Державні нагороди України. Кавалери та лауреати ( том ІІІ)

Додаткова інформація


 

Електронна версія довідко-енциклопедичного видання "Державні нагороди України. Кавалери та лауреати" (IІI том, книга II)


___Довідково-енциклопедичне видання "Державні нагороди України. Кавалери та лауреати" має на меті всебічно інформувати громадськість про діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами України, а також широке висвітлення досягнень осіб,  відзначених ними.
___На сторінках книги можна ознайомитися з системою державних нагород України, яку складають: звання Герой України;  орден; медаль; відзнака "Іменна вогнепальна зброя"; почесне звання України; Державна премія України; президентська відзнака. У виданні надано зображення всіх державних нагород та атрибутів,  статути і положення, які визначають підстави для нагородження,  містять опис державної нагороди,  встановлюють порядок нагородження,  вручення,  носіння державних нагород та інші правила,  станом на 30 жовтня 2009 р. Усі зображення нагород подано згідно з їх описами,  в натуральному розмірі.
___Співробітниками редакції підготовлено біографічні дані про 630 осіб,  відзначених державними нагородами України,  упорядковано перелік нагороджених (20463 особи) у період з 1 січня 2005 р. по 30 жовтня 2009 р.
___Видання розраховане на широкий читацький загал і буде корисним  фахівцям у галузі нагородної справи,  історикам, колекціонерам-фалеристам,  політичним та громадським діячам,  діловим людям,  службовцям тощо.
___У наступних томах заплановано подальше інформування читачів про розвиток нагородної справи в Україні та розповідь про осіб,  які мають державні нагороди України.

Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.