Києво-Святошинський район Київської області 2009

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Ярослав Добрянський, Григорій Косенко


Ярослав ДобрянськийГригорій КосенкоШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЛАВЕТНОГО КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ!___Києво-Святошинський район - це живописна перлина України, де зародилася одна із найдавніших цивілізацій, склалися кращі традиції українського народу, його матеріальні та духовні надбання.
___Наша земля несе на собі відбиток багатьох доленосних історичних віх, є свідком визвольного поступу українського народу до свободи і незалежності.
___Територія району була заселена з давніх-давен. Археологічні дослідження виявили тут залишки трипільських поселень (3 тис. до н. е.), поховання епохи бронзи (2-1 тис. до н. е.), залишки зарубинецької культури (2 ст. до н. е.). У VІІ-ІХ ст. тут існували слов'янські поселення.
___Значну роль наш край відіграв у процесі утворення давньоруської держави Київської Русі. Благословенна Києво-Святошинська земля зберігає історію всіх значущих подій нашого народу на багатовіковому шляху до незалежності.
___Сьогодні Києво-Святошинський район за соціально-економічними показниками входить до числа кращих районів не лише області, а й України в цілому. За час існування району його мешканці пережили багато випробувань, однак жертовна, героїчна праця людей завжди виводила район в авангард.
___Серед великого розмаїття природи області чільне місце посідають неперевершені багатства краєвидів Києво-Святошинського району. Прозорість озер і ставків, плинність голубих рік, діброви, гаї, різнобарвні долини, зелені левади, золотоколосі поля, густі ліси - все це зачаровує погляд.
___Майже кожен населений пункт зберігає історію України в архітектурних та археологічних пам’ятках: соборах, церквах, козацьких курганах. Змієві вали - археологічна пам'ятка, історія якої налічує не одну тисячу років, стародавня система фортифікаційних укріплень: рукотворні пагорби, що тисячоліттями захищали землі від нашестя завойовників. Востаннє вони слугували Україні в роки Другої світової війни - бетонні доти й досі нагадують про ті важкі часи. Центральний комплекс, найвищий вал, називають могилою Київського князя Святослава.
___Самобутність жителів району проявляється в щирій любові до своєї землі, у відродженні народних свят, звичаїв, обрядів, ремесел, у збереженні історії малої батьківщини, її традицій та святинь, у вірі в зміцнення молодої демократичної держави, поліпшення добробуту та стабільність життя.


___З повагою

Голова
Києво-Святошинської
районної державної
адміністрації

Підпис
Ярослав
Добрянський

Голова
Києво-Святошинської районної
ради

Підпис
Григорій
Косенко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.