Новітня історія України: Імена. Звершення. Творчість. Міста і села України - Запоріжжя 2008

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Олександр Нефьодов


Олександр НефьодовШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!


___Пропонуємо до вашої уваги видання "Новітня історія України: імена, звершення, творчість Запоріжжя", яке презентує наш чудовий запорізький край, відомий історичними і культурними традиціями, інтелектуальним і кадровим потенціалом, розповідає про наших працьовитих і талановитих людей, які є найбільшим багатством та гордістю Запорізької області.
___Славетна історія запорізького краю насичена подіями, визначальними для всього народу України. Саме тут на легендарній Хортиці народилася вільна козацька республіка, яка відстоювала честь та незалежність України. Тут не можна не перейнятися духом нестримного Дніпра-Славути, солодким повітрям козацької вольниці. Ця земля народжувала героїв, чиї подвиги оспівувалися у піснях і легендах.
___Запоріжжя завжди було в центрі історичних подій, споконвіку стоячи на легендарному шляху з "варяг в греки", що мало велике значення для формування справжнього інтернаціоналізму, навчило гостинності та відкритості серця.
___Запорізька область традиційно вважається одним із найпотужніших центрів вітчизняної промисловості, розвинутим індустріально-аграрним регіоном. У державі та далеко за її межами відомі наші великі підприємства, їх високоякісна продукція та могутній потенціал. Ми пишаємося нашими сучасними виробничими, науковими, культурними, спортивними досягненнями. Це - наша слава і гордість!
___Добре відомо й те, що обласний центр - місто Запоріжжя - є своєрідним серцем України, де історія поєднується із сучасністю. Сьогодні це затишне, гарно впорядковане місто, де комфортно живуть талановиті і працьовиті люди, і все це - завдяки наполегливій праці кожного запоріжця.
___Запорізький край - регіон з невичерпним людським, економічним і науковим потенціалом. Це надає впевненості, що область і надалі упевнено крокуватиме в авангарді розбудови усіх сфер життя незалежної України.Голова Запорізької
обласної ради

ПідписОлександр Нефьодов

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.