Україна туристична 2009

Презентація


30 вересня 2009 року в Будинку кіно (м. Київ, Саксаганського, 6) відбулася урочиста презентація програми «Україна туристична - 2009». часниками програми є кращі музеї, готелі та комплекси відпочинку України. Привітав учасників програми голова Державної служби туризму і курортів Пахля Анатолій Іванович, генеральний директор Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України Євдокименко Микола Іванович.
30 вересня 2009 року в Будинку кіно (м. Київ, Саксаганського, 6) відбулася урочиста презентація програми «Україна туристична - 2009».
Учасниками програми є кращі музеї, готелі та комплекси відпочинку України.
Привітав учасників програми голова Державної служби туризму і курортів Пахля Анатолій Іванович, генеральний директор Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України Євдокименко Микола Іванович.
Дріз Анатолій Іванович, режисер фільму «Завітайте в Україну», привітав учасників проекту та подякував їм за працю на ниві туризму на благо України, її потенціалу та привабливості.
4-й випуск книги знайомить читачів з різноманітними видами відпочинку в Україні. Цікаві розповіді про музеї та історичні пам’ятки держави нададуть змогу читачу ближче познайомитися з історичною спадщиною, а статті про цікаві туристичні місця нашої держави - спланувати свій відпочинок.
Видання є цікавим не лише для зарубіжних гостей, а відкриє нові можливості відпочинку для українців.Звернення до читачів


П. Костенко


П. КостенкоШановні друзі!___Від імені Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму вітаю Вас з виходом чергового видання "Україна туристична".

___Цей проект навіть і в сьогоднішній непростій ситуації продовжує висвітлювати туристичні можливості України та знайомити з історичними місцями, діяльністю провідних підприємств та їх керівників, що створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги та сприяють розвитку туризму в Україні.

___Впевнений, що професіоналізм кращих представників української туристичної індустрії дозволить нам достойно продовжити розвиток сфери, обираючи найкращі та найефективніші рішення задля поліпшення конкурентоспроможності туризму України, покращення його іміджу на міжнародній арені як великої європейської держави з багатими природними ресурсами, самобутньою культурою та багатовіковою історією.

___Такі проекти, як "Україна туристична" важливі ще й тому, що зберігають пам'ять про активних учасників національного туристичного ринку, які доклали зусиль до їх успішної реалізації.


З повагою,

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань сім’ї, молодіжної політики,
спорту та туризму

ПідписП. Костенко

Звернення до читачів


В. Вовкун


В. ВовкунШановні друзі!___Книга, яку ви тримаєте в руках, - це робота авторів щодо збору ґрунтовної довідкової інформації про історико-культурну спадщину та туристичні ресурси нашої держави. Вона розрахована на людей, які прагнуть відкрити для себе Україну через її історію, культуру та побут, дізнатися більше про відбудовчі процеси у туристичній царині, ознайомитись з процесом розширення туристичного бізнесу в світлі підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
___Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, барвисту палітру своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
___Туризм відіграє все більш вагому роль в економічному і культурному житті нашої країни. Історична спадщина і культурна самобутність, різноманітність національного життя є однією з найважливіших складових туристичного потенціалу України. Сфера цієї діяльності унікальна, адже вона сприяє міжнародному обміну досвідом та надбаннями, єднанню людей.
___Одних приваблює до себе краса гір, інших - лагідність моря і тепло золотих пляжів; одні захоплюються пам'ятками старовини, що залишили свій слід в історії, інші - надають перевагу розважальним закладам чи спортивним салонам. Проте, якою б не була сфера інтересів того чи іншого туриста, українська земля здатна виконати найвибагливіші побажання наших гостей.

___Основною метою книги є висвітлення заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі, забезпечення умов для повноцінного функціонування суб'єктів туристичної діяльності, залучення інвестицій, створення туристичного продукту, здатного максимально задовольнити.


З повагою,

Міністр культури і туризму

ПідписВ. Вовкун

Звернення до читачів


А. Пахля


А. ПахляШановні друзі!___Від імені Державної служби туризму і курортів щиро вітаю з виходом четвертої книги провідного туристичного
видання нашої держави, яке з року в рік акумулює досвід України у галузі туризму та сприяє популяризації туристичного і курортно-рекреаційного потенціалу нашої країни, - багатотомного іміджево-презентаційного видання "Україна туристична".

___Туристична сфера сьогодні є потужним важелем соціально-економічного розвитку цілого ряду галузей, регіонів, країни в цілому. Це створення тисяч нових робочих місць, відродження історичних і культурних святинь, захист та раціональне використання природних багатств.

___Україна для розвитку туризму має чудові географічні, кліматичні та історико-культурні умови. Саме туристична діяльність надає можливість краще пізнавати нашу прекрасну землю, по-новому відкривати для себе пам'ятки історії і сучасності різних куточків країни, цікаво проводити дозвілля, повноцінно відпочивати та оздоровлюватися.

___Приємно констатувати той факт, що туризм в Україні активно розвивається. З року в рік збільшується потік іноземних туристів, все більше наших співгромадян місцем свого відпочинку обирають рідну землю.

___Розвитку індустрії туризму в Україні приділяється сьогодні велика увага. Йдеться про комплексний розвиток міст-курортів, будівництво нових готелів, створення конкурентоспроможного на світовому ринку національного туристичного продукту, формування позитивного іміджу України. Надзвичайно важливим є максимальне розширення внутрішнього ринку якісних послуг, забезпечення можливостей відпочинку для громадян нашої держави, створення цілісної системи туризму і курортів.

___Бажаю всім видавцям і читачам міцного здоров'я, добра і щастя, найкращих вражень від подорожей Україною, натхнення та успіхів в усіх справах.З повагою,

Голова Державної служби
туризму і курортів

ПідписА. Пахля

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.