Україна медична. Сучасні досягнення та інновації в медичному обслуговуванні України. Фармація та медичне обладнання в Україні 2009

Звернення до читачів


Василь Князевич


Василь Князевич
ШАНОВНІ ДРУЗІ!___Ідея створення проекту, націленого на інформування широкої громадськості про сучасні новітні досягнення в галузі охорони здоров'я, є принципово важливою для укріплення іміджу української медицини на міжнародному рівні.

___Ознайомившись з інформацією, яка представлена в книзі, хочу висловити подяку керівникам та організаторам проекту за вагомий внесок у розвиток вітчизняного медичного книговидавництва. Тож, дане видання допоможе населенню обрати для себе доступний шлях до кваліфікованого медичного обслуговування, а також дізнатись про прогресивні та унікальні методи діагностики та лікування в нашій країні.

___Сподіваюсь, що книга буде сприяти не тільки отриманню достовірної та повної інформації про діяльність найкращих клінік та медичних центрів, а й, завдяки двомовному викладенню матеріалу, суттєво вплине на розширення ділових контактів з міжнародними та вітчизняними організаціями.

___У свою чергу, бажаю читачам міцного здоров'я, адже воно дорожче за золото!___З повагою,
___Міністр охорони здоров'я України
ПідписВасиль Князевич___

Звернення до читачів


Тетяна Бахтеєва


Тетяна Бахтеєва
ШАНОВНІ ПАНОВЕ!___Нам із Вами випала велика честь бути свідками початку нової щорічної Всеукраїнської програми "Фармація та медичне обладнання в Україні".
___Впровадженням такої програми медична громадськість разом з усіма гілками державної влади та представниками вітчизняної бізнес-еліти робить вагомий внесок у процеси вдосконалення національної системи охорони здоров'я.
___Основна мета роботи медичної галузі завжди полягала в забезпеченні громадянам країни доступної та якісної медичної допомоги.
___Тому сьогодні першочерговим завданням щодо вдосконалення вітчизняної системи охорони здоров'я на рівні держави є створення правового підґрунтя для побудови якісно нової моделі управління та фінансування галузі.
___Нам потрібна така система охорони здоров'я, яка б не тільки зберегла в собі традиції вітчизняної медицини, але в той же час відповідала вимогам сучасності.
___До того ж, на шляху сучасних економічних перетворень постала необхідність перегляду концептуальних підходів та створення нових ринкових механізмів для подальшої перспективи розвитку медичної галузі.
___Переконана, що видання іміджево-довідникового каталогу "Фармація та медичне обладнання в Україні" стане вагомим внеском у розвиток інфраструктури фармацевтичного ринку та ринку медичного обладнання в Україні, сприятиме висвітленню його досягнень, проблем і перспектив, залученню нових вітчизняних та закордонних інвестицій у розвиток галузі, а також створенню для національних і зарубіжних виробників сприятливих умов для просування високоякісної продукції на український ринок.
___Завдяки цьому виданню громадськість країни та світова спільнота зможуть отримати уявлення про реальний стан нинішніх досягнень вітчизняної медицини і перспективи розвитку галузі.
___Бажаю читачам, авторам і редакції видання плідної роботи, успішного втілення творчих задумів та нових досягнень.
___Працюймо разом заради процвітання нашої держави та зміцнення здоров'я наших громадян!
___З повагою,
___Голова Комітету Верховної Ради України
___з питань охорони здоров'я
ПідписТетяна Бахтеєва___

Звернення до читачів


Олександр Возіанов


ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!


Олександр Возіанов___Для лікаря, не важливо, хто він нині - міністр чи директор інституту, - найважливіше, щоб люди мали бажання у нього лікуватися. І це, на мій погляд, і є тим індикатором професіоналізму.
___Українська медицина на сьогодні, незважаючи на світову кризу, впевнено крокує вперед.
___Лікар - це не професія, це стан душі, це покликання та Божий дар. Тільки лікар зможе зробити так, щоб лічені дні, які лишилося жити приреченій людині, перетворилися у роки. У 90 % випадків хворі на тяжкі онкологічні захворювання пацієнти, повіривши лікарю, видужували і отримували можливість повноцінно жити далі. Тільки лікар може дивитися в очі хворій дитині та посміхатися, а вийшовши з кабінету, не говорити про свою неспроможність, а шукати шляхи для спасіння життя маленької людини.
___Розвиток медичної галузі стрімко розвивається. Щодня із засобів масової інформації ми чуємо про світову кризу, про підвищення курсу, зростання цін на ліки, про проблеми у медицині... Будь-хто, незалежно від посади чи соціального статусу, вважає за доцільне розповісти, що медицина тримається на хабарах, що всі лікарі погані тощо
___Незалежно від того, криза чи стабільність в економіці, ніхто не застрахований від хвороби. Коли людина починає хворіти, то згадує про лікарів, забуваючи, як учора критикувала їх.
___Інститут біографічних досліджень впродовж багатьох років працює над серією видань. "Сучасні досягнення та інновації в медичному обслуговуванні України" є спеціалізованим виданням, в якому надана інформація про сучасні вітчизняні та світові досягнення і новітні технології медицини, провідних фахівців-медиків - керівників лікувально-діагностичних центрів та клінік.
___Проект спрямований на відзнаку найкращих лікувальних медичних закладів, які надають дійсно кваліфіковане та якісне обслуговування і визнані як в нашій державі, так і за її межами.
___Я сподіваюся, що, перегортаючи сторінки книги, Ви ще раз переконаєтеся, що професія лікаря не тільки важлива, а й життєво необхідна і потребує поваги та шани.
___Президент
___Академії медичних наук України,
___академік
___Національної академії наук України
ПідписОлександр Возіанов___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.