Спортивний олімп України 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Юрій Павленко


 ДОРОГІ ДРУЗІ!

___Щиро вітаю з виданням другого літературного збірника "Спортивний Олімп України"!
___Україна - держава, яка активно популяризує та втілює в життя принципи олімпізму. Адже Олімпійські ігри завжди були прикладом величі, взірцем сили духу, тріумфом переможців та утвердженням традицій миру й гуманізму.
___Кращі представники українського спорту достойно представляють нашу державу на чемпіонатах Європи, світу, Олімпійських та Паралімпійських іграх, Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту. Своїми досягненнями вони покращують імідж нашої держави та примножують славу вітчизняної спортивної школи.
___Переконаний, що видання сприятиме залученню молоді до занять спортом і фізичної культури, популяризації здорового способу життя та подальшому розвитку олімпійського та паралімпійського руху в Україні.

Щиро Ваш!
Міністр України у справах сім'ї,
молоді та спорту

  Юрій Павленко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.