Хто є хто. Україна медична 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


М.В. Лобода


ДОРОГІ ДРУЗІ!

___Щиро вітаю медичних працівників та всіх читачів з виходом у світ загальноукраїнського довідково-біографічного видання "Україна медична. Хто є Хто".
___Найбільша цінність кожної держави - здоров'я її народу, і Конституція незалежної України передбачає право кожного громадянина на задоволення його потреб в якісному медичному обслуговуванні. Але виконання нормативних документів повинне забезпечуватися професіоналами своєї справи, на плечі яких лягає відповідальність за їх результативність.
___Книга, яку Ви читаєте, - це книга про людей, які присвятили все своє свідоме життя найгуманнішій професії на Землі - професії лікаря, медичного працівника, і завдання цього збірника - зберегти і донести до наступних поколінь образ лікаря-сподвижника, відданого своїй справі і сумлінному служінню людям.
___Минуть роки, і прийдешні покоління, гортаючи сторінки книги, з вдячністю будуть згадувати людей, які стояли у витоків медицини незалежної України і активно впливали на її розвиток та формування.
___Вважаю, що колектив видавничого проекту "Україна медична. Хто є Хто" робить дуже корисну і потрібну справу, - адже майбутнє має тільки той народ, який пам'ятає своє минуле.
___Бажаю читачам збірника "Україна медична. Хто є Хто" здоров'я, успіхів у роботі і добрих, теплих усмішок вдячних пацієнтів, а всім, хто працював над створенням цієї книги - творчого запалу і нових звершень.
Перший заступник голови Комітету
Верховної Ради України з питань охорони
здоров'я, материнства та дитинства

  М.В. Лобода

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.