Ювіляри України. Події та особистості ХХІ століття 2013

Додаткова інформація


 Стало вже доброю традицією вшановувати людей, що своєю натхненною працею і досягненнями у різних царинах допомагають Україні ствердитися в світі і стати розвиненою європейською державою.

 Всеукраїнський проект "Ювіляри України. Події та особистості ХХІ століття" сім років успішно крокує всією країною. Кожна сторінка цього біографічного та історичного видання відкриває світ політичної, ділової, інтелектуальної, мистецької еліти нашої держави, світ фахівців, особистість і творчі злети яких позначені іскрою Божою. 

Наразі розпочата робота з підготовки восьмого тому видання "Ювіляри України", у якому будуть представлені ювіляри 2013-2014 років. Ця книга відкриє світові чимало нових талановитих імен, які своїм служінням примножують славу України. 

Запрошуємо взяти участь у створенні унікального проекту. 


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.