Енциклопедія технічної освіти в Україні

Додаткова інформація


 Проект  «Енциклопедія технічної освіти в Україні» є продовженням серії видань енциклопедичного характеру, які відображають певну галузь освітньої діяльності.

   Сьогодення потребує оновлення змісту освіти та  вдосконалення її методології у відповідності до значних суспільних та технологічних перетворень, які відбуваються як у нашій країні, так і у світі в цілому, підготовку фахівців для подолання викликів природи, суспільних, економічних, технологічних та інших запитів сучасного світу.

    Видання в повному обсязі представить вищі навчальні заклади України, які здійснюють технічну освіту, структуру, освітній та науковий потенціал, напрями  фундаментальних та прикладних наукових досліджень, перспективні розробки, міжнародні програми та гранти.

 


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.