Ічнянщина - край слави, праці, хліба і краси 2009

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


О.В. Сенчик


О.В. СенчикДорогі друзі!

___Відвідайте Ічнянщину і Ви назавжди в неї закохаєтесь, як це сталося у свій час з українським Кобзарем Т.Г. Шевченком, з російськими художниками І. Репіним та О. Агіним, композитором М.І. Глінкою, співаком С.С. Гулаком-Артемовським та багатьма іншими.  Кращого куточка  не тільки у Чернігівській області, а й у всій Україні немає!
___Чудові пейзажні краєвиди Тростянецького дендрологічного парку чи не найкращі у Європі за своєю художньою цінністю.   
___Зберігся і розбудовується унікальний історико-культурний комплекс - Качанівський палац, якому минуло 250 років. На сьогодні він є єдиною серед українських дворянських садиб, що залишило нам у спадок ХVІІІ століття разом з величною архітектурою та парком лісових і садових насаджень екзотичних дерев з різних куточків світу.
___Унікальність природи нашого краю визнана й тим, що близько 10 тисяч га площ району ввійшли до Ічнянського національного природного парку.   
___Проте, головним багатством Ічнянщини були і є її працьовиті, талановиті та героїчні  люди, які своїми мозолястими руками сотні років будували і розбудовували свій край, прославили його подвигами і творіннями, увічнивши цим своє ім'я і свою малу батьківщину.
___Це скульптор зі світовим ім'ям Іван Мартос, який прославив себе та Ічню пам'ятником Мініну і Пожарському в Москві, дванадцять Героїв Радянського Союзу, шість Героїв Соціалістичної Праці, поет Василь Чумак та письменник Степан Васильченка (Панасенко), відомий композитор Левко Ревуцький, майстер різьби по дереву Антон Штепа, народний артист України, лауреат Шевченківської премії Валерій Буймистер, сучасний талановитий художник Юрій Борщ та багато, багато інших.
___Ічнянська земля стала також колискою останнього гетьмана України - Павла Скоропадського, дід якого Іван Скоропадський є творцем прекрасного і дивовижного за своєю красою Тростянецького дендрологічного парку, художників Миколи Ге, Василя Штернберга, Петра Басанця, одне з полотен якого - "Україна духовна" і сьогодні експонується в Києві у Маріїнському палаці.
___У районі успішно діють 5 промислових підприємств та 23 сільськогосподарських, подальшого розвитку набуває сфера малого бізнесу, торговельна діяльність, будуються дороги, ремонтуються і реконструюються школи, лікарні, будинки культури, дитячі садочки.
___На сьогодні наш край активно живе, працює і розвивається.
___Ми впевнені - побувавши на нашій землі, Ви зустрінете тут добрих друзів, залишите у своїх серцях найкращі враження, полюбите назавжди цю благословенну часточку незалежної Української держави, яку звуть Ічнянщиною!


З повагою
голова Ічнянської
районної ради

ПідписО.В. Сенчик

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.