Україна медична. Сучасні досягнення та інновації в медичному обслуговуванні України. Фармація та медичне обладнання в Україні 2009

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Василь Князевич


Василь Князевич
ШАНОВНІ ДРУЗІ!___Ідея створення проекту, націленого на інформування широкої громадськості про сучасні новітні досягнення в галузі охорони здоров'я, є принципово важливою для укріплення іміджу української медицини на міжнародному рівні.

___Ознайомившись з інформацією, яка представлена в книзі, хочу висловити подяку керівникам та організаторам проекту за вагомий внесок у розвиток вітчизняного медичного книговидавництва. Тож, дане видання допоможе населенню обрати для себе доступний шлях до кваліфікованого медичного обслуговування, а також дізнатись про прогресивні та унікальні методи діагностики та лікування в нашій країні.

___Сподіваюсь, що книга буде сприяти не тільки отриманню достовірної та повної інформації про діяльність найкращих клінік та медичних центрів, а й, завдяки двомовному викладенню матеріалу, суттєво вплине на розширення ділових контактів з міжнародними та вітчизняними організаціями.

___У свою чергу, бажаю читачам міцного здоров'я, адже воно дорожче за золото!___З повагою,
___Міністр охорони здоров'я України
ПідписВасиль Князевич___

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.