідність своєчасної і достовірної інформації про стан, процеси та перспективи діяльності однієї з найважливіших складових народного господарства - водного транспорту важко переоцінити. Її використання дозволяє численним споживачам вибрати гідних ділових партнерів, налагодити корисну співпрацю в країні та за кордоном, успішно вирішувати проблеми, зрештою, підвищити ефективність діяльності водного та суміжних видів транспорту і пов'язаних з ними виробничих підприємств різних форм власності.
Для Морського інституту України, покликаного слугувати справі розширення професійного кругозору українських моряків, розвитку зв'язків із закордонними морськими організаціями, об'єднанню зусиль усіх зацікавлених сторін з метою відродження національного морського флоту, поява серед інших морських видань цієї книги дозволить одержати корисну й важливу інформацію, необхідну для успішної реалізації намічених планів.
Бажаємо співробітникам Українського видавничого консорціуму та редколегії проекту великих творчих успіхів, а книзі "Україна - європейська морська держава" - щасливого плавання в інформаційному морі України.
Професор, академік МАНЕБ і ТАУ,
Почесний працівник морського та річкового
транспорту України,
Почесний секретар Морського інституту України,
головний редактор журналу
"Морское обозрение"

ПідписВолодимир Торський

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.