Енциклопедія медичної освіти України

Додаткова інформація


Український видавничий консорціум та Інститут біографічних досліджень готують до виходу в світ перший випуск книги «Енциклопедія медичної освіти України».

  У виданні проаналізовані та структуровані особливості, досвід, здобутки, переваги вітчизняної медичної освіти.

 Професія лікаря є однією з найгуманніших. Щороку тисячі молодих людей обирають для себе  Долю, у якій любов до людей крокуватиме поряд із безсонними ночами й тяжкими буденними турботами про здоров’я і життя пацієнтів, та вирішують навчатись «на лікаря». Кожен із них має знати про переваги, науковий потенціал закладів медичної освіти в Україні та вирішити, де саме здобути цю найшляхетнішу з професій. На допомогу у виборі і створена «Енциклопедія медичної освіти України», де у повному обсязі презентовані медичні навчальні заклади України усіх рівнів акредитації. На сторінках видання представники професорсько-викладацького складу з любов’ю та повагою розповідають про свої навчальні заклади: історію їх створення та перспективи розвитку, структуру та викладацький колектив, досвід з організації навчальної роботи, досягнення та нагороди. Провідні фахівці медичної галузі — колишні випускники — діляться спогадами про роки навчання, розказують про свій досвід та шляхи становлення як лікарів.

 Енциклопедія є унікальним виданням та сприяє інформованості читачів про систему медичної освіти в Україні та ознайомленню  їх з освітянською та науковою діяльністю медичних навчальних закладів.

 


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.