Адвокати та адвокатські об’єднання України. Юриспруденція в Україні. Правова освіта в Україні 2009

Додаткова інформація


Презентація


30 июля 2009 г. в ресторане «Флюгер» (ул. Артема, 18) прошла презентация книги «Адвокати та адвокатські об’єднання України. Юриспруденція України. Правова освіта України».
30 июля 2009 г. в ресторане «Флюгер» (ул. Артема, 18) прошла презентация книги «Адвокати та адвокатські об'єднання України. Юриспруденція України. Правова освіта України».
В рамках презентации участникам издательского проекта были вручены дипломы за подписью Президента Всемирной ассоциации юристов Євдокимова В.А. и заслуженного юриста Украины, ректора Академии адвокатуры Украины Варфоломеевой Т.В.
В уютный ресторан приехал поздравить участников с выходом книги степ-шоу-балет «NARNIA». Шоу-мен Александр Грей развлекал публику различными конкурсами и шутками."Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.