Енциклопедія військової освіти України

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів Підготовка військових фахівців є складовою загальнодержавної системи освіти України, яка включає в себе військові навчальні заклади різних типів: академії, університети, інститути, коледжі, військові навчальні підрозділи цивільних вищих навчальних закладів, військові ліцеї.   Видання «Енциклопедія військової освіти України» має на меті розглянути роль і місце ВО  України в соціокультурному середовищі, зв'язок із системою національної системи безпеки і оборони, проаналізувати генезис військової освіти в Україні, визначити її етапи та основні характеристики.Енциклопедія  в повному обсязі представить навчальні заклади України, які здійснюють військову  освіту (історія,  керівний та викладацький склад, освітня,  науково-дослідна робота, міжнародна співпраця ),  випускників вузів –  військових  та цивільних фахівців, які обрали для себе шлях у життіоволодіти професією захищати Батьківщину підніме значимість та авторитет професії та слугуватиме прикладом для нинішніх  та прийдешніх поколінь.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.