Юні таланти України ХХІ століття 2009

Презентація


Український Видавничий Консорціум спільно з Комітетом ВР України з питань науки і освіти, міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Українського фонду культури, Київської дитячої Академії мистецтв, Центром лінгвістики для дітей та юнацтва «Академія» представив видання «Юні таланти України ХХІ століття».
Юні таланти України.
Український Видавничий Консорціум спільно з Комітетом ВР України з питань науки і освіти, міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Українського фонду культури, Київської дитячої Академії мистецтв, Центром лінгвістики для дітей та юнацтва «Академія» представив видання «Юні таланти України ХХІ століття».
Минулого місяця на книжковому ринку України з’явилося нове презентаційне видання «Юні таланти України», яке надає можливість познайомитися з обдарованими юними учасниками.
Підбір учасників програми відбувається за рекомендаціями директорів шкіл по всій Україні. До участі в програмі запрошуються діти що займають призові місця у різноманітних олімпіадах, конкурсах тощо.
Представлені у ньому особистості вже мають досягнення в такому юному віці, завдяки кропіткій, наполегливій праці та іскристому бажанню зробити все як найкраще.
Успіх, праця та високі результати – їх кредо.
Видання представило нариси про обдарованих та націлених на успіх дітей (нове покоління завзятої молоді у різних напрямах своїх майбутніх робіт, бажань, захоплень в дорослому житті).
Ексклюзивне видання є і буде для всіх основою та підтримкою талановитих особистостей. Адже молодь бачить по новому старі істини та бажає змінювати на краще сьогодення та майбутнє.
З повагою,
Директор зі зв’язків з громадськістю
Новицька СвітланаЗвернення до читачів


Володимир Полохало


Володимир ПолохалоЩИРО ВІТАЮ УЧАСНИКІВ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "ЮНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНИ"!


___Надзвичайно приємно і відповідально долучитися до створення цього унікального видання про талановитих дітей України, побачити теперішнє молоде обличчя нашої країни і відчути дух України майбутньої.
___Кожна талановита людина завдяки своїй неповторній особистості, завдяки кропіткій та наполегливій праці вносить вагомий вклад у творення нашої держави і наповнює слово "Україна" новим, якісним та унікальним смислом. Україні сьогодні дуже потрібні високоосвічені, духовно багаті, національно свідомі, творчі особистості. В епоху, коли освіта і наука стають головними рушіями розвитку цивілізації, майбутнє нашої країни залежить від вашого інтелекту і талантів, бажання й уміння вчитися та працювати. Тому одним із пріоритетних завдань держави є відкрити у кожній дитині її талант, створити благодатний ґрунт для його реалізації, використовуючи для цього як матеріальні засоби, так і духовні цінності - увагу, підтримку, повагу, опіку та розуміння.
___Бажаю усім учасникам Програми життєвого оптимізму та енергії, нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть вам досягти мети. Бажаю вам щасливої долі, здійснення мрій та задумів на благо України.Голова
Комітету Верховної Ради України
з питань науки і освіти

ПідписВолодимир Полохало

Звернення до читачів


Юрій Павленко


Юрій ПавленкоШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Вітаю з виходом унікального видання "Юні таланти України. XXI століття”, де українська молодь сміливо заявляє про себе та свої права.
___Саме молоді притаманна активна позиція, бажання реалізувати свої таланти і потенціал. Для держави це неоціненний ресурс, особливо в часи великих економічних та соціально-політичних перетворень.
___Від того, чи буде наша молодь відкритою до демократичних, патріотичних цінностей, чи здатна вона реалізувати себе в Україні, залежить процес омолодження, модернізації усіх ЇЇ галузей. Тож молодь як соціально-політичне явище стає символом нашого часу. Перед нею постають справді безмежні можливості, і водночас на неї покладається велика відповідальність.
___Ця книга покликана підтримувати молоді таланти, надавати їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, втілювати творчі ідеї у всіх галузях суспільного життя нашої держави.
___Бажаю організаторам та учасникам Програми  "Юні таланти України. XXI століття”, та їх досягнення" успіхів, натхнення і творчих злетів. А організаторам - нових звершень, нових можливостей у розширенні та популяризації успіхів української молоді на міжнародній арені!

Добра вам і благополуччя, невичерпної наснаги та здійснення мрій,
добрих задумів і реальних можливостей для їх втілення в ім’я України!


Щиро!


Міністр у справах сім’ї, молоді
та спорту

ПідписЮрій Павленко

Звернення до читачів


Борис Олійник


Борис ОлійникДОРОГІ, ЮНІ ДРУЗІ!


___Віншую Вас з нагоди видання книги  "Юні таланти України. XXI століття”, здійснене Українським видавничим консорціумом.
___Україна з правіків славилася неповторними талантами у всіх сферах побутування нашого працелюбного народу.
___Воістину, діти - це продовжувачі справи і слави батьків, іхні посланці в грядуще. Вчасно розгледіти, підтримати і вивести в люди обдаровану дитину - здатні лише люди небайдужі, мудрі й самовідданні, до яких щонайперше належать батьки і вчителі. Прикладом такого справді батьківського сприяння талантам є члени Попечительської Ради Українського фонду культури за програмою "Нові імена України", що діє вже упродовж 20 років. Переможцями Всеукраїнських оглядів -конкурсів з усіх видів творчості і виконавчої майстерності. Лауреатами стало понад 500 юних обдарувань, а понад 700 відзначено Дипломами.
___Отже, я й звертаюся до вас, юні друзі, з покликом: рішуче, впевнено і наполегливо крокуйте до верховин своїх мрій і задумів!
___Нашій, ще молодій, незалежній державі, вкрай потрібні талановиті сили, котрі б піднесли Україну до рівня найповажніших країн світу.

Щасливої вам творчої долі, юні звитяжці!
Голова
Українського фонду культури,
академік НАН України, поет

ПідписБорис Олійник

Звернення до читачів


М.Чембержі


М.ЧембержіВЕЛЬМИШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Щиросердно вітаю вас - учасників проекту "Юні таланти України"! Пройшовши непростий шлях серйозних творчих  випробувань та змагань, - ви визначені як найкращі, найперспективніші, найталановитіші, на яких з надією вже дивиться Україна. Ви впевнено крокуєте, ваша сміливість наближує прекрасне майбуття, ваші творчі ідеї та досягнення, щедро збагачені уроками професійної майстерності мудрих Вчителів, - несуть віру...
___Немає такого куточка нашої Батьківщини, де б не проросла зернина обдарованості справжнього таланту, - і наш обов'язок віднайти її, зростити, підтримати промінчик сонця, що збуджує натхненні, хвилюючі дитячі серця, надати делікатний поштовх усьому найкращому, що є в кожного з вас.
___На гордість, в нашій країні успішно працюють видатні Митці, які прославляють  Україну в усьому світі...
___На щастя, тут, з неперевершеною мальовничою природою, багатою історією та традиціями, народжуються самобутні Творці, еліта Держави, світові Імена...
___На радість, на цій землі виростають юні таланти, які з раннього дитинства мають захоплений погляд на оточуюючий світ, оптимістичне бажання жити і творити...
___Цей проект випромінює добро, щирі наміри, стверджує впевненість в тому, що усі ті, хто виборов високе право бути презентованими у цьому виданні - майбутня мистецька слава України.
___Віриться, що ця книга буде у кожного, від кого залежить подальша доля юних обдаровань, завжди нагадуватиме про власну відповідальність, щоденну підтримку, святий обов'язок зробити щасливими своїх  юних талановитих колег.


Ректор Київської дитячої Академії мистецтв,
народний артист України, професор,
дійсний член Академії мистецтв України,
член-кореспондент АПН України

ПідписМ.Чембержі

Звернення до читачів


І. Беднарська


І. БеднарськаДОРОГІ ДІТИ, БАТЬКИ, КОЛЕГИ І ВСІ УЧАСНИКИ!


___Я щиро вітаю всіх, кому випала нагода прийняти участь у загальнонаціональній програмі  "Юні таланти України. XXI століття”.
___Я вважаю, що у світі немає необдарованих людей. Коли людина приходить у цей світ, Господь наділяє кожного своїм даром, але не всі його розвивають і можуть ним скористатися. Виявити цей дар у дитини і розвинути її здібності є завданням батьків, вихователів та вчителів.
___Кожна дитина тримала в руках свою першу книгу, слухача перші казки, які їй розповідала бабуся, і матусині колискові. З цього і починаються перші кроки у розвитку здібностей дитини. Саме таке дитинство я пам 'ятаю і за це дуж'е вдячна своїм батькам. Так я виховувала своїх сина та доньку і сподіваюсь, що вони будуть вдячні мені і знайдуть своє місце у .житті, щоб бути корисним іншим. Я бажаю цього і дітям, і батькам!
___З дитинства я мріяла бути вчителем. Свій шлях вчителя я обрала за покликанням душі і працюю із задоволенням з дітьми та їх батьками. Головне - не бути байдужим до себе і до оточуючих тебе людей, і тоді всі ваші мрії здійсняться. Будьте активними, допитливими, жадібними до знань.
___Я хочу подякувати всім колегам, які обрали шлях вчителя і присвятили своє .життя вихованню і навчанню дітей, а також; всім небайдужим людям, які безкорисливо вкладають кошти і частину своєї душі не тільки у свій бізнес, але й у майбутнє нашої України і всього світу дітей.
___Бажаю кожному з вас міцного здоров 'я, любові один до одного, мирного життя, наснаги, терпіння та йти за своєю мрією до кінця!
Директор Центру лінгвістики
для дітей та юнацтва "Академія"

ПідписІ. Беднарська

Звернення до читачів


Григорій Чапкіс


Григорій ЧапкісДОРОГІ УЧАСНИКИ !


___Радий привітати Вас і Ваших батьків з участю у загальнонаціональній програмі  "Юні таланти України. XXI століття”. Ви ж такі молоді, а вже змогли досягти невеличких вершин за допомогою свого таланту та здібностей. Все чого досягли і маєте - це ви отримали від Бога і батьків, і труду батьків на Ваше благо. Вони ростили Вас, плекали, оберігали, захищали - як квітку... Нехай примножиться їхнє терпіння і здоров`я.
___На своєму життєвому і творчому шляху я зустрічав багато талановитих людей, але всі вони були ще й дуже працьовитими, самоорганізованими, націленими на досягнення своєї мети. Талановита людина без праці не розквітне, працьовита людина без таланту не матиме успіху, а от коли об`єднати талант і працю, прийде і успіх, і визнання.
___В кожній галузі, як і в танці потрібна спеціальна підготовка і постійне само-удосконалення. Мені і зараз приходиться вчитися. Тож навчайтеся, творіть, будьте впевненими у собі, у своїх силах, працюйте, не втрачайте прагнення до того ,що Ви робите.
___Говорять, творчість -не професія, а відношення до того чим займаєшся. Можна бути простим чоботарем або столяром і - творчою людиною, а можна бути художником чи поетом і -ремісником. Чудеса створюють тільки по-справжньому творчі люди - без внутрішнього вогника нічого не буває. Тож нехай вогник, який палає у Ваших грудях ніколи не згасає.
___Творчий шлях - це не точка прибуття, а точка відправлення. Ви тільки почали йти по цьому довгому шляху, тож нехай ніщо не завадить досягнути Вашої мрії та здійснити всі свої бажання.
___Мистецтво - довговічне і необхідне , і не тільки на свято. Даруйте його собі і оточуючим, і будьте щасливими.
Заслужений артист України,
лауреат міжнародних конкурсів,
суддя суперпроекту "Танці с зірками",
танцмейстер Віденських балів в Україні

ПідписГригорій Чапкіс

Звернення до читачів


Наталія Бучинська


Наталія БучинськаДОРОГІ, ДРУЗІ!


___Радо вітаю Вас із виданням книги  "Юні таланти України. XXI століття”.
___Дивлячись на ваші успіхи, не перестаєш дивуватися тому, яка ж щедра наша рідна Україна на таланти! Певно, що всім Вашим звершенням передували години кропіткої праці, самодисциплінованість та наполеглевість. Та найпершою, мабуть, усе-таки була мрія, до якої Ви почали свій власний шлях. Я переконана. що Ви вже на власному досвіді впевнилися у тому, що мрії збуваються. І  бажаю вам, аби ніщо не похитнуло вашої упевненості у цьому.
___Ще зовсім маленькою, я зрозуміла, що хочу пов'язати своє життя з музикою. І незважаючи на те, що музикантів у моїй родині не було, я переконала батьків у тому, що без музики себе не уявляю. Щодня перед уроками в школі займалася вокалом та грою на фортепіано. Навіть тоді, коли вступила до Тернопільської академії народного господарства, я не зупинялася та продовжувала співати. Моя впевненність у тому, що я все ж таки виступатиму на великій сцені, та постійне самовдосконалення допомогли мені здійснити дитячу мрію.
___Тож плекайте свій талант, не зупиняйтеся на півдорозі до успіху, адже Ваші зусилля напевно будуть винагороджені!
___Нашій, ще такій юній державі, необхідні Ваші таланти. Я переконана, що Україна дасть світові ще не один десяток геніїв, які славитимуть її у віках!
___Успіхів Вам, юні  друзі!
Народна артистка України
ПідписНаталія Бучинська

Звернення до читачів


Оксана Пекун


Оксана ПекунШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Мене часто запитують: "Коли я відчула себе співачкою?" І ,одного разу, відповідаючи, я пожартувала: "У дитячому садочку,коли на одному з ранків виконувала роль Снігуроньки і співала кілька новорічних пісень"…
___Лише з часом я зрозуміла,що це, напевно,таки правда. То було внутрішнє усвідомлення дитини. Бо як інакше пояснити, звідки у малечі беруться сили з важким інструментом іти до музичної школи, розучувати нові музичні партії, готуючись до звітного концерту, коли твої ровесники граються надворі.
___Таки саме тоді, ще у дитинстві, ти починаєш не лише хотіти, але й, певною мірою, і уявляти себе тим Великим, ким у майбутньому хочеш стати.
___Що не кажіть,а у дитинстві кожен з нас був талановитим. Талановитим по-своєму. Просто одні розвивали свої здібності за підтримки батьків та педагогів ( нерідко і з великими сльозами на очах ) . А інші встигли успішно поховати їх з допомогою власної ліні та байдужості, продовжуючи лише мріяти про казкові перевтілення.
___Інша справа - Ви, мої юні колеги, котрі через свою наполегливість та успіхи  вже стали особистостями. Це велика честь у Вашому віці одержати таке високе і почесне звання - Юний Талант України!
___Безумовно, це і аванс. Тепер лише від Вас залежить чи стане в майбутньому юний талант - тобто кожен з Вас - справжньою гордістю України, чи залишиться назавжди лише перспективним.
___Тому не відкладайте на завтра сьогоднішні справи -  завтра вже може бути пізно.
___Не соромтеся цікавитися, запитувати і,  зрештою, вчитися адже справжній митець вчиться завжди, усе своє життя.
___Збагнувши щось самі, поясніть і другові. І постійно вдосконалюйтесь.
___Адже перед Вами, дорогі юні колеги, відкритий увесь спектр для творіння у різних напрямах, стилях та жанрах.
___Ваша перевага у тому, що Ви вже зробили свій перший крок на шляху до Олімпу визнання.
___Тож, не зупиняйтесь, творіть! І щасливої вам дороги!
Заслужена артистка України
телеведуча

ПідписОксана Пекун

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.