Оперні театри України: історія, корифеї минулого і сьогодення

Додаткова інформація


    Запрошуємо Вас до участі у мистецькому проекті «Оперні театри України: історія, корифеї минулого і сьогодення». У виданні буде висвітлені історія театрів, життєвий шлях корифеїв оперного і балетного мистецтва минулого, з використанням особистих архівів, спогадів, тощо, а також сучасні постановки українських оперних театрів. Це перша спроба об’єднати всі оперні театри України в одній книзі. Ваша участь у проекті надасть змогу повно і яскраво представити оперні театри широкій громадськості та міжнародній спільності, сприятиме зміцненню та поширенню авторитету оперного і балетного мистецтва України в світі, популяризації серед прихильників і тих хто починає знайомитися з чарівним світом опери та балету.


Презентація

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.